Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja probowalem doladowywac ze strony oraz przez konsole i nic z tego... Wczesniej doladowywalem konto i wszystko poszlo za pierwszym razem a teraz pokazuje kominikat, ze nie mozna dodac srodkow na konto... Nie wiem o co chodzi... Moze dlatego ze kolega kupwowal na swoim koncie z mojej karty. Jak tak to jak to odblokwoac?

A skasował dane z twojej karty na jego koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowalem wczesniej sam ze strony, teraz u niego jest czysto a u mnie itak nie idzie doladowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić deactivate i znowu activate ps3 w zarządzeniach kontami, później jeszcze raz wpisz dane z karty i ponownie spóbuj doładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz polskie konto? Bo na zagraniczne już się nie da załadować polską kartą. Jeśli tak to niewiem ciężka sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska karta, polskie konto... Nie wiem co jest... Poczekam dzien i jutro sprobuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz zrobić nowego usera i na nowym koncie spróbować doładować.

Też wyczytałem, że można ustawić automatic founding w zarządzeniach kontami. Wtedy po dodaniu np. gry do koszyka, powinno się samo dodać lub konsola zapyta, czy ma doładować daną sumę - różnie pisali ale spróbować nie zaszkodzi.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem i tez nic, dzis probowalem i dalej to samo... Nie wiem co teraz... A Vietnam czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem początkującym PSmaniakiem , kupiłem grę , wybrałem opcję zapłać kartą podałem dane niby wszystko ok ale pieniędzy z konta mi nie pobrało , a co za tym idzie w moim portfelu PSN widnieje nadal 0 zł

Moje pytanie co zrobiłem źle ? I czy w razie w mogę anulować zakup , jeśli tak to w jaki sposób . Pozdrawiam i czekam na odp moje gg 4496219

Dodam że kartą(Mbank Visa Electron) płąciłem już nie raz w sklepach Angielskich i Rosyjskich i było wszystko ok .

Edytowane przez permament84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. Mam pytanko. chciałbym kupic cos na amerykanskim pss, i własnie nie wiem jak to do konca wygląda... cos tam czytałem ze pobiera 1 dolar itp. mógły mi to ktos wyjasnic czym jeszcze rozni sie kupowanie na pss US od kupowania na polskim..i jak tez to wygląda z przeliczeniem pieniedzy na $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska karta nic nie kupisz na amerykanskim pss, wiec zadnego przeliczania nie bedzie. na allegro powinny byc zdrapki z usa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie ten dzial ale szukajka nic nie pokazuje. Mam sobie karte internetowa bzwbk i chcialbym sie dowiedziec czy da sie nia placic w game.co.uk? Z psn ladnie dziala ale nie wiem jak to wyglada w przypadku platnosci zagranicznych. Podobno mozna ale wole sie upewnic

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

game.co.uk wymaga platnosci przez CC badz Paypal. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. Game zatwierdzil moja karte i moge kupowac. Dzieki za odp

Chyba za wczesnie sie cieszylem. Moje zamowienie zostalo odrzucone bo karty nie autoryzowali. Wczesniej wszystko bez problemow przebieglo:/ Niewystarczajace srodki na koncie moga byc przyczyna? Karte zasililem w sr a mimo to kwota w srodkach dostepnych sie nie zmienilo, jedynie saldo wzroslo o kwote z doladowania:/

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze wczoraj udalo sie wkoncu zaplacic i nie wyskoczyl juz napis "the funds cannot be added to your wallet". Nie wiem dlaczego wczesniej nie szlo. Wazne, ze nic nie zmienialem i samo z czasem sie naprawilo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem początkującym PSmaniakiem , kupiłem grę , wybrałem opcję zapłać kartą podałem dane niby wszystko ok ale pieniędzy z konta mi nie pobrało , a co za tym idzie w moim portfelu PSN widnieje nadal 0 zł

Moje pytanie co zrobiłem źle ? I czy w razie w mogę anulować zakup , jeśli tak to w jaki sposób . Pozdrawiam i czekam na odp moje gg 4496219

Dodam że kartą(Mbank Visa Electron) płąciłem już nie raz w sklepach Angielskich i Rosyjskich i było wszystko ok .

A doładowałeś wcześniej swój wirtualny portfel i w ten sposób dokonywałeś zapłaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy można w PS Store płacić kartą debetową PKO BP Visa Ekspres ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co stoi na przeszkodzie zebys sam sprawdzil? ewentualnie zadzwonil do banku i zapytal sie czy taka karta mozna dokonac platnosci internetowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

mam takie pytanko : Chcę sobie zrobić jakby dodatkowe trofea w postaci gry Frogger Returns, która jest na PSN za 18 zł. Wersje EU już posiadam, mam w niej wbite 100%. Niektórzy TH tak robią, aby mieć proste 3 złota i srebro. I tu moje pytanie - Jeżeli na koncie w PSN EU mam te 18 zł i chce kupić Froga z PSN US to mam nadal tam moje pieniądze?

Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys nie wiedzial to konto PSN EU i PSN US to dwa rozne swiaty. na dodatek na kazde panstwo odzielne konta sie zaklad, a miedzy kontami nie mozna przelewac pieniedzy

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze

Płaciłem kartą którą wymieniłem na inną ... Jak zmienić to w PS Store ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o tą z BZWBK <30 to działa. Sam takiej używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o tą z BZWBK <30 to działa. Sam takiej używam.

Tak, o tą :) Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×