Skocz do zawartości
DaraS

NHL 15

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najlepszy komentator jaki mógł trafić do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to faktycznie jest szansa, że na PS4/Xone zbraknie trybu OTP. Nie jest to potwierdzone przez EA, a wszystkie tryby mają podać w przyszłym tygodniu. Oby to nie była prawda, bo do PS3 już nie będę wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To korporacja nastawiona wyłącznie na hajs. Dziwię się, że chcą usunąć najlepszy tryb z gry. Pewnie wszystko będą pchać w HUT -> kasa z paczuszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komentatorami to trzeba pamiętać że to jest ich "pierwszy raz", jeśli dobrze kojarzę to komentarze do gier są nagrywane w kabinie gdzie koleś sam musi sobie chyba wyobrazić jakby skomentował jakąś akcję, raczej nie wyjdzie to tak jak na prawdę, kiedy w komentatorze kłębią się emocje ale Emrick i Olczyk potrafią bardzo dobrze je oddać w prawdziwym meczu, ot na przykład jak tutaj:



Tak czy siak każdy indywidualnie już oceni czy ta para mu przypadnie do gustu czy nie, tak czy siak w pierwszym NHL z ich udziałem komentarz może być słabszy niż w przyszłości i trzeba mieć to na uwadze.

Z drugiej strony ja jestem trochę nieobiektywny bo jako fan New Jersey Devils w pewnym sensie utożsamiam Emrick'a z wieloma fajnymi momentami Devils :] Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie demo?

26 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam. Para Emrick&Olczyk to najlepszy duet komentatorski w całej NHL. Bardzo się cieszę że trafili do gry. Jak tylko dorwę PS4 - NHL 15 będzie jednym z pierwszych zakupów :)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie, nie - ja też się cieszę, i źle się zrozumieliśmy najprawdopodobniej, bo ja wcale nie zamierzam negować pozycji duetu Doc&Olczyk w NHL. Chodzi mi najzwyczajniej w świecie o to, że po ich komentarzu w EA NHL spodziewałem się trochę więcej. Zresztą sądząc po sporej ilości komentarzy na ten temat, nie tylko ja. ;- ) Nie chce dramatyzować, ale tego (link@yt) póki co nie uświadczyliśmy w zaprezentowanych fragmentach, ale może w przyszłości... oby ;D Tak czy owak, szykuje się naprawdę niezłe granie i to jest w sumie najważniejsze :biggrin: :thumbsup:

 

Edytowane przez MARTINPALERMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że ma konto na USA i pogra jutro. Zresztą ostatnio coś często dema na europejskim wpadają we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony easports: The NHL 15 demo will be available in North America and Europe on August 26 for the Xbox One and PlayStation 4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest już dostępne do pobrania.

Edytowane przez Piohib
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem hokeja, zassalem demo z ciekawości aby porównać to do FIFy , tzn zobaczyć co EA zrobiła z hokeja i jestem w szoku! Granie w nie lubianego hokeja daje mi więcej funu jak Fifa ^^ gra się naprawdę świetnie i mam nadzieje, ze Fifa nie będzie jednym wielkim skryptem :( tylko tak dobra gra jak NHL który daje radość z gry jak kiedyś Pro Evo Soccer

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niestety ciągle dużo sposobów na łatwe gole, przynajmniej jeśli chodzi o zaskoczenie bramkarza na arenie. Schemat na backhand - forehand i odwrotnie ciągle bardzo efektywny. Także glitch goals lub high percentage shots (jak kto woli ;D) dalej będą naparzane online. ;d Trochę lepiej sytuacja wygląda chyba w przypadku tych snajpów na rękawice po łamaniu do środka, ale to tylko pierwsze wrażenie - nie miałem za bardzo czasu dłużej się temu przyjrzeć. No ale generalnie nie ma co, nie byłoby takich - byłyby inne. Trzeba będzie przyłożyć się w D i winno być w porządku. ;- ) Sama gra prezentuje się naprawdę fajnie i będzie grane, oj będzie. ;D

 

@BogitoX - nie od dziś wiadomo, że NHL daje najwięcej zabawy online i naprawdę nie trzeba być nawet fanem hokeja. Miłej gry. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy syrena i światło, że padł bramka nie powinny być rowno z przekroczeniem lini? U mnie kibice się już cieszą i dopiero po 2 sekundach zaskakuje syrena i czerwona lampa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, też to zauważyłem. Ale chyba nie jest to aż 2 sekundy. Przypuszczam, że to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z roboty i tu niemiłe zaskoczenie. Konserwacja :P no ale w końcu udało się pobrać demko i troche pograć. 

Sterowanie w nhl jest zgoła odmienne, niż ma to miejsce w fifie i pesie. Musiałem poświęcić trochę czasu, aby to ogarnąć. Trochę mnie to martwi, gdyż za każdym razem po sesji w fifie/pesie, wracając do nhl, trzeba będzie "przestawić się" na inne sterowanie.

 

Co do gameplay'u, to pierwsze wrażenia pozytywne. Fajny feeling, dużo się dzieje, no i emocje cały czas. Po każdej strzelonej bramce mam tak:

 

icon_biglol.gif

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie bedzie trybu eashl, odpowiednik klubow w fifie dla nie wiedzacych. Cale ea... parodia jest to ze ten tryb bedzie w wersji na ps3/xbox 360 a na next genach nie, no ale jakos musza sprzedac gre na starsze konsole. Duzo ludzi i miedzy innymi moi znajomi finowie z ktorymi gram od paru lat w ten tryb podobnie jak ja sprzedali ps3 i kupili ps4, aby kontynuowac rozgrywki klubowe w nowej edycji, no ale coz nie pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogholnie spoko,ale czekam na jakies tutoriale:) jak sie bic itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie bedzie trybu eashl, odpowiednik klubow w fifie dla nie wiedzacych. Cale ea... parodia jest to ze ten tryb bedzie w wersji na ps3/xbox 360 a na next genach nie, no ale jakos musza sprzedac gre na starsze konsole. Duzo ludzi i miedzy innymi moi znajomi finowie z ktorymi gram od paru lat w ten tryb podobnie jak ja sprzedali ps3 i kupili ps4, aby kontynuowac rozgrywki klubowe w nowej edycji, no ale coz nie pogramy.

Nie będzie w dniu premiery , pracują nad tym żeby dodać to w którejś aktualizacji. Sytuacja podobna do tej z okazji premiery EA UFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jedraz, mechanika gry w aspekcie kontrolsów czy generalnie sterowania nie uległa jakiejś wielkiej zmianie, o ile w ogóle, w stosunku do 14stki - także spokojnie możesz korzystać z tutów tego tytułu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem konsolę i ograłem demo. Wszystko fajnie, ale mam jedno dziwne pytanie. Podczas ogrywania dema gdy byłem podłączony do PSN + EA Server grając widać było jakby lekkie przycinanie gameplayu. dziwne. Po wypisaniu się z PSN problem ustawał. Nie wiem czy to związane z sytuacją PSN-u w ostatnich dniach czy wina konsoli :biggrin: ?

Co do różnic między PS3 a PS4. Hmm. Na pierwszy rzut oka widzę, że wszystko dookoła jest jakby bardziej "kolorowe" dopracowane. Gra się przyjemnie, zmiana komentatorów na +.

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×