Skocz do zawartości
ONE

E3 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Cwir z calym szacunkiem - w zeszlym roku moja pamiec podpowiada mi ze nie dosc ze cos wspomnieli o grach rocznych to oglosili wspolprace z UBI oraz powiedzieli ze w ramach tej do plusa trafi AC3.

Reklamujac plusa jako usluge warto przyciagac graczy.

Rozumiem ze w tym roku Sony stalo w rozkroku - o ile w zeszlym chcieli dac poczucie ludziom ze PS3 to dalej ich platforma w oczekiwaniu na PS4 - o tyle teraz (co oczywiste) skupili sie na PS4. Z tego powodu jesli nie bylo nic super hiper na lipiec na PS4 to nie podali rozpiski... ponadto chca aby ludzie zaczeli odchodzic od poprzedniej generacji wiec ogloszenie rozpiski wlacznie z grami na  PS3 mijaloby sie z celem.

 

trochę minąłeś się z meritum tamtej rozmowy :). gość miał pretensje że nie podali rozpiski plusa na lipiec, a nie że w ogóle o plusie nie mówili. to co przytoczyłeś to też coś innego, ogłaszali gry roczne, współpracę z UBI itp. ale nie rozpiskę na następny miesiąc!! która jest podawana co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co mieli powiedzieć że same popierdółki będą? albo co najwyżej knack, za rok może będą bardziej reklamować jak będą mogli dawać duże gry 

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię że plus na ps4 nigdy nie będzie tak sycący jak na ps3 zobaczycie. Baza ps3 gier była ogromna gdy to wprowadzali, Walka z microsoftem na abonament i zrobienie takiego czegoś żeby im ten oręż wypieprzyć z rąk itd itp. Na ps4 każdy kto ma konsolę day1 ZAWSZE ale to zawsze będzie narzekał na usługę bo po prostu gier jest tak mało że każdy kto ma tą konsolę od początku te wielkie hity ogra. Po prostu bierze co jest bo jest taka posucha na ps4. Inaczej za to będą się czuli ludzie którzy wezmą konsolę w 2015 lub nawet 2016 wtedy na usługę plusa będą patrzeć zachwyceni. Dostać takiego infamousa w plusie to musi budzić zachwyt niż to że teraz dostanie się indyka co oczywiście nie jest winą sony że na razie niema gier. Tak to po prostu wygląda na początku życia konsoli. Jeszcze raz się sprawdza zasada że w pierwszym roku życia konsoli absolutnie nie opłaca się brać systemu, jest po prostu za mało interesujących gier. 2 lata po premierze to chyba najlepszy czas na kupno konsoli wtedy się jest zasypanym taką ilością gier że w zasadzie nie wiadomo co wybrać.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię że plus na ps4 nigdy nie będzie tak sycący jak na ps3 zobaczycie. Baza ps3 gier była ogromna gdy to wprowadzali, Walka z microsoftem na abonament i zrobienie takiego czegoś żeby im ten oręż wypieprzyć z rąk itd itp. Na ps4 każdy kto ma konsolę day1 ZAWSZE ale to zawsze będzie narzekał na usługę bo po prostu gier jest tak mało że każdy kto ma tą konsolę od początku te wielkie hity ogra. Po prostu bierze co jest bo jest taka posucha na ps4. Inaczej za to będą się czuli ludzie którzy wezmą konsolę w 2015 lub nawet 2016 wtedy na usługę plusa będą patrzeć zachwyceni. Dostać takiego infamousa w plusie to musi budzić zachwyt niż to że teraz dostanie się indyka co oczywiście nie jest winą sony że na razie niema gier. Tak to po prostu wygląda na początku życia konsoli. Jeszcze raz się sprawdza zasada że w pierwszym roku życia konsoli absolutnie nie opłaca się brać systemu, jest po prostu za mało interesujących gier. 2 lata po premierze to chyba najlepszy czas na kupno konsoli wtedy się jest zasypanym taką ilością gier że w zasadzie nie wiadomo co wybrać.

 

absolutnie to nadużywasz słów zawsze, nigdy i absolutnie...

 

piszesz że Plus na PS4 nigdy nie będzie tak sycący jak na ps3 po czym piszesz że w 2015 lub nawet 2016 już będą patrzeć zachwyceni. a w 2017, 2018, 2019? to już jest poza "nigdy"?

