Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

Hajp! RE6 to była kupa, ale po udanym Revelations wróciła nadzieja na dobrego Residenta, powinni imo przede wszystkim wywalić co-op w kampanii, bo ten zabija klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Taaaa i pewnie znów powrót do korzeni .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z E3. Premiera 24 Stycznia 2017. Demo już dostępne na PSN. Będzie pełne wsparcie VR.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą E3, oglądam powyższy gameplay...i nagle na końcu ukazuję mi się napis, że to RE7. Wbiło mnie w fotel mocno :1_grinning:

Oczywiście już są kontrowersje, ale ja bardzo czekam na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo na 20 minut, szybko się kończy. To raczej nie ten ciężar gatunkowy co P.T. ale i tak świetny kierunek! Jestem świeżo po ograniu remastera jedynki - trudno żeby 7 częsć była utrzymana w takim stylu, to już nie te czasy. Dlatego widok z 1 osoby jest chyba najlepszą opcją. Ciekawe tylko czy będzie tu jakakolwiek walka, herbs itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że robią to głównie pod VR, grafa przez to mocno dostała po dupie. Te początkowe sceny to jak z wczesnego PS3 nawet. Mam nadzieję, że bez vr też to będzie grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łohoho Panowie jestem po ograniu demka i ciary przez cały czas grania. Dla mnie rewelka, nie przepadalem za takgo typu grami, bo sie ich po prostu boję ale tu ten klimat mnie porwał strasznie. Chyba nie odważylbym sie w to zagrac na VR nie mniej jednak czekam z niecierpliwoscia na premiere :) nie wiem czy można to nazwać Rwsidentem bo krótkie to demko ale gra sama w sobie bardzo dobra :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.T to nie jest, ale ma swoj klimat. Niestety w niektore fppy jak gram to cierpie na chorobe lokomocyjna niestety tak jest tez i w tym przypadku, a o VR wole nie myslec. W demo gralo sie fajnie i jestem ciekawy dalszego rozwoju akcji. Takie blair witch project poplatany z wzgorza maja oczy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś gra dla mnie a nie zombiaki w piramidach pod co opka.Pod VR mogło by być niesamowicie, czas dołączyć do rodziny re ambasadorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie  po polsku a demko ogram po pracy właśnie się ściąga ale psn coś ostatnio zamula bardzo i wszystko się wolno pobiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam można już śiągnąć to nowe demo bo nigdzie nie mogę znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vr demko trzepie ostro, cały czas w napięciu a jak coś puknie stuknie i kątem oka coś przebiegnie serce staje, idzie nerwicy dostać. Bardzo poprawili grafe na vr w porównaniu do kitchen jest ostro, wyraźnie i bez ząbków ograłem na prosiaku, nie wiem jak na standardowym ps 4, dlatego preorder złożony.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, graqzu napisał:

 

A 27 premiera? daj adres sklepu to w niedziele pojade kupic...ekhm w sensie podpier***e tych zloczyncow do wydawcy!

 

Premiera ma być we wtorek, w Warszawie w Ultimie też już jest, z tego co widzę to jest wersja na rynek Angielski i sprowadzili do Polski.

 

EDIT: Przez tego Residenta psuję się możliwość synchronizacji trofeów.

Edytowane przez Ak-47
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem jest to wersja nie na Polskę ale wszystko tak jak w wersji pl czyli polskie napisy dostępne Jedynie okładka nie jest po Polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marko napisał:

Ja już kupiłem jest to wersja nie na Polskę ale wszystko tak jak w wersji pl czyli polskie napisy dostępne Jedynie okładka nie jest po Polsku

 

a działa Ci synchornizacja? Bo mi po zdobyciu jednego pucharku wywala error gdy chce synchronizować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, na razie zainstalowałem, za chwilę będę grał to sprawdzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie opisy z gry. Zsynchronizuje Ci się z premierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja w drodze, ale kurier pewnie będzie dopiero po weekendzie... W sumie zacząłem Krew i Wino więc może to i lepiej :1_grinning: Poproszę o jakieś bezspoilerowe wrażenia z gry! :miner:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 60 min grania za mną i chyba muszę zrobić przerwę :1_grinning: dobry klimat. Nie wyobrażam sobie grać w to w goglach, sraka i zawał gwarantowane ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2 godziny grania i jest czad czuć starym dobrym rezydentem. Żałuje że sprzedałem VR :/ dla takiej gry warto mieć taki sprzęt 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem temat z bełkotu, kto, gdzie, kiedy i za ile kupił i jaki miał makijaż do tego. Macie osobny temat do gadania "Gdzie kupić i za ile". Drugi raz będą już nagrody przy czyszczeniu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Jakieś 60 min grania za mną i chyba muszę zrobić przerwę :1_grinning: dobry klimat. Nie wyobrażam sobie grać w to w goglach, sraka i zawał gwarantowane ;)

 

Ja też, ale niestety jestem zagorzałym fanem starszych residentów przed czwórką. Klimat jest nawet fajny, ale odnosze wrażenie, ze bardzo hoolywodzki, nie jest żlę, ale to ciągle nie to dla mnie. dla nowych użytkoniwków, czy tych po RE3 to bedzie naprawdę fajna gra.

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chyba na samym końcu Wczoraj grałem do 2 w nocy i jestem zachwycony, mnie ta gra się bardzo podoba :) dałbym jej 9/10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×