Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem wpisuje wszystkie dane i wyskakuje mi taki komunikat co mam jeszcze zrobić

The credit card information cannot be updated.

Check your PlayStation®Network account information, and then contact technical support for assistance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz pewnosc ze Twoja karta mozna placic przez internet? chyba masz jakies srodki na koncie? (ostatnio komus nie wchodzila karta, a okazalo sie ze nie mial na niej srodkow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kartą izzy z mbanku można wpłacić pieniądze na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mozna (tak ciezko wejsc na strone banku i sprawdzic?), pamietaj zeby najpierw zadzwonic na mLinie i aktywowac platnosci internetowe (ilosc tranzakcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko co jeśli ta karta nie jest kredytowa, a mam w psn opcję tylko credit card i psn card?coś widziałem, że ktoś płacił kartą nie kredytową

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam wybrać opcję "credit card" i wpisać dane karty debetowej tak?

Edytowane przez Genax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :thumbsup:, a w miejscu na imie i nazwisko podasz je itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wpiszę Michal, a nie Michał to wejdzie tak? sorry, ze tak pytam głupio ale nie kupowałem nic tak jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba uzywac polskich znakow, zwroc tez uwage czy dobrze adres wpisujesz itp , bo jak 3 razy ci karte odrzuci to 24 godziny bedziesz musial odczekac zeby ja znowu dodac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już wszystko wiem i jutro zadzwonię na mlinię ;) dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kartę debetową MasterCard z opcją PayPass z banku PeKaO SA. Wpisuję dane, ale za każdym razem, czy to imię i nazwisko z wielkiej litery, czy to inaczej adres, zawsze pokazuje, że "not valid" Dzwoniłem do banku i mówili, że te karty oczywiście mają możliwość płatności online. Z tego co tu wyczytałem, kartami płatniczymi też można kupować na PS Store. Ktoś opisze, krok po kroku, co mam zrobić?

Z góry thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszedłem na swoje konto na mbank.pl i miałem ustawiony limit na transakcje internetowe 0,00zł czyli nic nie mogłem kupić. Ustawiłem limit na 20zł i o dziwo na ps store mogłem kontynuować zakup ale kiedy już pisze mi po angielsku czy chcę wypłacić pieniądze na konto w ps3 to wyskakuje mi po wciśnięciu confirm czy continue, że muszę poprawić informacje karty w ustawieniach ale mam tam wszystko dobrze ustawione. Czy ktoś wpłacał na ps store pieniądze z mbanku? izzy konto

Już wszystko działa.

Edytowane przez kakaroto-songo
edytuj swoje poprzednie posty, zamiast pisac jeden pod drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jak to patrzyles. chyba w "Transaction Management" w "Dodawanie funduszy" musisz wejsc, pozniej w swojej karcie zaznaczasz zeby usunac dane karty i juz.

zawsze mozesz we wszystkie opcje po kolei wchodzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można doładować konto PSN za pomocą karty w internecie, czy muszę to robić przez system PS 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Logując się przez ten link uzyskujemy dostęp do wszystkich opcji jak na PS3.

https://store.playst...ge/cam_index.vm

Ewentualnie poprzez program Media Go, gdzie również po zalogowaniu się na nasze konto PSN można kupować niektóre rzeczy.

http://mediago.sony.com/plk/download/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli na konto psn UK wpłacę 100zł to waluta przeliczy się na GBP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dasz rady wpłacić to tak, ale wątpie, bo po jednej z aktualizacji usunęli możliwość ładowania zagranicznych kont polską kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.e6.pl/product.php?id_product=554 Tu znalazłem jakąś stronę nie chcę mi się rejestrowac, żeby sprawdzic specjalnie czym tam można zapłacic.

Nie wystarczy miec konto w banku bo karty nie mam. Jeśli nie to będę musiał za 100 kupic i tyle.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy istnieje możliwość transferu pieniędzy pomiędzy dwoma kontami PSN (oczywiście oba są polskie). Sytuacja jest taka, że mam załadowane konto na 100zł, niebawem kupuje pewne DLC, na które złożyłem się z ludźmi znalezionymi na forum i ile nie mam obaw o pieniądze to wolałbym nie udostępniać nikomu mojego głównego konta PSN. Czy istnieje możliwość przesłania określonej sumy na inne konto znajdujące się na mojej konsoli? Albo czy mogę dokonać zakupu z innego konta korzystając ze środków dostępnych na koncie głównym? Z góry dziękuje za odpowiedź i życzę miłego dnia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musimy sie dowiedziec jaka karte mamy.

Jeżeli karta do bankomatu jest karta DEBETOWA to przez nia nie kupimy w PSS. A gdy karta do bankomatu jest karta KREDYTOWA to wtedy przez nia kupimy w PSS.

Pozdrawiam.

Edytowane przez rafalmol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×