Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

może za mało kasy przelałeś i system się na ciebie obraził teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem, kasy jest wystarczająco

porównuje jeszcze adresy, te zapisane do karty z tymi podanymi podczas tworzenia pierwszy raz konta na ps3

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie jest napisane EXPIRES END- czyli koniec daty ważności= 2014

przy wpłacie kasy na pss jest napisane EXPIRES ON- czyli początek ważność karty= 2011

jednak po wpisaniu 2014 pod expires on zatwierdziło mi i było cacy.

Zaznaczyłem jaką kwotę chcę przelać (na początek dwie dyszki), po czym nacisnąłem 'yes'

wyskoczył komunikat: informacje z karty kredytowej są niepoprawne. Przejdź do PSN-> account-> i sprawdź informacje o karcie kredytowej.

Co ten pieprzony system do jasnej cholerki jeszcze chce. Przecież te dane powinny być prawidłowe skoro już je raz zatwierdzić i przeszedł do wyboru kwoty do przelania.

Niby proste wpisanie danych z karty a taki cyrk.

Jakieś pomysły?

kamil7f1.png

a wpisujesz poprawny 3cyfrowy kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, wpisuje poprawnie (w końcu to tylko 3 cyfry) :tongue:

być może problem tkwi w tym, że jak dodaje kasę i wyświetla się info, żeby sprawdzić dane, wchodzę do menu karty i tam nie ma tego kodu 3 cyfrowego.

więc go wpisuje, przechodzę do przelania kasy, wyświetla się błąd o kasie. Wchodzę w menu karty, a tam znowu nie ma 3 cyfrowego kodu.

Nie wiem czy on go nie potrafi zapisać, bądź za każdym razem gdy wyskoczy błąd, system kasuje ten 3 cyfrowy kod

kolega

europejczyk11.png

który napisał: "może za mało kasy przelałeś i system się na ciebie obraził :teehee:" miał chyba rację

*****e z mBanku podpierniczyli mi tylko 2zł (ale z 21zł zrobiło się 19zł- więc min.20zł nie przejdzie). A popołudni jeszcze wszystko było

poczekam aż kolejna wpłata wpłynie na konto i wtedy spróbuję

JEDNAKOWOŻ KOLEDZY, DZIĘKI ZA POMOC

kamil7f1.png

"GT5: 40lv A-spec, 1030 różnych aut w garażu, 80% trofeów" lecz i tak nie ma to jak za kółkiem w realu

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy kartą prepaid z doładowaniem BZ WBK można płacić w PS Store?

Czy do zasilenia PS Store wymagane jest podanie danych właściciela karty? w/w karta takich danych nie posiada.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja :thumbsup:

problem dalej istnieje.

Tym razem odkryłem, że w: Zarządzanie konta -> info o koncie -> biling info nie zostaje zapisany 3cyfrowe kod.

-tzn. zapisałem go, system to przyjął. Po czy ponownie się zalogowałem, żeby sprawdzić czy "on tam jest"- a zastałem puste okienko.

Dlatego przy dodawaniu pieniędzy do portfela pss wyskakuje komunikat, aby poprawić dane o karcie.

(wszystkie dane są już przyjęte, kasa jest na koncie- z nadwyżką, aby nie zabrakło)

Co może być z tym nie tak? Jak sprawić, aby ten 3 cyfrowe kod został zapisany (TRWALE)?

ponowne wpisywanie wszystkich danych chyba nie pomoże?

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zadzwoń na Infolinię Playstation i opowiedz im o swoim problemie. Myślę że Sony coś skopało przy kolejnym FW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalne, ze ten kod nie jest widoczny. tak samo numer karty zapisany jest 457*************564

najlepiej bedzie jak zrobisz to co kolega wczesniej napisal: zadzwon do sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej karcie jest napisane EXPIRES END- czyli koniec daty ważności= 2014

przy wpłacie kasy na pss jest napisane EXPIRES ON- czyli początek ważność karty= 2011

coś ci się pomyliło

samo słowo expires znaczy wygasać, kończyć, tracić ważność. 'expires on' jest tożsame z 'expires' etc. jeśli chodzi o karty zawsze, powtarzam ZAWSZE chodzi o termin wygaśnięcia karty.