 

poza tym czy "absolutnie" nie opłaca się brać systemu w pierwszym roku życia konsoli to jest stwierdzenie bardzo subiektywne. ja ją mam od premiery, mam bardzo mało czasu na granie i gier mam więcej niż mogę ograć. więc na ich brak nie narzekam.

 

nie masz PS4, co nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos plusa, najbardziej rozpieprzylo mnie jak wyszedl Yusuf wisi mu lacha i powiedzial ze PS+ jest tak zayebiste, ze przez ostatni rok baza subskrybentow zwiekszyla sie o ... 500% (cos kolo tej wartosci) czekajac na oklaski. Bo przeciez zrobienie z tego obligatoryjnej uslugi do grania na multi wcale nie mialo nic do rzeczy xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak samo było z plusem na ps3 Ci którzy grają sporo wszystkie te gry mieli ograne, plus jest tylko dla ludzi którzy kupują coda raz na rok a resztę daje im plus cała reszta graczy ma wszystkie hity za sobą i raz na jakiś czas trafi się jakaś której nie mieli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak samo było z plusem na ps3 Ci którzy grają sporo wszystkie te gry mieli ograne, plus jest tylko dla ludzi którzy kupują coda raz na rok a resztę daje im plus cała reszta graczy ma wszystkie hity za sobą i raz na jakiś czas trafi się jakaś której nie mieli 

Należę do tych graczy co kupują CODa raz w roku a plus nic nie daje bo gry są na bardzo niskim poziomie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie masz PS4, co nie? :)

No nie mam tylko co to ma do rzeczy? Zabrzmiało to tak że zazdroszczę posiadaczom ps4 konsoli. Heh no nie zazdroszczę bo niema czego na chwilę obecną. Niemal wszystkie gry wypie.. na 2015 o exach AAA nawet niema co mówić bo chyba nic już niema na ten rok. i te edycje multiplatform  które wychodzą na wszystko przez co zaliczają downgrade. No rzeczywiście jest czego zazdrościć.  Kasę mam odłożoną i chętnie bym ją wydał na ps4 ale na razie niema gry dla której warto to kupić.

 

 

 

 

 

 

piszesz że Plus na PS4 nigdy nie będzie tak sycący jak na ps3 po czym piszesz że w 2015 lub nawet 2016 już będą patrzeć zachwyceni. a w 2017, 2018, 2019? to już jest poza "nigdy"?

 

 

Tu wszystko się zgadza co napisałem. Ludzie co mają ps4 od początku będę narzekać natomiast co kupią później będą zachwyceni usługą. Nie wszyscy ale większość. Tu nic sobie nie zaprzecza. I jasne że czym później się kupi konsolę tym lepiej.  Niemal same plusy chyba że by mi rzucili te Exy na wyjściu konsoli co teraz zapowiedzieli to wtedy nie miał bym wyboru i bym się musiał udać do sklepu.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Kasę mam odłożoną i chętnie bym ją wydał na ps4 ale na razie niema gry dla której warto to kupić.

 

 I jasne że czym później się kupi konsolę tym lepiej. 

Hmm no bardzo ciekawe stwierdzenia... Ja mam gram i nie narzekam.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam a co to ma do rzeczy?

a no nic, taka mała tendencja że najbardziej przekonani o bezsensowności zakupu PS4 w tym momencie są jej nieposiadacze ;). nie chodzi mi o żadną zazdrość. bardziej o zapewnianie jak to lepiej jej nie mieć obecnie niż mieć :)

 

 

Tu wszystko się zgadza co napisałem. Ludzie co mają ps4 od początku będę narzekać natomiast co kupią później będą zachwyceni usługą. Nie wszyscy ale większość. Tu nic sobie nie zaprzecza.

 

 

napisałeś "NIGDY" co już w samo w sobie jest nadużyciem bo nie możesz tego wiedzieć, a po dalszej twojej wypowiedzi można wnioskować że jednak może kiedyś będzie ten plus sycący jak na PS3. nie chodzi mi o ogólne meritum twojej wypowiedzi (które i tak jest dość oczywiste, jak ma plus na PS4 konkurować z PS3 jak na PS4 wyszła garstka gier dopiero) tylko o to jakich słów używasz.

