Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mieszaj. Debetówkami też można płacić. Karta jeśli posiada z tyłu trzycyfrowy kod zabezpieczający CVV to możemy śmiało założyć, że zadziała. Chyba, że to jakiś pieprznięty bank, w którym trzeba odblokowywać transakcję internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a da się doładować randomową kwotę ? Czy muszę tylko wybierać pomiędzy tymi przygotowanymi kwotami - 20,60,100,200 zł? Bo chciałbym kupić Rockstar Pass, ale nie chce tracić przez głupie PSStore

EDIT : już wiem

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a powiedzcie mi gdzie kupic w internecie kod doladowujacy,nie chce kupowac zdrapki bo to potrwa pare dni tymbardziej ze mieszkam za granica,wiec interesuje mnie jais zakup kodu,cos w stylu place i mam. Jest taka mozliwosc? Bo dodac funduszy nie moge,mam karte kredytowa master card i nie dzial. Zaplacic w pss tez nie moge,caly czas jakies bledy. I szukam rozwiazania zeby to jakos ruszyc. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, płacisz i wysyłają Ci kod, i na życzenie skan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok,ale przelew bankowy trwa pare dni z zagranicy,chyba ze maja opcje placenia karta tak jak za bilety lotnicze np,ze kasa jest od razu u nich. Ale watpie w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mozna zrobic (czy w ogole jest jakis sposob) gdy mam np. zdrapke 100 zl, interesuja mnie 3 gry ale do kupna tej trzeciej zabraknie mi 1 zl. Gry kosztuja odpowiednio 36+36+29 i tu problem wlasnie z ta zlotowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mozna zrobic (czy w ogole jest jakis sposob) gdy mam np. zdrapke 100 zl, interesuja mnie 3 gry ale do kupna tej trzeciej zabraknie mi 1 zl. Gry kosztuja odpowiednio 36+36+29 i tu problem wlasnie z ta zlotowka

kupić kolejną zdrapkę.;] i zostanie ci 99zł na późniejsze zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy ktoś miał już taki problem jak ja, jeżeli tek to prosił bym o link do tego tematu, mi nie udało się go znaleźć.

Ale do rzeczy. Otóż chciał bym zmienić sobie numer karty w PSS. Wiem że robi się to w XBL w zakładce zarządzanie kątami, ale niestety żeby wejść w opcje tam dostępne muszę podać hasło. Zakładam, że chodzi o hasło do konta na PSN. Problem jednak w tym, że ja tego hasła nie pamiętam :/ Po ostatnich atakach na serwery Sony zmieniłem hasło na takie, że za chiny teraz go nie odgadnę :/ Najgorsze jest to, że przy zmianie tego hasła zaznaczyłem sobie opcję autologowania do systemu, więc teraz nie mogę nawet zgłosić że nie pamiętam hasła :) Przejrzałem chyba każdą jedną zakładkę w poszukiwaniu jakiejś opcji która pozwoliła by mi na zmienę tego hasła, ale nic nie znalazłem :/ Ktoś wie jak rozwiązać ten problem bo mnie zaraz szlag trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy ktoś miał już taki problem jak ja, jeżeli tek to prosił bym o link do tego tematu, mi nie udało się go znaleźć.

Ale do rzeczy. Otóż chciał bym zmienić sobie numer karty w PSS. Wiem że robi się to w XBL w zakładce zarządzanie kątami, ale niestety żeby wejść w opcje tam dostępne muszę podać hasło. Zakładam, że chodzi o hasło do konta na PSN. Problem jednak w tym, że ja tego hasła nie pamiętam :/ Po ostatnich atakach na serwery Sony zmieniłem hasło na takie, że za chiny teraz go nie odgadnę :/ Najgorsze jest to, że przy zmianie tego hasła zaznaczyłem sobie opcję autologowania do systemu, więc teraz nie mogę nawet zgłosić że nie pamiętam hasła :) Przejrzałem chyba każdą jedną zakładkę w poszukiwaniu jakiejś opcji która pozwoliła by mi na zmienę tego hasła, ale nic nie znalazłem :/ Ktoś wie jak rozwiązać ten problem bo mnie zaraz szlag trafi.

