Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

tak .. to nic!! :-P

chodzi o platnosci online a nie przelewy czy m-transfery!! albo dokup sobie eKarte (bezpieczenstwo), albo zadzwon na mLinie i popros o ustalenie limitow do platnosci online dla swojej karty debetowej - PROSTE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak o to chodzilo nie mialem aktywnych tych platnosci online zadzwonilem i odrazu wszytko poszlo dzieki chłopaki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam inny problem. Otoz chcialem sobie zakupic dzis map-pack`a do COD4 i nie moge. Mam dwa konta PSN, jedno zarejstrowane na Polske a drugie UK. Na UK pack jest tanszy o 6 zl i chcialem z niego wlasnie zamowic, tyle ze co mam podac przy informacjach o wlascicielu karty? Kraju nie moge zmienic, bo PSN na sztywno przypisuje podczas rejestracji i juz sie nie da zmienic. Probowałem podajac prawdziwe, polskie dane, ale lipa. Prawdopodobnie jest konflikt adresow Karta MsterCard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak o to chodzilo nie mialem aktywnych tych platnosci online zadzwonilem i odrazu wszytko poszlo dzieki chłopaki za pomoc

Nawet nie wiedziałem, że zwykły electron ma takie możliwości. Długo czekałeś, aby po telefonie ci aktywowali płatności online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nawet nie wiedziałem, że zwykły electron ma takie możliwości. Długo czekałeś, aby po telefonie ci aktywowali płatności online?

A ja mam inny problem. Otoz chcialem sobie zakupic dzis map-pack`a do COD4 i nie moge. Mam dwa konta PSN, jedno zarejstrowane na Polske a drugie UK. Na UK pack jest tanszy o 6 zl i chcialem z niego wlasnie zamowic, tyle ze co mam podac przy informacjach o wlascicielu karty? Kraju nie moge zmienic, bo PSN na sztywno przypisuje podczas rejestracji i juz sie nie da zmienic. Probowałem podajac prawdziwe, polskie dane, ale lipa. Prawdopodobnie jest konflikt adresow Karta MsterCard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszliwa padlina... Dziś, oczekując od rana na WHD, wpłaciłem 70zł na konto i gdy gra ukazała się na PSS, szybko wypełniłem pola w Account Management. Niestety próbuję już chyba z 30 raz i dalej wyskakuje ten sam komunikat 'not valid'. Posiadam ekarte z Mbanku. Próbowałem już wszystkiego, nawet sposobu Andrzeja (Zdzisiek). Nie wiem co jest nie tak, może macie jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Straszliwa padlina... Dziś, oczekując od rana na WHD, wpłaciłem 70zł na konto i gdy gra ukazała się na PSS, szybko wypełniłem pola w Account Management. Niestety próbuję już chyba z 30 raz i dalej wyskakuje ten sam komunikat 'not valid'. Posiadam ekarte z Mbanku. Próbowałem już wszystkiego, nawet sposobu Andrzeja (Zdzisiek). Nie wiem co jest nie tak, może macie jakieś pomysły ?

A to ekarta czy zwykla Visa ? Bo jak zwykla to zdaje sie trzeba zadzwonic na mlinie zeby aktywowali odpowiednie opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Straszliwa padlina... Dziś, oczekując od rana na WHD, wpłaciłem 70zł na konto i gdy gra ukazała się na PSS, szybko wypełniłem pola w Account Management. Niestety próbuję już chyba z 30 raz i dalej wyskakuje ten sam komunikat 'not valid'. Posiadam ekarte z Mbanku. Próbowałem już wszystkiego, nawet sposobu Andrzeja (Zdzisiek). Nie wiem co jest nie tak, może macie jakieś pomysły ?

Niektóre dane trzeba wpisywać bez spacji.

Gdy dołączałem swoją kartę do PSN, to także pojawiał mi się komunikat "not valid".

Po wpisaniu danych bez spacji, od razu przyjęło kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie problemem, ale poradziłem sobie sam. Wskoczyłem na amerykańskie PSS, wpisałem identyczne dane co poprzednim razem na polskim PSS - na drugiej stronie, tej adresowej, nic nie zmieniałem i bez żadnych problemów zaakceptowali mają ekartę. Chciałem zassać z polskiego PSS, ale i tak się cieszę, że w końcu zagram w grę, na którą czekałem od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zrobią czegoś takiego jak na 360-ke. Idę do sklepu kupuje karte z "MS points" w zależnośc ile mi tych

punktów potrzeba, wpisuje kod w konsoli i kupuje co chcę

bez żadnych danych,pierdół, kart płatniczych,telefonów,aktywacji i jeszcze nie wiadomo czego

Zasada jest taka sama jak przy doładowaniu telefonu komórkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają coś takiego wprowadzić, ale kiedy? Nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają coś takiego wprowadzić, ale kiedy? Nie wiem...