 

I jasne że czym później się kupi konsolę tym lepiej to oczywiste.

pewnie, najlepiej ją kupić jak wyjdzie PS5. cena będzie zajebista a gier po sam sufit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam czepianie się słów. można powiedzieć że złapałeś mnie na tym nigdy :) miało być większość. Mój radykalizm znowu mnie pogrąża :) także zwracam honor. Mnie cieszy że jesteście zadowoleni z Ps4. U mnie wygląda to tak że nie miałbym w co grać. No infamousa bym z miła chęcią zaliczył tylko z exów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak że nie miałbym w co grać. No infamousa bym z miła chęcią zaliczył tylko z exów.

Czyli juz z "nic" robi sie jedna gra... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz z "nic" robi sie jedna gra... :biggrin:

No ale to bez żadnego ciśnienia. Za to jakby takie uncharted 4, Order i bloodborne było na rynku to niema szans musiał bym mieć Ps4 natychmiast. Ogólnie po E3 na Wiiu mam największe smaki bo mają 3 exy które leża już w sklepach i mnie interesują czyli mario3dworld, donkey kong tropikal freeze i mario kart8 za to znowu na przyszłość nie wygląda to za dobrze(tylko zelda po targach mnie interesuje z nowości choć co to za nowość skoro każdy wiedział że powstaje) natomiast Ps4 to całkiem inna para kaloszy jeśli chodzi o przyszłość. Exy od Sony to pewniaki i nawet jak są jakieś gry jeszcze niezapowiedziane to wiadomo że wewnętrzne studia Sony zadbają o to że będzie w co grać. Boli tylko że wszystko na 2015 rok zapowiedziane co ale jest normalne.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należę do tych graczy co kupują CODa raz w roku a plus nic nie daje bo gry są na bardzo niskim poziomie :-(

Narazie tak tylko że za rok będziesz miał takie gry jak teraz na ps3 czyli roczne. W tym momencie nie mogą dać gier które wyszły pół roku temu i jest ich mało. A myśleniem że lepiej poczekać bo będzie więcej gier czy wyjdzie nowy model jest trochę bezsensu bo jak wyjdzie nowy model to też lepiej poczekać na ps5 jak z każdym sprzętem 

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh śmieszne, ale mnie najbardziej poruszyła konfa Niny - Bayo 2+1, Xenoblade (40min gameplayu w studiu po konfie), Zelda HW (40min gameplayu po konfie), nowa zelda :O!! Nowe mariany, jakaś zaje.. gierka 4v4 ala paintball, nowy yoshi, cpt toad etc.

 

Nina jako jedyna wyda w tym roku aż 6 exów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będę sprzedawał ps3 na rzecz ps4 i poczekam do przyszłego roku,bo dopiero będzie wysyp gier na ps4.Mam nadzieję że nie będzie mega poślizgów z premierami i poprawią dual shocka 4 ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będę sprzedawał ps3 na rzecz ps4 i poczekam do przyszłego roku,bo dopiero będzie wysyp gier na ps4.Mam nadzieję że nie będzie mega poślizgów z premierami i poprawią dual shocka 4 ;)

 

Imo nie opłaca się.... na ps3 wychodzi Xilla 2, Persona 5 i wiele innych gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, ps4 jest fajna konsola ale nie teraz...za rok będzie warto kupić i eczy bardzo dobitnie to pokazało.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh śmieszne, ale mnie najbardziej poruszyła konfa Niny

 

Zgadzam sie, tylko Nintendo.

 

RNDjX8n.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Ninny pokazało najciekawsze gry, ale opadu szczęki nie było :-) Zabrakło jakiegoś mega killera, np. nowego Mario Galaxy. Szkoda też, że nie pokazali nic z Shin Megami Sensei x Fire Emblem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshida o E3, na GS i TGS ujawnią nowe gry.



PS. Ciekawe czy w pracy też jest taki sympatyczny i wesoły czy może szef skurwiel. ;) Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej skurwiel jak wszyscy. Pewnie tyraja za 100 $ mies bez ubezpieczenia i skladki. I do tego o dzielo zeby staz pracy sie nie liczyl. Taki skurwiel z niego ale gry robi fajne nawet :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×