BTW. od przedwczoraj mam podobny problem, który przeistoczył się w znany i nie rozwiązany błąd 80023102.

Edytowane przez Abcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano 17 czerwiec 2011 - 15:15:03

"Miał może ktoś z was pay passa MasterCard z Pekao SA ? Działa ona na PSS ?"

Podbijam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzwoniles jeszcze na mLinie i odblokowales platnosci internetowe? chodzi o ustalenie liczby tranzakcji w miesiacu (albo dziennie. tylko dzwoniac mozna to odblokowac. sam przez internet tego nie zrobisz

sam dzisiaj kupowalem cos w pss za pomoca karty z mbanku i wszystko dziala na pewno

Od kilkunastu miesięcy można zmieniać limity transakcyjne przez internet - nie trzeba dzwonić na mlinię. Co do transakcji internetowych to trzeba zmienić limity zarówno te kwotowe jak i ilościowe. Te limity ilościowe muszą być ustawione na przynajmniej 2. Limity internetowe zawierają się w limitach transakcji bezgotówkowych, tzn. te ostatnie nie mogą być większe od tych pierwszych (zarówno kwotowe jak i ilościowe).

Widziałem na allegro ale to doładowanie 100zł. Ja chciałem grę za 18zł z Ps one. Jest doładowanie za 20 zł?

Nie musisz wydawać, aż 100 zł na doładowanie. Wystarczy, że w ustawieniach transakcji ustawisz opcję Automated Funding i dodasz swoją kartę płatniczą do konta. Następnie dokonujesz zakupu i za grę która np. kosztuje 18 zł z karty zostanie ściągnięte 20 zł (to jest minimalna kwota), ale pozostałe 2 zł zostanie dodane Ci do konta, które można potem użyć do kolejnych zakupów :smile:. Za grę o wartości np. 36 zł z karty ściągnięte zostanie dokładnie 36 zł itd.

Napisano 17 czerwiec 2011 - 15:15:03

"Miał może ktoś z was pay passa MasterCard z Pekao SA ? Działa ona na PSS ?"

Nie powinno być problemu z tą kartą. Co za problem powiązać kartę z kontem PSS i spróbować dokonać zakupu?

Witam

Czy kartą prepaid z doładowaniem BZ WBK można płacić w PS Store?

Czy do zasilenia PS Store wymagane jest podanie danych właściciela karty? w/w karta takich danych nie posiada.

Pozdrawiam.

Można płacić. A dane najlepiej podać prawdziwe: imię, nazwisko, adres. Chociaż prawdopodobnie ze zmyślonymi danymi transakcja także powinna dojść do skutku.

to znowu ja :thumbsup:

problem dalej istnieje.

Tym razem odkryłem, że w: Zarządzanie konta -> info o koncie -> biling info nie zostaje zapisany 3cyfrowe kod.

-tzn. zapisałem go, system to przyjął. Po czy ponownie się zalogowałem, żeby sprawdzić czy "on tam jest"- a zastałem puste okienko.

Dlatego przy dodawaniu pieniędzy do portfela pss wyskakuje komunikat, aby poprawić dane o karcie.

(wszystkie dane są już przyjęte, kasa jest na koncie- z nadwyżką, aby nie zabrakło)

Co może być z tym nie tak? Jak sprawić, aby ten 3 cyfrowe kod został zapisany (TRWALE)?

ponowne wpisywanie wszystkich danych chyba nie pomoże?

Mam powiązaną kartę z kontem PSS. Gdy próbuję edytować informacje o karcie to również kod CVV2/ CVC2 jest taki jakby nie został wpisany (pole jest puste). Transakcje jednak bez problemu przechodzą. Nie doładowuję konta kwotą, a stosuję opcję Automated Funding (sami pobierają brakującą kwotę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem na PS Store Beyond Good & Evil. Włączyłem demo i wszedłem w opcję "Upgrade to full version" (czy jakoś tak) i jako że w portfelu PSN miałem tylko 2 zł, wcisnąłem doładowanie (Add Funds) i ku memu sporemu zdziwieniu, poza podstawowymi kwotami, startującymi od 20 zł, jako pierwszą zobaczyłem opcję (na polski) "Doładuj tyle, ile brakuje". W moim przypadku było to 26,80 (jako że mam jeszcze ten darmowy abonament PS+, normalnie kosztuje 36 zł). Zastanawia mnie tylko czy taka opcja jest dostępna tylko dla użytkowników PS+, czy została wprowadzona dla wszystkich po naprawie PSN.