Juz wprowadzili ale narazie tylko w US, i dosc ograniczona jest siec sprzedazy. Aczkolwiek, sprzedaja to w 7-eleven, sieci Blockbuster, wiec nie jest tak zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to rozwiną a bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z kartą przedpłacona i ING. Kilka razy juz z niej korzystałem w PSStore i nie było problemu. Jak tylko ukazał sie Wipeout to dodałem najpier 20 pln , które jeszcze miałem na karcie i weszły, a potem zrobiłem przelew (60 pn) z mojego konta na tą kartę i po "add founds" wywala, że "founds cannot be addes to your acount" albo jakoś bardzi podobnie. Dziwne bo dzwoniłem do banku i powiedzieli, ża kasa na karcie jest... Babeczka powiedziała też , że transakcji odmówiono 2 razy w dniu kiedy wpłacałem na karte czyli 25.09 ale nic nie wspomniała o 20 próbach dodania kasy wczoraj i dzisiaj przed pracą. Tak jakby tych prób wogóle nie było. Wina leży po stonie PSS ale nie bardzo wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech to rozwiną a bedzie dobrze

Mowisz i masz. Dodaja w przyszlym miechu "Walmart, Best Buy, Sam's Club outlets" a w Listopadzie: Barnes & Nobl. Oczywiscie tylko w US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wie ktos, dlaczego PS europejski nie chce przyjac mojej karty MasterCard, skoro na "polskim" PS dziala? W danych wlasciciela wpisalem swoje prawdziwe dane, z tym ze kraj byl na stale przypisane jako UK, a dane zamieszkania polskie. Jak dokonujecie zakupow na zagranicznych PS majac polskie zamelodwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie, mianowicie jeżeli nie posiadam żadnej karty- to w jaki inny sposób mogę sobie wpłacic kase na Ps. Jedna osoba z forum napisała że robi to przez allegro, inna że istnieje możliowsc kupinia karty i wklepania kodu do ps > ale z tego co wyczytałem chyba jeszcze u nas nie ma takiej opcji. Może sa jakieś inne sposoby?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam do was pytanie, mianowicie jeżeli nie posiadam żadnej karty- to w jaki inny sposób mogę sobie wpłacic kase na Ps. Jedna osoba z forum napisała że robi to przez allegro, inna że istnieje możliowsc kupinia karty i wklepania kodu do ps > ale z tego co wyczytałem chyba jeszcze u nas nie ma takiej opcji. Może sa jakieś inne sposoby?

Pozdrawiam.

Zakladasz konto w mbanku - 10min na wypelnienie formularza online, umwa przychodzi poczta - nie potrzeba ukonczonych 18lat ani stalych dochodow - prosto szybko i wygodnie.

PS. Aby uniknac zamieszania - ktos tu wczesniej wspomnial o "zwyklej Visie" w odniesieniu to Visy Electron - Zwykla Visa to tzw Visa Classic - karta kredytowa, Visa Electron to Visa Electron.

PS2. mBank oferuje rowniez Visy Classic na bardzo dobrych warunkach. KK ma to do siebie ze ma dodatkowy aspekt bezpieczenstwa - w wypadku nieautoryzowanej tranzakcji mozna latwo odzyskac kase bo karta jest zawsze ubezpieczona. No ale nie bede tu reklamowal kart kredytowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam IzzyKonto w mbanku dostałem kartę Vise Electron(za darmo) ale nie działa w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta karta to karta debetowa!

Ja natomiast posiadam eKartę z mbanku i bez problemu płacę w PSS, również amerykańskim. Alternatywa to PSN Card z ebaya, ale są droższe niż kwota zasilenia, no i AFAIR nie działają w polskim PSN 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ludzie oferuja takie uslugi. 

Zagadaj tez do urzytkownika Michirtk, on wplaca ludzia nie pobierajac za to oplaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam IzzyKonto w mbanku dostałem kartę Vise Electron(za darmo) ale nie działa w PSS.

Musisz zadzwonić do mBanku i ustalić limity na płatności w internecie, jesli to zrobisz to będziesz mógł płacić na pss

Ja tak zrobiłem i whd na us pss kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wie ktos, dlaczego PS europejski nie chce przyjac mojej karty MasterCard, skoro na "polskim" PS dziala? W danych wlasciciela wpisalem swoje prawdziwe dane, z tym ze kraj byl na stale przypisane jako UK, a dane zamieszkania polskie. Jak dokonujecie zakupow na zagranicznych PS majac polskie zamelodwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.chciałem tylko powiedziec ze karta inteligo wchodzi na psn wlasnie sciagam wipout i leci .pozdrawiam Nahash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, aby placic w internecie musicie posiadac albo karte kredytowa (czyli ta wypukla), albo specjalna karte do platnosci elektronicznych, ktora ja symuluje (np eKarta mbanku).

visa electron czy inne maestro to karty debetowe, czyli karty do platnosci elektronicznych (sklep, bankomat), za pomoca kktorych srodki sa sciagane bezposrednio z konta do poziomu 0,00. wymagane jest przy nich polaczenie z bankiem. tymi kartami w internecie nie zaplacicie.

karty kredytowe (visa classic, master card, diners club etc.) to takie, ktore umozliwiaja wydanie wiecej niz na koncie mamy i to bez koniecznosci polaczenia z bankiem (np. ktos pamieta stare maszynki w sklepach do placenia karta?).

a co do ps store, to mi ostatnio naliczyl podwojnie wplacane do portfela pieniadze. tez ktos tak mial, czy tylko na jakis bonus trafilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×