Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

Na YT są speedrun gameplaye gdzie ludzie przechodzą grę nawet 2:22h. 😁👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa włączyłem najwyższy poziom trudności, a i tak mi się odechciało grać ponownie;p

To jest myśl, kupować cyfrówki za pełną cenę, przejść raz i do widzenia;p Aha i jeszcze grze dać dychę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cyfrowki to fajna sprawa, sam mam ich coraz więcej ale fakt, RE 7 nie kupiłbym takiej wersji bo rzeczywiście gra wygląda na jednorazowkę. Piszę "wygląda" bo tylko widziałem wyrywkowo na YT.

Nie wiem, ale jakoś nie mogę się przekonać by kupić nawet używkę i tak jak Until Dawn brałem na premierę bez wahania to tutaj wydaję mi się zbyt duży hype na grę i nic poza tym...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz to bardzo dobra gra. Jednak nawet W3 nie potrafiłem ponownie zagrać, więc to zależy od człowieka. Klimacior jest w RE7 i warto dać grze szanse, ale gdybym miał teraz kupować, to na jakiejś promocji. Tak jak każdą grę, ale wiadomo...mania i hobby robi swoje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może problem jest taki, że za szybko chciałeś ograć drugi raz...

Ogólnie wiem, że jest to dobra gra ale 6-8h grania za 250zł? No way 😋👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kolos28 napisał:

Na YT są speedrun gameplaye gdzie ludzie przechodzą grę nawet 2:22h. 

HTC 10

Na dzien dzisiejszy rekord to 1:37 ale co z tego? Ludzie ktorzy bija rekordy graja po kilka kilkanascie razy, maja odblokowane bronie i inne dodatki ktore ulatwiaja gre. Uncharted 2 pewien francuz przeszedl w 1:26 ale o tym raczej nikt nie wspomnial bo uncharted to taka doskonala gra. Koniec koncow kazdy niech zagra sam i nie sugeruje sie YT czy innymi stronkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zapewne masz rację i ja się zgadzam z Tobą. To, że o tym wspomniałem nic nie znaczy. Gorsze jest to, że gra jest ogólnie króciutka i bez sztucznego wydłużenia czas potrzebny na przejście gry wynosi ok 7-9h.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak recenzent potrafi w plusach gry wymienic: wyrazistości postaci i ich zachowania a tymczasem ojciec synowi odcina rękę przy stole a on chwilkę pokrzyczy a potem siedzi jakby nigdy nic to tak, opinie co niektórych są z czapy...

Zresztą sporo sytuacji jest bardzo przewidywalnych, że aż przykro.

Klimat na pewno na plus ale często wymieniane przez recenzentów plusy są tak na prawdę minusami 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28, zagraj w grę i później się wypowiedz. 5 postów na 9 jest Twoich. To że "ojciec uciął rękę synowi, a ten nic", zagrasz to się dowiesz. Podpowiem Ci wirus, jak w każdy RE. Gra dostała wysokie noty bardzo zasłużenie. Jestem w połowie statku i mam 10,5H na liczniku. Czyli z tego co tu czytałem, to 11-12H mi zejdzie. RE1 na PSOne też można skończyć w 2H, a za pierwszym razem, kilkanaście, jak nie więcej 20 lat temu.

Nigdy nie czułem strachu w grach, ale w jednym momencie, prawie krzyknąłem.

9,5/10 - 0,5pkt za brak zombie, takich jak w Residentach 1-5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tak zrobię bo wiadomo, oglądanie wyrywkowe na YT często powoduje mylne odczucia 😊

Wersja deluxe to to samo co podstawka plus SP?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Kolosa to standard, nie grał, ale wie z czym to się je, bo recenzje, bo tamto Siamto itd... Kup, zagraj i oceń..


