Skocz do zawartości
Strife

Tales of Xillia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zaoferowałbym Ci cebule i zrzute na pół z psn ale dziołcha domaga sie kolekcjonerki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zepnijcie poślady i kupujcie, Trace kolekcjonerka jest zacna, imitacja zegarka to pierwsza klasa i art book jest świetny.

 

Do mnie dopiero Leia dołączyła i zwiedzam co się da, a kot mnie rozwala, po za tym Elle jest bardzo fajną postacią, zazwyczaj nie trawie małych dziewczynek, ale ta ma fajny charakterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na Cebulaka przystało poczekam na używkę :)

Trochę zmulił mnie Graces F, skończyłem story i nie chce mi się bonus contentu robić więć X2 też na razie odpuszczę- zmęczenie materiału .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife jak tylko skończę przeprowadzkę to kupuję ;D

 

Teraz priorytet to kończenie zaległych gier żeby je sprzedać i dołożyć to trochę do kolekcjonerki xD 

 

Na sell na rzecz ToX2 na pewno pójdzie Diablo3, Totori i Rorona.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trejs generalnie cyfrak jest za 80 dych,dwa pobrania za 120 ,już pytałem;)a pudło i tak kupię ,a za ten czas spadnie z ceny. jak nie więcej.Co do kolekcjonerki to u mnie ciężko z kasą ale jakbyś chciał cyfraka to ja jestem chętny na już!;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUUU Stru chcica Cię dopadła, z dnia na dzień będzie coraz gorzej :P , a tytuł Ci podejdzie oj podejdzie :laugh:

 

Mały maratonik za mną, trójka głównych bohaterów świetnie się wpasowała do reszty drużyny( tak kota też liczę ).

Ludgerem fajnie się gra, ale stara miłość nie rdzewieję i pykam Alvinem, pewnie do momentu aż dorwę Gaiusa.

Walki dają sporo satysfakcji, ale na itemki wydałem małą fortunę, przy Elite Monsterku wywaliłem wszystkie life'y i miałem około 20 prób rozwalenia go, satysfakcja jest, ale ok godzina w dupę, jak tak dalej będzie szło to moderate'a trzeba będzie włączyć, bo coraz trudniej z banda mobków nawet sobie poradzić. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam to na co najbardziej czekałem - Mystic Arte :biggrin:

Strife obstawiam że już jesteś na tyle daleko by wiedzieć o co mi chodzi a mianowicie co sądzisz o nowym systemie "ustawienia" drużyny?

a dokładniej to że nie można zmieniać postaci po wyjściu z miasta

 

Przejrzałem też title z battle challange i niektóre to będzie niezła padaka żeby zrobić jak np zabić 9 elite monsterów poniżej 2 minut - niewykonalne na moderate i hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dopiero po zdobyciu Alvina i rozpykaniu bossa, musze iśc dopiero do Aladhi Seahaven. Mam ok 14h, ale zanim tam pójdę to pojawiło mi się Jude story i Leia story więc to też obcykam jak powykonuje sub questy.

 

Co do elite to skorpiona na hardzie rozwaliłem w ok 5min, ale modlichy już nie dałem rady tak szybko, dopiero za 20 podejsciem padła, potem spróbowałem na moderate padła poniżej 4 minut, teraz ide na trzeciego, hard na pierwszym przejsciu jest naprawde trudny, itemów zawsze brakuje do walki, co do Twojego spoilera ten patent mi się podoba, dodaje trochę kombinowania.

 

Jakim składem grasz najczęściej i ile masz punktów za tytuły?

 

 

Dolazłem do Rieze Maxia i zbieram co popadnie, kupę czasu na tym zleci bo teren jest ogromny, dobrze że custom doszedł, to porobiłem parę niezłych broni.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 1750 punktów a już widzę te ceny w GRADE shopie...

