Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

jak pobierzesz map packi na jednym koncie, będą one dostępne na wszystkich innych na tej samej konsoli, miedzy innymi na tej zasadzie dziala handel slotami, takze jak sie postarasz to bedziesz w stanie odzyskac czesc z tych 25 funtow i jeszcze zachowac map packi :P takze to ang konto nie musi wcale byc wtopa :D

A to tego nie wiedziałem, a tak długo mam czarnulkę hehe. DZIĘKI WIELKIE, OCZYWIŚCIE PLUSIK DLA CIEBIE :) Zaraz to oblukam : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę debetową VISA - będzie działać? Pomimo, że na razie jest ona pusta, to i tak wpisałem dane i chciałem dodać pieniądze. Oczywiście wyskoczył błąd, ale o niepoprawności wpisanych danych dotyczących karty. To normalne?

I nie ma żadnych problemów z dodawaniem kasy? Nie wywala żadnych błędów jak przedtem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wpłacić pieniądze na PSN, bez pośrednictwa kartą płatniczą? Chodzi mi o zwykły przelew bankowy/pocztowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wpłacić pieniądze na PSN, bez pośrednictwa kartą płatniczą? Chodzi mi o zwykły przelew bankowy/pocztowy.

Nie da się. Możesz kupić na allegro kod doładowania, albo w sklepach MM, Saturn itp. kartę-zdrapkę, tylko musisz pamiętać, że TYLKO jak masz konto zarejestrowane na PL, to możesz użyć doładowań z PL... Oczywiście można to ominąć instalując drugi profil na konsoli, ale po co kombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki o to problem. Ostatnio zakupilem sobie dwie karty Visa (prepaid gift card), za 50 i 25$. Pierwsza udalo mi sie pomyslnie dodac do konta. Niestety, kiedy probuje dodac druga pisze ze "kwota nie moze zostac dodana do twojego portfela" czy jakos tak. I pytanie brzmi czy, jest jakis limit czasowy na dodawanie pieniedzy do konta? Czy musze teraz odczekac iles tam godzin (np. 24), aby moc ponownie dodac kase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko.. Bo sie troszke zezlilem.

Mam karte platnicza banku BZWBK , Mastercard. Czytalem ze ps store ja obsluguje.. No wlasnie. Na czytaniu sie skonczylo :) U mnie nie dziala.

Ma ktos takowa karte i placil nia w pss? Ma wszystkie pierdoly pod tytulem platnosci internetowe itd. Specjalnie tam zakladalem konto :)

Jest to konto <30 . Wpisuje prawidlowe dane a wywala mi ze "nie-e" . Ktos moze mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na Allegro jest mnóstwo ofert kart PRE-PAID na Playstation Network. Zastanawia mnie jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi ofertami? Dziwi mnie po prostu, że oferta, w której sprzedawca wystawia za niecałe 100 zł kartę o wartości 50$ znalazła sobie tylko 4 kupujących, a inna oferta ze znacznie mniejszym upustem (płacisz 93 zł, dostajesz 100 zł) znalazła sobie aż 45 kupujących. Jest jakaś różnica, czy chodzi tu po prostu o ufność do sprzedawcy i te 2 oferty to to samo (z wyłączeniem kwoty oczywiście). Nie chciałbym się dać na coś nabrać, dlatego piszę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica, czy chodzi tu po prostu o ufność do sprzedawcy i te 2 oferty to to samo (z wyłączeniem kwoty oczywiście). Nie chciałbym się dać na coś nabrać, dlatego piszę.

Pozdrawiam.

Dokladnie o to chodzi. Wiele osob nie wierzy, ze moga byc takie upusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty pre-paidowe o nominale $$ nie moga byc wykorzystane w polskim pss, to tez jest jeden z powodow dla ktorych ludzie nie kupuja tych z $$.

Ja osobiscie bardzo chetnie kupie te o nominale 20$ i 10$ bo niekiedy nie potrzebuje wydac wiecej jak np. 50zl a jak patrzylem, oferty w US PSS sa ciekawsze jak u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 2konta psn brytyjskie na którym gram i polskie które po prostu jest. Chce zakupić BC2 Vietnam,ale wszystkie statystyki z Bad Company2 mam na koncie brytyjskim. Czy jak zakupie zdrapkę o nominale np.100zł w media markt będę mógł załadować konto brytyjskie? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 2konta psn brytyjskie na którym gram i polskie które po prostu jest. Chce zakupić BC2 Vietnam,ale wszystkie statystyki z Bad Company2 mam na koncie brytyjskim. Czy jak zakupie zdrapkę o nominale np.100zł w media markt będę mógł załadować konto brytyjskie? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Nie. Polskie pieniadze=polskie konto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Polskie pieniadze=polskie konto

