Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Szybkie pytanie - czy Visa Electron <30 działa na PSS? :)

Również potwierdzam, sam korzystam, już kilka razy i działa super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byc moze takie pytanie juz bylo, ale tyle stron do przejrzenia to za duzo :P Posiadam karte kredytowa Mastercard w BZWBK i probuje ja zarejestrowac i wywala komunikat ze zle dane... O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie cos zle wpisujesz.

zwroc uwage jaki adres podajesz itp

pamietaj ze po klikukrotnym odrzuceniu karty na 24 godziny blokowana jest mozliwosc jej dodania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wszystkie dane karty wszystko jest w jak najlepszym porzadku sprawdzalem juz kilka razy.. z adresem tez nie ma lipy... Czy ktos jeszcze ma jakis pomysl? Mastercard z BZWBK i nie moge zarejestrowac.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj czy możesz płacić kartą w internecie, czy masz jakieś limity...

Na poprzedniej stronie kolega też miał problem z doładowaniem konta, więc ewentualnie zaczekaj kilka dni i spróbuj ponownie (oczywiście jeżeli jesteś pewien, że już próbowałeś wszystkiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wszystkie dane karty wszystko jest w jak najlepszym porzadku sprawdzalem juz kilka razy.. z adresem tez nie ma lipy... Czy ktos jeszcze ma jakis pomysl? Mastercard z BZWBK i nie moge zarejestrowac.. :(

Ja mam vise z BZWBK i wszystko działało do wczoraj, kupiłem PSP Go uzupełniłem dane o jakie mnie prosiło i tyle, dzisiaj chce ściągnąć za pomocą MediaGo gowa i lr2 i nie mogę, bo wyskakuje tylko błąd że nie można dodać funduszy do konta psn... A jak wpisuje od nowa dane to potwierdza i żadnego problemu nie ma, może jutro zadziała :pardon:

Za to wszedłem do sklepiku przez PSP i kupiłem co chciałem :S

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vise z BZWBK i wszystko działało do wczoraj, kupiłem PSP Go uzupełniłem dane o jakie mnie prosiło i tyle, dzisiaj chce ściągnąć za pomocą MediaGo gowa i lr2 i nie mogę, bo wyskakuje tylko błąd że nie można dodać funduszy do konta psn... A jak wpisuje od nowa dane to potwierdza i żadnego problemu nie ma, może jutro zadziała :pardon:

Za to wszedłem do sklepiku przez PSP i kupiłem co chciałem :S

Mam podobny problem. Na koncie, do którego przypisałem kartę kilka lat temu wszystko działa. Kiedy założyłem nowe i chciałem używać na nim tej samej Visy (BZ WBK, Konto24.pl) pojawił się znany błąd "The Funds Could not be added to your wallet". Sprawdziłem dane - w obu przypadkach są identyczne. Dzwoniłem do Sony - oni w żaden sposób nie blokują kart (zasugerowano mi jedynie usunięcie danych karty z pierwszego konta, ale wolę tego nie próbować, żeby i na nim nie stracić możliwości dokonywania zakupów), dzwoniłem do banku - po ich stronie wszystko również wydawać by się mogło w porządku, aczkolwiek zostałem poinformowany, iż transakcja, którą próbowałem zrealizować nie dotarła nawet do logowania w systemie banku (ale jest odnotowana). Problem może natomiast polegać - zdaniem BOK-u - na braku autoryzacji za pośrednictwem systemu 3d Secure. Tylko że PS Store tego nie przewiduje, nie łączy mnie przecież ze stroną mojego banku.

Jest to o tyle dziwne, że wcześniej nie było z tym żadnych problemów. I ani Sony*, ani BZ WBK nic nie zmieniały.

Cóż, nie wiem jak to ugryźć.

*a przynajmniej polski oddział nic na ten temat nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie problem lezy wlasnie w tym ze na dwoch kontach masz ta sama karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie problem lezy wlasnie w tym ze na dwoch kontach masz ta sama karte

Ja też to mogę potwierdzić. Jak kiedyś jeszcze ściągałem z PSN US, to musiałem za każdym razem usunąć dane karty z polskiego konta. Też mam BZWBK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też to mogę potwierdzić. Jak kiedyś jeszcze ściągałem z PSN US, to musiałem za każdym razem usunąć dane karty z polskiego konta. Też mam BZWBK...

Co za paranoja - konto PSN mam polskie, a karte kredytowa juz nie, wiec nie da sie zasilic konta portfela. Powinni cos z tym zrobic lajzy jedne.

Ale w koncu znalazlem kogos z polska karta MasterCArd, ale ciagle wyskakuje mi monit "Card is not valid". Dane wposuje poprawnie - pierwsza rubryka ulica i numer, na dole miasti i nizej kod pocztowy. Ktos wie jak rozwiazac ten problem?

PS. Czy mozna zasilic kon to przez PayPal?