Edytowane przez PAW3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez tak mialem, ze doladowywalo mi tylko brakujaca kwote. nie wiem dlaczego, ale juz tego nie mam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez tak mialem, ze doladowywalo mi tylko brakujaca kwote. nie wiem dlaczego, ale juz tego nie mam :confused:

Może masz wyłączoną opcję Automated Funding? Albo nie masz dodanej karty do konta PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi napisać gdzie mogę włączyć funkcję: Automated Funding?

Może w ten sposób zadział. Dzwoniłem do serwisu sony. Dowiedziałem się, że narobiłem tyle prób, że konto się zablokowało na dłużej, ale karta została przez system zaakceptowana. Odczekałem i dalej mam problem.

Jutro zadzwonię znowu. Ciekawe czego się dowiem.

Jednak najpierw spróbowałbym z Automated Funding zamiast dodawać określoną kwotę.

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec cos nie tak w opcjach. Dzisiaj kupowalem dodatek do Dj Hero i dodalo mi tylko tyle ile potrzeba do zakupu (czyli 29zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie ustawialem. Mam wszystko domyslnie od poczatku uzytkowania PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilkukrotnym dzwonieniu do serwisu sony, dowiedziałem się, że problem dotyczy nieścisłości z danymi bankowymi.

Możliwe, że nie mam aktywowanych PŁATNOŚCI MIĘDZYNARODOWYCH

skontaktuje się z mBankiem i popytam

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie moge doładować konta na USA Store, pisze brak środków a dokładnie The funds could not be added to your wallet, europejskie działa jak należy, proszę o pomoc jaki błąd popełniam. Mam karte virtualną Visa z ING, do tej pory wszystko było ok, teraz skończyła się ważność starej karty, podałem nowej numer itd, akceptacja powiodła się tylko nie mogę nic kupić.

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie wiedział, czy wydawana do konta Nordea Spektrum karta płatnicza/debetowa Visa Electron (niby ma napis for electronic use only i CVV) zadziała przy chęci zakupu DLC z PSN? Czy mogę dodać kartę gdzieś w ustawieniach i jeżeli nie zadziała przy kupnie DLC to po prostu nie będzie problemu i operacja zostanie cofnięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kużwa mać ale żem się dzisiaj wkurwi* , Kupiłem Karte w Tesco za 25 funciaków, chciałem sobie załadować konto i ściągnąć map packi, a tu chu** konta nie mogłem załadować, Bo PS Store jest zarejestrowany na Polskę. Pisałem do supportu i nic nie mogą zrobić, języka już się nie da zmienić, Jedynie nowe konto i wszystko od zera. TOTALNE CIULSTWO ZE JĘZYKA NIE DA SIĘ ZMIENIĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kużwa mać ale żem się dzisiaj wkurwi* , Kupiłem Karte w Tesco za 25 funciaków, chciałem sobie załadować konto i ściągnąć map packi, a tu chu** konta nie mogłem załadować, Bo PS Store jest zarejestrowany na Polskę. Pisałem do supportu i nic nie mogą zrobić, języka już się nie da zmienić, Jedynie nowe konto i wszystko od zera. TOTALNE CIULSTWO ZE JĘZYKA NIE DA SIĘ ZMIENIĆ.

jak pobierzesz map packi na jednym koncie, będą one dostępne na wszystkich innych na tej samej konsoli, miedzy innymi na tej zasadzie dziala handel slotami, takze jak sie postarasz to bedziesz w stanie odzyskac czesc z tych 25 funtow i jeszcze zachowac map packi :P takze to ang konto nie musi wcale byc wtopa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×