Aha czyli muszę załadować polskie konto i grać na tamtym nicku. A słyszałem,że można ściągnąć 5razy zakupioną gre to prawda? I jeszcze jedno pytanie można zmienić w ustawieniach kraj pochodzenia z brytyjskiego na polskie konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka waluta takie konto, grać możesz na którym chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Mam dziwną sytuację: otóż dziś rano odpalam maila, a tam informacja ze sobie przedłużyłem ps+, doładowałem za 57zł konto z karty którą mam podpiętą, a jak wszedłem w ostatnie sciągnięcia to z dnia wczorajszego mam kilkanaście sciągnięć zaznaczonych gier które już mam na swoim koncie. Czy możliwe jest by ktoś wszedł mi na konto i zrobił coś takiego?

Czy istnieje możliwosć ze następuje odnowienie konta automatycznie i sony sciąga kaskę z kart?

Pozdrawiam i czekam na jakaś odpowiedź.

Edytowane przez ruffi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam to właśnie jest opcja automatycznego odnawianie abonamentu ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak muszę ją anulować. Poszukam co gdzie i jak i ją wyłączę. Bo się przestarszyłem i usunąłem dane kk.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie da się doładowac konta PL kartą w dolarach ? - nie ma przewalutowania?? Jeśli nie to straszna lipa bo karty się zaczynają od 100zł .... Istnieje możliwość przerzucenia np 10 zł na inne konto w psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Istnieje możliwość przerzucenia np 10 zł na inne konto w psn ?

nie

zawsze mozesz zasilic swoje konto polska karta kredytowa (albo debetowa), wtedy doladowujesz kwota 20 zl albo 40 zł itd. max 400 zł

mozna tez ustawic, zeby z karty bralo ci tylko brakujaca kwote. np na koncie masz 5 zł, gra kosztuje 19 zł. wtedy z karty pobierane jest 14 zł (kiedys mi to dzialalo, teraz cos nie chce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

zawsze mozesz zasilic swoje konto polska karta kredytowa (albo debetowa), wtedy doladowujesz kwota 20 zl albo 40 zł itd. max 400 zł

mozna tez ustawic, zeby z karty bralo ci tylko brakujaca kwote. np na koncie masz 5 zł, gra kosztuje 19 zł. wtedy z karty pobierane jest 14 zł (kiedys mi to dzialalo, teraz cos nie chce)

Bo minimun jakie trzeba wrzucić na PSS to 20zł :P Powyżej tego, już bierze tyle ile coś kosztuje, więc np. jak coś kosztuje 26zł to tyle bierze, nie trzeba zasilać wtedy konta za 40zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pilne pytanie i z góry przepraszam jeśli już takowe padło. Czy można mieć konto na amerykańskim playstation store? Czy gry które tam zakupię będą działały na konsoli kupionej w Polsce? Pytam bo widziałem oferty na aukcjach allegro gdzie za niecale 100zl dostajesz karte prepaid na 50$, a to jakby nie patrzeć jest dużo korzystniejsza oferta od kart na Polski playstation store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pilne pytanie i z góry przepraszam jeśli już takowe padło. Czy można mieć konto na amerykańskim playstation store? Czy gry które tam zakupię będą działały na konsoli kupionej w Polsce? Pytam bo widziałem oferty na aukcjach allegro gdzie za niecale 100zl dostajesz karte prepaid na 50$, a to jakby nie patrzeć jest dużo korzystniejsza oferta od kart na Polski playstation store.

Gry będą jak działać :) Jedynie DLC do europejskich gier musi pochodzić z europejskiego PSS :) Ale pełne wersje z PS USS będą działać jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam polskie konto PSN. Wyszedł dodatek DLC do Dragon Age II i postanowiłem pierwszy raz zakupić kody PSN, kupiłem 20$ za 46zł i dostałem kod. Z tego co wiem, muszę zarejestrować kod na koncie USA. Jak zrobić ,aby przenieść trofea na konto USA i pobrać dodatek .

Jeśli ktoś zna jakiś najprostszy sposób na wprowadzenie kodu , to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie czytales poprzedniego postu.

jak kupisz dlc z pss USA to nie zadziala on z gra z europy.

nie przeniesiesz tez trofeów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak doładuję konto kartą kredytową kolegi to będzie ona przypisana do mojego konta, czy będę mógł używać też innych? I jeszcze jedno: jakie dane mam wpisać w adres itd.? Kolegi czy moje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak doładuję konto kartą kredytową kolegi to będzie ona przypisana do mojego konta, czy będę mógł używać też innych? I jeszcze jedno: jakie dane mam wpisać w adres itd.? Kolegi czy moje?

Dane z karty, a nie swoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×