Na zarządzaniu kontami - :triangle: i Auto-sing in off

Temat na przyszłość:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/53940-konto-psn-profil-uzytkownika-ogolnie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Dziś chciałem dodać moją kartę do PS Store, no i tutaj mój problem. Wszystkie dane, które tam podałem są w 100% zgodne z tymi na które jest wydana karta. Po wypełnieniu wszystkich pól, wyświetla mi się, że niektóre informacje są niepoprawne. Może to być przez to, że zamiast Wrocław napisałem Wroclaw? Kartę próbowałem dodać przez Playstation3, bo internetowej stronie jak się zaloguje to nie mogę dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres nie ma znaczenia. Liczy się imię, nazwisko, numer karty, data ważności i numer CCV z tyłu karty. Jeśli wywala ci błąd to po prostu twoja karta nie obsługuje płatności internetowych i żadne kombinowanie nic nie pomoże. Polskich liter w nazwisku nie powinno się używać (może tutaj coś źle wpisałeś).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie obsługuje. Więc jakim sposobem mogę sobie coś kupić na PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro ale to doładowanie 100zł. Ja chciałem grę za 18zł z Ps one. Jest doładowanie za 20 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można doładować portfel w ps store za pomocą karty mBank Debit (czytałem, że jedni nie potrafią za pomocą tej karty dokonać płatności, innym się udało )

Ustawiłem na koncie w mBanku limit, aktywowałem wszystko, a jednak mam spory problem

Card Type: MasterCard

Cardholder's name: Imię Nazwisko lub IMIĘ NAZWISKO (nie posiadam pl znaków w imieniu i nazwisku)

Cardnumber: 16 cyfr (bez spacji)

Expires On: 06.2011

Card Security Code: 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty

na drugiej stronie konsola generuje mój adres zamieszkania (ulica, miasto, województwo, kod pocztowy)

WYSKAKUJE BŁĄD: The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

Proszę o pomoc

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzwoniles jeszcze na mLinie i odblokowales platnosci internetowe? chodzi o ustalenie liczby tranzakcji w miesiacu (albo dziennie. tylko dzwoniac mozna to odblokowac. sam przez internet tego nie zrobisz

sam dzisiaj kupowalem cos w pss za pomoca karty z mbanku i wszystko dziala na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuję zadzwonić na mlinię.

Jednak jak się loguję do banku i wchodzę w ustawienia karty mam ustawione limity płatności (częstotliwość oraz wysokość stawek)

Dzięki za poradę

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jednak jak się loguję do banku i wchodzę w ustawienia karty mam ustawione limity płatności (częstotliwość oraz wysokość stawek)

...

cos ci musza jeszcze odblokowac przez mlinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na mLinię i zostałem poinformowany, że wszystko mam już aktywowane oraz, że mam już ustalone limity (przeze mnie).

Może źle wypełniam te pola (kilka postów wyżej)? Może adres ma być z banku, a nie mój- sam już nie wiem

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój adres musi być zgodny z tym który wpisałeś we wniosku o wydanie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie jest napisane EXPIRES END- czyli koniec daty ważności= 2014

przy wpłacie kasy na pss jest napisane EXPIRES ON- czyli początek ważność karty= 2011

jednak po wpisaniu 2014 pod expires on zatwierdziło mi i było cacy.

Zaznaczyłem jaką kwotę chcę przelać (na początek dwie dyszki), po czym nacisnąłem 'yes'

wyskoczył komunikat: informacje z karty kredytowej są niepoprawne. Przejdź do PSN-> account-> i sprawdź informacje o karcie kredytowej.

Co ten pieprzony system do jasnej cholerki jeszcze chce. Przecież te dane powinny być prawidłowe skoro już je raz zatwierdzić i przeszedł do wyboru kwoty do przelania.

Niby proste wpisanie danych z karty a taki cyrk.

Jakieś pomysły?

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×