Skocz do zawartości
Malibu19

God of War: Wstąpienie

Rekomendowane odpowiedzi

9CyMLag.jpg?1

Kolejny kotlecik do odgrzania przez Sony.

Wolałbym nowego Kratosa ale w sumie w Wstąpienie nie grałem, więc może być jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hopefully

:swoon2: Czas chyba zostać wegetarianinem, bo te kotlety już bokiem wyłażą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow kupilem konsole nowej generacji abym mogl zagrac w stare gry... Dziekuje Ci Sony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to już przestaje być śmieszne. Zaczyna być żałosne.

 

Teraz niby God of War. Ciekawe co zapowiedzą na E3. Czyżby Uncharted 1, Heavy Rain oraz Gran Turismo 6? :D:D Parodia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gran Turismo 6? :biggrin:

 

Plotki mowia wlasnie o GT6 na PS4 wydanym jako GT7 Prologue...

 

 

Najpierw masa Indorow, teraz tluka same remasterowane kotlety. gdzie to Sony ktore slynelo z nowych IP??

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze The Last of US rozumiem, bo to była gra wybitna i bez oporów przejdę jeszcze raz na PS4.

Natomiast Gow: W jest grą bardzo przeciętną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm kolejny kotlecik, Sony nas rozpieszcza :D

I w dodatku fundują nam najgorszą część z serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinni zakończyć ta sagę definitywnie, lub rozplanować ja na nowo i zrobić reboot jak z TR, chętniej sięgnąłbym po pierwsza część w całkowicie nowej odsłonie niż po tego remastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym ciężko pojąć, że te edycje starych gier są dla osób, które w nie nie grały, widocznie Sony widzi takie zapotrzebowanie. Pisanie, że przez to nie powstają nowe gry, to już głupota do kwadratu. Sony Japan tworzy 4 nowe gry, GG, MM oraz QD robią zupełnie nowe IP, ND pracuje nad Uncharted, SSM prawdopodobnie nad nowym GoW, Sony Band tworzy coś nowego na PS4, każde, KAŻDE większe studio piszę grę na PS4. Takimi odgrzewanymi kotletami zapewne znajmuję się niewielka liczba pracowników, najpewniej przeportowanie, wrzucenie 1080p i podciągnięcie tekstur nie zawiera zbyt dużo czasu, więc zarobek dla Sony jest więcej niż prawdopodobna, a skoro są chętni na takie kotlety, to gdzie wy widzicie problem?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE sony widzi w tym tylko kasę i nic ponadto... a ludzie głupi i kupią drugi raz to samo... pewnie jeszcze dowalą pełną cenę a grę ogłoszą na E3 jako sukces :D

 

ehhh sony... gdzie te nowe marki albo chociaż  kontynuacje obecnych a nie kotlety z ps3.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chodzi im o kase, a o co? Nowe marki? Będziesz miał na E3, już pisałem w poprzednim poście, że każdy większy dev robi nowe IP, oprócz ND i SSM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE ta... z premierą na drugą połowę 2015 bo najpierw muszą porobić porty kotletów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym ciężko pojąć, że te edycje starych gier są dla osób, które w nie nie grały, widocznie Sony widzi takie zapotrzebowanie. Pisanie, że przez to nie powstają nowe gry, to już głupota do kwadratu. Sony Japan tworzy 4 nowe gry, GG, MM oraz QD robią zupełnie nowe IP, ND pracuje nad Uncharted, SSM prawdopodobnie nad nowym GoW, Sony Band tworzy coś nowego na PS4, każde, KAŻDE większe studio piszę grę na PS4. Takimi odgrzewanymi kotletami zapewne znajmuję się niewielka liczba pracowników, najpewniej przeportowanie, wrzucenie 1080p i podciągnięcie tekstur nie zawiera zbyt dużo czasu, więc zarobek dla Sony jest więcej niż prawdopodobna, a skoro są chętni na takie kotlety, to gdzie wy widzicie problem?

Nie mam nic przeciwko odgrzewaniu kotletów, bo jest kilka produkcji które chętnie ujrzałbym na PS4, ale niech już będą to porządne gry a nie średniaki jak GoW...

M$ jakoś nie podchwycił tego genialnego pomysłu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow kupilem konsole nowej generacji abym mogl zagrac w stare gry... Dziekuje Ci Sony :)

Wole te gry w ulepszonej oprawie typu tomb raider niż masa gó.nianych indyków która zasypuje ps4.

Akurat nie grałem w tę część i chętnie zagram tak samo jak w the last of us :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole te gry w ulepszonej oprawie typu tomb raider niż masa gó.nianych indyków która zasypuje ps4.

Akurat nie grałem w tę część i chętnie zagram tak samo jak w the last of us :P

Wiesz, co innego gdyby dawali te gry w plusie zamiast tych indykow, ale oni sobie zycza za takie gry 230zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co innego gdyby dawali te gry w plusie zamiast tych indykow, ale oni sobie zycza za takie gry 230zl...

Nic na to nie poradzimy :) za gow nie dam tyle poczekam aż stanieje ale tr, czy tlou dam bez problemu. Wolę płacić te 230zł za odgrzewane kotlety niż 150zł za np angry birs czy jakieś putty squad za 99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaczecie tak, jakby istniał przymus zakupienia wszystkich gier jakie zostaną wydane. Takie "głosy niezadowolenia" zaczynają być czystym trollowaniem, bo do tematu na pewno nic nie wnosza, oprócz łez rozpaczy jakie to firmy są złe, bo chcą zarabiać .. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie powstaje więcej nowych gier, ale może i chętnie bym zagrał w singla. Może być ciekawie. Wszystko zależy od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te spiny jezeli sprzedaz by wyniosła bardzo słabo albo znikoma i koszty by przewyzszały produkcje niz sprzedaz to by nie robili tego ponownie. Jezeli ludzie nie beda kupowac kotletow to nie beda ich produkowac. Nie kupujmy starych "nowych" gier to moze w koncu zrozumieja ze tak sie nie robi. Jezeli ludzie beda kupowac indyki czy kotlety to zaleja nas tym gownem ponownie i gry wyjda na nowa generacje w stosunku do kotletow 2:40 w ciagu roku. To my gracze jestesmy winni z całego swiata i tylko my sie przyczyniamy to tej sytuacji jaka jest. Nie kupujmy kotletow i bedzie dobrze! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię, ale używkę bo w tą część jako jedyną nie grałem :) 

W kwestii "odgrzewanych kotletów" powiem tylko tyle, że mi one nie przeszkadzają. Kupią je ci, którzy nie grali... ewentualnie fani >>> kupię TLoU na PS4 :P .

Exy i tak się produkują w sporej ilości, więc nie ma co narzekać. Początek nowych generacji zawsze był słaby, dlatego spokojnie koledzy :thumbsup:

Teraz nadciąga Wolfenstein, Watch Dogs, Sniper Elite 3, Murdered, TLoU Remastered, a końcówka roku Dragon Age: Inkwizycja, Aliens: Isolation, Śródziemie: cień Mordoru ( The Order 1886? ) i cały 2015r. to będzie konkretny wysyp gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×