Skocz do zawartości
Strife

Tales of Xillia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jup, chodzi mi właśnie o "tytuł" Link Doctor. Muszę wykonać 9chain link art combo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko odnośnie tego dungeona , pokonalem wszystkie shadow i co mam dalej zrobić żeby walczyć z głównym bossem dungeona ,odpowiadam tak zabilem po dwa klony dla kazdej postaci np ludgerem Juliusa a potem ludgera , wiec co muszę jeszcze zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace ja w sumie mam zero wykonań tego, bo nawet się za to nie zabierałem, jest chyba trofik za 200 hit combo ja mam 199 :), ale zabiorę się za platynę jak skońcę Breath of Fire 4 i Parasite Eve 2.

 

Squal, nie chce Cię w błąd wprowadzić, ale chyba trzeba ok 18 razy to przejść, dokładnie nie pamiętam, albo przegapiłeś po prostu kogoś, lub nie rozwaliłeś areny na maksa, bo koloseum ma związek z zakończeniem po dodatkowym dungeonie.( jeśli zbierasz świeczniki  to czerwony niebieski i zielony w takiej kolejności wtedy 6 dzwonków aż dostajesz)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dodatkowego zakończenia i ostatniego bossa z Eternall Darkness ( czy jakoś tak ), wymagane jest przejście całej areny i odblokowanie "arena ending".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem (ale dzięki mimo to ) tyle że na chwilę obecną nie wiem gdzie w tym dungeonie się pojawia , taka mała rada dla tych co ruszają i chcą pokonać takie postacie jak Stahn , Cress , Rutee i mint i zdobyć jak to się nazywa Cameo endig.

1.W ex dungeonie po zakończeniu gry trzeba otworzyć każde drzwi  , w danych drzwiach każda postać ma do pokonania 2 bossow np. Ludger ma Shadow Juliusa a potem Shadow Ludgera.

2.Po pokonaniu wszystkich (każda postać musi przejść dungeon gdyż dla każdej postaci jest inny shadow i otwierają się dla niej inne drzwi) shodow bossów jest ich 16 , wchodzimy do dungeona wybieramy obojętnie jakie drzwi i po pokonaniu obu bossów (nie ma znaczenia jakich) wchodzimy w kolejne tam zamiast walczyć z 1szym shadowem dla danej postaci wyskakuja Shadow Stahn i Crees po pokonaniu są dostępni na arenie Tag Elite.

3.Dla walki z postaciami Rutee i Mint trzeba wykonać Job ( pracę) o nazwie Femme Fatale 1 i 2 , potem wchodzimy w colosseum elite tag i na końcu jest walka z mint lub Rutte każda walka jest zależna od postaci i pod żadnym pozorem nie wolno wybierać Ludgera jako pierwszą postać , jako drugą jak najbardziej .

4.Po pokonaniu całej 4ki wchodzimy znowu w na arene tym razem elite całą ekipą i na końcu jest walka z całą  4 - Stahn , Cress , mint Rutee po pokonaniu macie endinding.

 

Ps.Trace lub kto inny to gdzie znajde tego bossa i kto to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się , obczaiłem you tuba i stwierdzam że nie ma już żadnego bossa z wyjątkiem tych których wypisałem wyżej , czyli mam prawie wsio zrobione , jutro zaczynam NG+ mamcoś 6800GP , evil arms wszystkie , trochę skurek z Ex-dungeona mnóstwo strojów , szkoda że kasa nie przechodzi bo miałem na końcu 43mln .

 

Ps.Jest jeszcze pluto czy jak mu tam ale to jest leszczyk z misjii (job) tak że załatwie go przy drugim podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłać dług i nie masz powodu praktycznie żeby zaczynać NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś zasada kiedy power combo się liczy a kiedy nie jest zaliczane do "tytułu" ?.

Potrafię zrobić power hit combo nawet rzędu 80x a i tak nie zalicza mnie jako wykonanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi leciec w odpowiedniej kolejności, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozwalałeś po raz drugi wszystkie elite monstery?

Jasna sprawa dług też spłaciłem , dobre było he he fajnie że mogę sobie teraz to obejżeć kiedy chcę. To już mam wszystko skończone , muszę się czepić niestety końcówki żaden ending ( oprócz hot springs) nie kończy się dobrze i nawet nie miał bym nic przeciwko tyle że pierwsze z ostatnich odpowiedzi wprowadza w błąd , ja jestem typem skorym do poświęceń Mass Effect 3 , Dragona Age orgins i teraz chciałem oddać życie za elle tak jak bym się zachował a tu 2x odpowiedz że chcę uratować dziewczynkę i i tak ginie tu duży minu , no fabularnie można powiedzieć lepsza niż 1ka lecz nie ma jakiegoś przeskoku (moim zdaniem) bardzo dobry kawał RPG , do tej pory grałem w dwie gry gdzie fabuła poryła mi beret to Heavy Rain i Yakuza 4 , od 7go lutego ruszam z Nierem czas najwyższy ograć ten boski tytuł , do xilli2 jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie tytuły do zdobycia i gra idzie na sprzedaż. Masakra...tak źle opisanych wymagań odnośnie tytułów to jeszcze w życiu nie widziałem.

 

Jakieś pomysły jak wykonać Stratos-Fear ? nawalam atakami w powietrzu, dobijam combo nawet do 30 i nic.

 

Próbowałem posiłkować się filmikami na ytb i kolesie też trzepali combosy po x30 i dostali wszystkie trzy tytułu.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiłem się z Xillią 2 i zaczynam wszystkie tytuły masterować, gra mi się fantastycznie.

 

Przez Tales of Zestirie którą uważam za jednego z najgorszych Talesów zapomniałem że Xillia ma taki świetny system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tytuły w tej grze to czysty masochizm.

 

Battle God wpadł, najbardziej przejebany pucharek jaki kiedykolwiek zdobyłem, jeszcze tylko chain master czyli 300 czainow zostało i 200lv.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł, ale wreszcie udało mi się splatynowac Xillie 2, jedna z najtrudniejszych platyn jak dla mnie, ale cholernie satysfakcjonująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×