Skocz do zawartości
Strife

Tales of Xillia 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife ciekawe czy ktoś poza nami kupi ToXa2 w okolicach premiery?

W Famitsu Tox2 dostał 35/40 a jedynka 39/40 :blink: ciekawe czy podejdzie mi bardziej niż ToX1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się pominięty ;D ja biorę nawet preorder ToX2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt zapomniałem o Trejsie.Big Madafakin Sorry! :biggrin: Pewnie jeszcze Zdun by łyknął. Po zainteresowaniu tematem nie wróżę dobrej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przez miesiąc dam radę ograć Graces F to może się skuszę na premierę lub kilka dni po.

Z Tallesami jest ten problem że mało kto kupi więc i o używkę będzie trudno a nawet jak coś się trafi to różnica cenowa będzie niewielka względem nówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na premierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób bierze :P  , natrzaskamy ze 2 strony w temacie :laugh: , ja liczę ze dostanę te 3 dni wcześniej jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam ojj tam XD ruch się zacznie po premierze dopiero ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie , ja się wstrzymam z premierą bo muszę nadgonić Sacred 2, Castlevania 2 i Diablo 3 reaper of souls jak wyjdzie a to mi sierpnia braknie może grę kupię w październiku lub grudniu zobacze jak ta część będzie wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teeeeeeepo :D

Jak tak patrzę na system walki to jednak brakuje mi w graces F linków, bardzo intuicyjne to było zrobione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję w premierę mimo iż jeszcze nie skończyłem Symphonii 1 (nie mówiąc już o 2 :P) - za dużo gram w diablo 3 na kompie :). Ciekawi mnie czy dodadzą japońskie audio bo coś kiedyś wspominali że po Symphonia Chronicles każda z ich gier będzie takowe miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xillia 2 niestety tylko "inglisz", ale licze że Zestiria będzie już miała jap. dub'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, ale i tak jakoś specjalnie mnie to nie rusza jako że jestem już przyzwyczajony do angielskich głosów z 1 części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym grał ang jak zawsze, zresztą przyzwyczaiłem się do ich głosów i zmiana nie wyszła by na dobre .

Pamiętam jak grałem w DA z PL dubbem a później w 2 z eng, nie mogłem się wkręcić jakoś tak dziwnie ta sama postać a głos inny niż pamiętałem .

Akurat w Xilli dubb był w miarę ok w graces F wg mnie gorzej .

Wygląda na to że uporam się z graces F szybciej niż myślałem i X2 kupię w okolicach premiery .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka to będzie najdroższa gra jaką w życiu kupiłem, mam nadzieję że będzie trzymać poziom pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa ponieważ na premierę czy cena jest jakaś mega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rzuciłem się na kolekcjonerkę, a 4 stówy to nie w kij dmuchał, ale za Graces f i Xillie Bamco się należy, niech mają "bidulki"  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trejs najdroższa Strifea gra dlatego że 4stówy...ale o wybitych dwóch zębach z pół obrotu przez żonę za uszczuplenie budżetu to już nie wspomniał;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja prędzej dostane z pół obrotu od swojej, jak jej nie kupie ToX2 niż jakbym potajemnie miał kupić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zęby to nic, naderwana moszna od kręcenia wora to dopiero ból  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ja prędzej dostane z pół obrotu od swojej, jak jej nie kupie ToX2 niż jakbym potajemnie miał kupić XD

 

Haha no to jest dobre inni musza kupowac cos swojej tez jak kupuja gre zeby bylo 'sprawiedliwie' :D A ty masz problem rozwiazany bo kupisz jej gre ktora sam chcesz ograc:D:D To sie nazywa cebulak:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×