Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam biedny Kolos 🤣

Po prostu jestem ostrożny z zakupem i tyle. Nie rozumiem tego offtopu, który się tu zrobił.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarałem się Obcym Izolacją i czekałem na jakąś kolejną grę z perspektywy pierwszej osoby, gdzie podobnie będzie można kroić klimat nożem

Obcego w mojej ocenie, klimatem nie pobija ale też jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Będzie Pan zadowolony.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcego ciężko pobić bo tam klimat i zaszczucie jest naprawdę mega. 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio kupujesz cyfrę gry na 10h za 280 ?

Na bogato widzę :1_grinning: na biednego nie trafiło, 280 zyla żeby gra się po przejściu 7 lat kurzyła na dysku :1_grinning: .

Kup jak prawilny janusz na płycie ograj i sprzedaj za tą samą kasę, tyle lat na forum a nic się nie nauczyłeś :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że tyle nie zapłacił :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie kupiłem jeszcze, kupię na promocji jak kiedyś będzie na pss. Zresztą ostatnio zaczynam doceniać cyfrowe wersję. Ja jestem typem który nie sprzedaje gier i mam już ich ponad 40. Jak kupuję wersję pudełkowe to tylko nowe bo nie lubię używek dlatego nie mam problemu z kupieniem cyfrowego wydania.

Widocznie nie jestem forumowym Januszem 🤣

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed ostatnią lokacją w grze

- wyszedłem ze statku i jestem przed kopalnią

i powiem, że jak dla mnie gra jest świetna. Nie ma wiele głupich jumpscare'ów, ale jest nawet nawet mocny klimat. Przedostatnia lokacja

(statek)

, na którą ludzie narzekali mi tam się podobała. Całkiem klimatyczna i ciekawe rzeczy się tam dzieją. W ogóle cała fabuła jest całkiem ciekawa, chociaż jeszcze nie poznałem jej zakończenia, więc nie będę jeszcze chwalił aż tak. 

Przechodził ktoś na madhouse? Tak z ciekawości, bo nie wiem czy jest sens w ogóle się za to zabierać :) Z bonusami za przejście i za speedrun podobno łatwiej, ale i tak z tego co widziałem na filmiku z początku to to jest cholernie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo kupic za 170zyla pudlo sprzedajac uprzednio TR za 140zl. Takze jedynie 30zl doplaty i to jeszcze podzielic na dwoch po ze szwagrem na spole kupujemy takze tak mozna kupowac gry ;) bedzie to pierwszy Resident od czasow Jedynki i Dwojki ktory zagram takze mam nadzieje ze sie nie zawiode ;)

Bez VRa i tak jest good fun ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frog__PL napisał:

Bez VRa i tak jest good fun ? 

Zdecydowanie, wczoraj skończyłem i polecam :) Chociaż znajomy mówi, że z VR dużo lepiej, ale ja bym w to na vr nigdy nie zagrał :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można w tej grze jakość utknąć? W sensie, że łazisz w kółko pół godziny i nie wiesz co zrobić?? Pytam bo takie sytuacje mnie bardzo irytują i zniechęcają do dalszej gry. I chociaż jestem playerem starszej daty to przyznaję bez bicia, że nowe produkcje mnie rozleniwiły i lubię jak ktoś mnie prowadzi za rączkę jak debila.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich momentów a przynajmniej nie zauważyłem. Super gra.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Przemek_07 napisał:

Można w tej grze jakość utknąć? W sensie, że łazisz w kółko pół godziny i nie wiesz co zrobić?? Pytam bo takie sytuacje mnie bardzo irytują i zniechęcają do dalszej gry. I chociaż jestem playerem starszej daty to przyznaję bez bicia, że nowe produkcje mnie rozleniwiły i lubię jak ktoś mnie prowadzi za rączkę jak debila.

Lokacje są stosunkowo niewielkie i raczej nie będziesz miał z niczym problemu. Zagadki też niestety nie są zbyt trudne, w zasadzie jest chyba tylko jedna jakaś konkretniejsza.

Jeżeli się zastanawiasz nad zakupem i to o czym pisałeś to Twoja jedyna wątpliwość, to bierz bez obawień :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na vr i nie ma lekko jest porostu strasznie, chociaż czasem odpalam na standard version by podziwiać grafe i hdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto platynuje Re7?

Robie teraz trofika m.in z limitem na otwieranie skrzyń (3) czy dwa otwarcia przed pokojem Braciszka i po wliczają się do całości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest ktoś kto platynuje Re7?

 

Robie teraz trofika m.in z limitem na otwieranie skrzyń (3) czy dwa otwarcia przed pokojem Braciszka i po wliczają się do całości?

 

 

 

Tak wliczają się. W grze można otworzyć skrzynie tylko wtedy gdy jest to wymuszone przez fabułę i ma to miejsce dokładnie 3 razy, przy braciszku dwa razy i raz na bagnach. Powodzenia.

 

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Struggler napisał:

Jest ktoś kto platynuje Re7?

Robie teraz trofika m.in z limitem na otwieranie skrzyń (3) czy dwa otwarcia przed pokojem Braciszka i po wliczają się do całości?

Potwierdzam odpowiedź kolegi wyżej. Chociaż, z tego co gdzieś czytałem, można przejśc ostatnią część bez otwierania skrzyni, ale w sumie sobie tego nie wyobrażam :) Także generalnie nie otwieraj skrzyni dobrowolnie w ogóle :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to na VR, totalny opad szczęki :) tylko zastanawia mnie jedno, u mnie przy skręcaniu postacią były przeskoki o kilkanaście stopni, oglądałem filmiki na yt i tam ludzie tego nie mają, ktoś wie o co chodzi, jest jakaś opcja czy ki hu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamietam to opcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to jasno opisałem, nie chodzi mi o prace hełmu, rozglądanie jest zajebiście precyzyjne. Nie podoba mi się poruszanie postacią, skręcając na gałce obraz przeskakuje i to zabija urok gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, moim skromnym zdaniem (nie będę robił elaboratu) gra jest przeciętna, bardziej się bałem (no nie bałem ale czasem mnie zaskoczyło hehe) grając w Until Dawn, oceniłbym Residenta  na 6/10 szóstka tylko za to że lubię tą serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, moim skromnym zdaniem (nie będę robił elaboratu) gra jest przeciętna, bardziej się bałem (no nie bałem ale czasem mnie zaskoczyło hehe) grając w Until Dawn, oceniłbym Residenta  na 6/10 szóstka tylko za to że lubię tą serie.
Moim skromnym zdaniem mało residenta w tym residencie. Klimat jest, strachu prawie w ogóle, ale za to napięcia duuzo.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP no właśnie mało RE w RE zgadzam się (nie mówię że to kicha ale) ale jedna to nie to samo, gdzieś słyszałem że to powrót do korzeni (jakaś recka) o mało się herbatą nie udławiłem no ale ... szło ograć jako RE to 3/10 jak podejść trochę z boku to 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niby powrót do korzeni , z drugiej strony recykling pomysłów (ganianie za kluczami, duży dom, nawet zagadka z shotgunem hmm gdzie ja to już widziałem...) Z jednej strony to jest bardzo dobry survival horror z drugiej kiepski resident. Teraz trzeba czekac na jakieś konkrety dotyczące resident evill 2 remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×