Bez urazy.. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos, to taki typ człowieka nie znam się ale wypowiem się.  Ciekawe ile będzie jeszcze dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już przestańcie, rzeczywiście zbyt surowo oceniałem grę po gameplayach z YT i się do tego przyznałam a więc już ciiiii 😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz to bardzo dobra gra. Jednak nawet W3 nie potrafiłem ponownie zagrać, więc to zależy od człowieka. Klimacior jest w RE7 i warto dać grze szanse, ale gdybym miał teraz kupować, to na jakiejś promocji. Tak jak każdą grę, ale wiadomo...mania i hobby robi swoje :1_grinning:

Aby Cie pocieszyć, to tez mam cyfrówkę. Jeden wyda to na fajki, drugi śmieciowe żarcie, trzeci na 2h godzina ruszania dupą. Nie ma co płakać ;)

Ja na liczniku mam dopiero 3h. Mam nadzieje, ze z upływem fabuły bedzie straszniej. Tyle sie naczytałem o pełnych gaciach, a jak dla mnie z poziomem straszenia jest średnio. Warto jednak nadmienić, ze sam klimacik jest gesty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę jeszcze nie grałem i żadnych video nie oglądałem żeby nie psuć sobie rozgrywki, ale dla mnie to nie jest resident evil jeżeli nie ma w grze normalnych zombie.

Już bliżej temu pewnie do P.T. co nie znaczy że gra jest zła czy słaba, bo horrorowo podobno daje w uj radę i klimacik jest petarda, ale no dla mnie nie powinno się to nazywać tak jak się nazywa. Tak samo jak filmy dla mnie skończyły się na części 4, bo w 5 (Retribution) jak zobaczyłem zombie jeżdżące na motorach i strzelające z karabinów/RPG to się złapałem za głowę. Zagram na pewno za jakiś czas ale na PC, bo na PS4 wolę wydać kasę na jakiś Exclusive, który dostarczy frajdy na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie w grach z serii RE nie było od 18 lat (RE3), więc może już czas się pogodzić z ich stratą. Najwyraźniej Capcom chce by naszymi wrogami były mutanty i zarażeni dziwnymi wirusami żywi ludzie i zwierzęta.

I nie, REVII to nie jest P.T. Bardzo daleko mu do takiego schematu rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojcik marudo, zagraj i przekonaj się sam o mocy korzenia :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie marudze lubie takie gry i napewno zagram tylko jaki tu powrót do korzeni. Ani nie ma zombie i rzut z pierwszej osoby a nie z trzeciej też jakiś taki nowy. A tak to dla mnie tytuł obowiązkowy.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.01.2017 o 10:34, kill napisał:

Zombie w grach z serii RE nie było od 18 lat (RE3), więc może już czas się pogodzić z ich stratą. Najwyraźniej Capcom chce by naszymi wrogami były mutanty i zarażeni dziwnymi wirusami żywi ludzie i zwierzęta.

I nie, REVII to nie jest P.T. Bardzo daleko mu do takiego schematu rozgrywki.

 

O przepraszam są jeszcze takie gry jak. Resident Evil outbrake, outbrake #file 2 czy code veronica . Mówienie, ze zombie się skończyły w trzeciej częsci to trochę nie porozumienie. nNatomiast prawdą jest, że powoli zaczęli odchodzić od stylu rozgrywki jaki był w pierwszych trzech częściach, aż skończyć w 2012 na kopaniu zombie z pół obrotu. VII jest dobra, ale jedzie na znanych schematach, capcom nic samego nie potrafił wymyślić tylko ściągał z innych gier. A co do odcinania kończyć własnemu synowi i innych typu bzdur, to czy w pierwszych trzech częściach ich nie było? Np zagadki, kto normalny ukrywa gdzieś klucz w posągu na posterunku... Panowie, gra ma bawić, a nie zastanawiać się jak w tej grze możliwe są zombi, bo u nas nie chodzą po swiecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze DLC jest już dostępne 😊👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denuvo na PC dla RE7 już złamane... nie będę kłamał, korci żeby pobrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nóżka napisał:

Denuvo na PC dla RE7 już złamane... nie będę kłamał, korci żeby pobrać...

 

Siemka :) nie oszukuj, pewnie już pobierasz ;p. Ta gra pasuje do m+k więc sam się zastanawiam czy aby nie zrobić wyjątek i kupić na pc zamiast na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluxe Edition to to samo co podstawka plus SP?

Kupując Deluxe Edition będę miał dostęp do wszystkich DLC, które wyjdą w przyszłości?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×