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim... Mianowicie bardzo proszę o pomoc gdyż próbuję dodać kartę debetową z możliwościami płatności elektronicznych... I cały czas wyskakuje błąd.

Może być karta debetowa ? Ile kosztują wszelkie operacje załadowania sobie portfela na Europejskim koncie PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 50 stron - czy szanowny admin, nie moze na pierwszej podwiesic posta z waznymi informacjami? Przez 45 stron pojawiaja sie pytania, i troche odpowiedzi - NIKT NIE WIE TU NIC NA PEWNO. Na stronie Sony tez zbytnio nie ma jasno opisanego problemu. Widocznie nie chce im sie tyz zoltych dup ruszyc, i napisac czarno na bialym - kto, jak i czym moze zasilic konto PSN.

Ja walcze drugi dzien z tym badziewiem i bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytajcie się w banku, czy możecie płacić w ogóle w taki sposób. Ja mam jeszcze drugą kartę z eurobanku i nie da się nią płacić na PSN, można tylko zwykłe przelewy przez internet robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytajcie się w banku, czy możecie płacić w ogóle w taki sposób. Ja mam jeszcze drugą kartę z eurobanku i nie da się nią płacić na PSN, można tylko zwykłe przelewy przez internet robić...

Ja tymi kartami place np za bilet samolotowy w necie - tam tez jest wymagana karta kredytowa, wiec nie raczej mozliwosci, zeby moja nia nie byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A płacisz przelewem czy tak jak w PSN, podając dane z karty? Jeśli tak jak w PSN, to może masz tam gdzieś zapisane te dane i trzeba je usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak w psn, czyli imie i nazwisko, nr karty mastercard, waznosc, i numer cvv. No i adres.

OK - moj blad - okazaölo sie, ze na karcie nic nie bylo :pardon:

Po wplaceniu kasy, karte przyjelo mi od razu w PSS.

Wielkosc liter nie ma znaczenia. Rowniez polskie czcionki sa bez znaczenia (w nazwisku mam litere z "ogonkiem").

W pierwszym polu piszemy imie i nazwisko (tak jak jest na karcie), potem ulice i numer (w jednej linii), miasto i kod pocztowy. A, no o numer karty i CVV i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK - moj blad - okazaölo sie, ze na karcie nic nie bylo :pardon:

...

widzisz, rozwiazanie bylo takie proste, a ty nawet tego na poczatku nie sprawdziles czy masz cos na koncie

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi listę jakich banków można skorzystać doładowań do kont PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi listę jakich banków można skorzystać doładowań do kont PSN

to pytanie to jakas kpina. kazdy bank ma w swojej ofercie karte (kredytowa albo debetowa), ktora mozna placic w psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, rozwiazanie bylo takie proste, a ty nawet tego na poczatku nie sprawdziles czy masz cos na koncie

Straszne. Nie wiem jak ci dziekowac za twojego pomocnego posta.

Lepiej by bylo, gdyby wyskakiwal odpowiedni komunikat, a nie ze karta jest niewazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakies pomysly w jaki sposob moglbym kupic cos z amerykanskiego PSS? Karta kredytowa zaplacic nie moge, gdyz adres z karty nie zgadza sie z adresem zalozonego na USA konta.

Pozdrowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 50 stron - czy szanowny admin, nie moze na pierwszej podwiesic posta z waznymi informacjami? Przez 45 stron pojawiaja sie pytania, i troche odpowiedzi - NIKT NIE WIE TU NIC NA PEWNO.

Popieram, jakieś FAQ strzelić, albo coś w tym stylu. Ja mam MasterCard z ING i za cholerę nie mogę w żaden sposób doładowac swojego konta PSN, pozostaje chyba tylko kupić doładowanie i tylko w ten sposób dam radę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakies pomysly w jaki sposob moglbym kupic cos z amerykanskiego PSS? Karta kredytowa zaplacic nie moge, gdyz adres z karty nie zgadza sie z adresem zalozonego na USA konta.

Pozdrowka.

Jak masz polskie konto, to tylko z polskiej karty chyba. Chyba, bo ja np nie moglem zaplacic na polskim koncie z niemieckiej karty, i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Jakies pomysly w jaki sposob moglbym kupic cos z amerykanskiego PSS? Karta kredytowa zaplacic nie moge, gdyz adres z karty nie zgadza sie z adresem zalozonego na USA konta.

Pozdrowka.

kup na allegro zdrapki np o wartosci 20$ i nimi doladuj konto psn us. zadna polska karta nie doladujesz konta us

Jak masz polskie konto, to tylko z polskiej karty chyba. Chyba, bo ja np nie moglem zaplacic na polskim koncie z niemieckiej karty, i odwrotnie.

ktos pisze ze nie moze doladowac konta amerykanskiego, a ty piszesz: "Jak masz polskie konto, to tylko z polskiej karty chyba." o co ci chodzilo?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×