 

Nie mam jakiegoś konkretnego składu - wymieniam co chwilę osoby żeby nabijać affinity i ich skille do title, ale wydaje mi się, że na chwilę obecną będzie to Ludger, Gaius, Elize (main heal) i Jude (wymieniany ewentualnie na kogoś innego w zależności od potrzeby na np bossa gdzie przyda się Rowen ze swoimi czarami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedziesz z koksem, ja mam tylko 550 jak na razie, też co chwila wymieniam postacie, coś tak czuję że 100h lekko pęknie przy tym tytule.

 

Około 5h mi zeszło na pozwiedzanie lokacji które się odblokowały, plus kolejne questy dochodza, fabuły nie ruszyłem z 7h temu, jak dla mnie bomba.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no mówiłem że tak jest a tu gdzie jestem teraz jest jeszcze więcej tego :biggrin:

100h do czego? Końca story czy wszystkiego? Bo platyna wg mnie zajmie więcej i to dużo, obstawiam 150-200 chociaż w moim przypadku może nawet dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie o przejściu pierwszym, platynka na pewno dłużej, mogłoby być i 300h, bo platynowanie takiego tytułu to tylko przyjemność.

 

Myślałem że na dłuższą metę będą mnie denerwować lokacje z pierwszej części, jak to miało miejsce przy Symphoni2, ale w tamto grałem jedno po drugim, tutaj przerwa pomiędzy częściami wyszła na dobre, naprawdę gra się bardzo przyjemnie i fajnie jest zaglądać w każdy kąt.

 

 

Odblokowałem wreszcie "chromatusa" i mapę świata 20h za mną.

 

 

Chyba się nie zalicza przy tutorialu do combosów?

 

 

Po 29h wpadł pierwszy pucharek, nie spodziewałem się tak dobrego tytułu, wciąga jak małe bagienko.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze że ruch w temacie  :whistling:

 

Za mną 40h to minimalnie skrobnę co i jak.

 

Jesli chodzi o fabułę to gra jest o wiele lepsza niż część pierwsza( o wiele szybciej się rozkręca i trzyma cały czas poziom), jak w każdym Talesie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Jestem w 8 rozdziale, za mną 264 sub-questy, 48 kotów znalezionych, i dopiero bańkę wpłaciłem z 20 milionowego długu( jestem ciekawy czy za pierwszym przejściem jest w ogóle możliwe spłacenie go).

Tyle że liże wszystkie ściany i wykonuję co się da( tak to bym miał pewnie z 20h tylko).

Myślałem że największym bólem dupy będą lokację z jedynki( w grze jesteśmy je zmuszeni zwiedzać minimum 2 razy, ale dlaczego to się dowiecie sami z fabuły) ale tak nie jest, zaglądanie w każdy kąt i zebranie każdej błyskotki daję sporo frajdy( tylko dla tych psychicznych co to lubią oczywiście :P ).

Wysyłanie Rollo po znajdźki też jest fajnym pomysłem ( może ktoś wie dlaczego imię futrzaka zostało zmienione w "naszej" wersji z Luny na Rollo?) 

Tworzenie własnego ekwipunku też jest fajnym patentem, ale to nic czego już by nie było.

Uczenie sie artów i skilli jest lepiej rozwiązane niż w 1, nie musimy łazić po pajęczynce żeby się nauczyć czegoś, tylko wybieramy odpowiednią "kuleczkę" i jedziemy( w sumie identyczne rozwiązanie jak w FF IX, tyle że nie uczymy się z ekwipunku, tylko z wyżej wymienionych "kuleczkek")

Walki, można napisać tylko jedno miodzio i tyle, najlepszy i najbardziej dopracowany element tego tytułu.

 

Na razie tyle, moja ocena do tego momentu w którym jestem to 9 na 10.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jakieś 4-5 dni przerwy (za dużo diablo 3 i muramasy) ale mam 60h na liczniku, spłacone ponad 2.5mln i ostatnio się bardzo ucieszyłem bo się okazało że dodali tą samą mini gierke co w Vesperii i przez 3h nic nie robiłem tylko grałem właśnie w nią (nawet trofik srebrny wpadł) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tam nie dolazłem, ale ta wiadomość chyba szybciej mnie zmotywuje do tego.

 

W którym chapterze jesteś w ogóle?

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to że właśnie nie pamiętam ale chyba między 8 i 9 - tak dużo robie "job'ów" że zapomniałem który zakończyłem chapter hehe (jak skończe jedną serię zadań to pojawia się nowa więc muszę i ją zrobić i tak w kółko :>). Mam 57 lvl i 82 koty więc raczej chyba dosyć daleko już, do tego zanim zaczne main chapter to mam jeszcze do zrobienia 5 character chapterów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 54 koty, 273 sub- questy, 44lv, jestem po dostaniu Gaius'a, starałem się Siennbronc'a rozwalić, ale niestety zmiata mnie, a poziomu nie przestawię, bo to oszustwo  :P.

 

Podoba mi się że możemy użyć Mystic Arta osobą z którą jesteśmy zlinkowani, plus znalazłem chyba dwa ułatwienia, ale jeszcze tego nie sprawdzałem, a mianowicie, kot za każdym razem wraca jak wczytamy save'a i jeśli chcemy zachować korzyści z wysyłania kota, np w sobote jest to o 20% szybszy powrót, to wystarczy przestawić dzien w konsoli, ale czy to działa na 100% to nie wiem, miałem parę razy sprawdzić, ale wolałem pograć :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta też zauważyłem te motywy z kotami ale nie używam ich :biggrin: (tzn też miałem to sprawdzić ale nie chciało mi się)

Z Siennabronciem nie walczyłem bo zamiatał mi całe party na 2 hity więc nie było sensu a teraz gdzieś zniknął i nie mogę go dorwać więc chyba skacze po lokacjach jako że w opisie lokacji ma "???"

Total Jobs Completed - 542 heh :P

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

542, czad to kupa roboty jeszcze przede mną, ja dopiero do Kanbalar dotarłem i mam Milli drugie character story, koty zwiekszyły liczbę do 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - wymaksowałem wszystkim Allium Orb a dopiero zaczynam 11 chapter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ruch w temacie nieziemski :)

Załapałem się na pudło jestem 3 osobą która kupiła gierę :P

Wynik to zaiste niesamowity.

Cebulakowanie jak zwykle dało świetne efekty, ogram i sprzedam za tą samą kasę

 

http://allegro.pl/tales-of-xillia-2-ps3-i4592811768.html

 

Trochę już mam przesyt Talesów(graces F ledwo story zmęczyłem) ale za taką cenę grzech było nie klepnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sporo zostało, do wymaksowania, początek 9ch, ale nie mam zamiaru się spieszyć, dopiero 50h i ani krzty nudy. 

 

 

 

Uwielbiam takie małe smaczki.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ta miałem niezłe śmiechy jak to zauważyłem - ogólnie każda sealed broń jest tak dostępna i ma ciekawy opis i zleceniodawce :)

 

Odnośnie Mystic Arte - w końcu wiem jak odpalić łączone MA tak jak w Xilli 1 miał Jude i Milla. W Xilli 2 Ludger ma takie osobne MA chyba z każdą z pozostałych postaci ale zdobycie go trochę trwa a mianowicie trzeba nabić Affinity na 9/10 z każdą z nich oraz ustawić skill za aż 40 punktów (również wszystkimi). Narazie mam tylko z Millą ale damn jak to wygląda + ten dmg: obecnie chyba nie ma zwykłego potworka który by to przeżył :>

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na poczatku 10ch, 4 postacie już nauczone wszystkiego z allium orb ponad 700 subów i kotem wszystkie dostepne miejscówki szczyszczone na max'a, jak na razie tylko 72h za mną.

 

Cholernie mi się podoba że po takim czasie gry pojawiają sie nowe scenki po walkach, niektóre sa naprawde kozackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×