Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak doładuję konto kartą kredytową kolegi to będzie ona przypisana do mojego konta, czy będę mógł używać też innych?

bedziesz mogl uzywac tez innych, tylko najpierw bedziesz musial usunac karte kolegi itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kurde fartło mi się i PSN przyjmuje moją karte ale jak chce kupić np. gre za 12 zł to bierze mi z konta 20zł i zostawia 8 a z karty brata dawniej też tak było a po jakims czasie brało tyle ile trzeba było a nie ładowało po 20zł 50zł lub 100zł co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos to pisal juz, ale jest chyba tak: doladuje ci ile trzeba jezeli to bedzie kwota min 20 zl. np. masz na koncie 5 zl, gra kosztuje 29 zl. doladuje ci 24 zl.

inny przypadek. masz 2 zl, gra kosztuje 13 zl. doladuje ci 20 bo kwota gry i tego co masz na koncie > 20 zl.

ja to tak widze. ale nie daje 100% pewnosci.

u mnie tez jakos teraz z "gorka" doladowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Twoja teoria odpada bo raz kupowalismy Residenta z brata karty a miał na koncie 2zł a gra 18zl wiec wzieło 16zł i dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dokładnie opisać( co i gdzie jest na karcie) jak doładować sobie konto PSN. Już próbowałem kilka razy i ciągle wyskakuje mi że, podaje nieprawidłowe dane karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przodzie karty jest: numer karty (ciag cyfr np. 4444 6754 3463 5689), data waznosci karty (napisana w formacie 12/13), imie i nazwisko wlasciciela karty (imie i nazwisko)

tył karty: numer cvv - u mnie za miejscem na podpis (przewaznie 3 cyfry)

adres zamieszkania najlepiej przepisac z umowy, ktora mamy podpisana z bankiem

po 3 niepowodzeniach nie bedzie mozna dodac karty przez 24 h

w razie problemow najlepiej dzwonic do banku albo sony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki plusik leci, a ten CVV to jest Security Code, tak?

Czyli tam gdzie pisze Card Number mam wpisać te 4 ostatnie cyfry z numeru karty?

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałem sobie dziś kartę na PSN, doładowałem portfel kwotą 20 PLN, kupiłem jakiś awatar za 1 PLN a z banku wyciągnęło mi 23 PLN. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałem sobie dziś kartę na PSN, doładowałem portfel kwotą 20 PLN, kupiłem jakiś awatar za 1 PLN a z banku wyciągnęło mi 23 PLN. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi...

za dodanie karty bierze chyba 1zl, ale pozniej oddaje.

1 Dzięki plusik leci, a ten CVV to jest Security Code, tak?

2 Czyli tam gdzie pisze Card Number mam wpisać te 4 ostatnie cyfry z numeru karty?

1 tak (ten z tylu karty)

2 wszystkie cyfry musisz wpisac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dodanie karty bierze chyba 1zl, ale pozniej oddaje.

Aha, no ale mimo wszytko zostaje jeszcze kwestia pozostałych 2 PLN.

Mógłby mi ktoś dokładnie opisać( co i gdzie jest na karcie) jak doładować sobie konto PSN. Już próbowałem kilka razy i ciągle wyskakuje mi że, podaje nieprawidłowe dane karty.

A może nie ustaliłeś jeszcze limitów na swojej karcie? Domyślnie jest to 0 zł. Mnie się dziś udało to wszytko skonfigurować - wpisując wszystkie dane nie używałem żadnych "-" (np. przy kodzie pocztowym), a przy adresie "/" itd. Czyli jeśli adres jest np. taki: Ul. Prosta 3/5 to powinno się wpisać "Ul Prosta 3 5", kod pocztowy zamiast np. 12-345 to "12345". Przynajmniej u mnie tak zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ale mimo wszytko zostaje jeszcze kwestia pozostałych 2 PLN.

A może nie ustaliłeś jeszcze limitów na swojej karcie? Domyślnie jest to 0 zł. Mnie się dziś udało to wszytko skonfigurować - wpisując wszystkie dane nie używałem żadnych "-" (np. przy kodzie pocztowym), a przy adresie "/" itd. Czyli jeśli adres jest np. taki: Ul. Prosta 3/5 to powinno się wpisać "Ul Prosta 3 5", kod pocztowy zamiast np. 12-345 to "12345". Przynajmniej u mnie tak zadziałało.

Limitu nie posiadam ;) Zaraz spróbuję, powinno się teraz udać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane adres itp., same sie uzupełnia po poprawnym dodaniu karty

Rodzaj tam masz Visa itp.

w imie nazwisko posiadaczka karty tam nazwa Cart Hollender czy cos takiego xDD tam wpisujesz na kogo jest karta

Security Code to ten 3 lub 4 cyfrowy z tyłu na białym polu napisany markerem przewaznie

Nr karty to te wybite nr z przodu

Data wygasniecia to miesiac i rok

I powinno smigać

Jeżeli jednak nie smiga to przykro mi należysz do grona wielu uzytkowników których kart nie przyjmie konto PSN bo taki ma kaprys jeżeli mimo wpisania poprawnych danych dalej lipa to niestety karty juz nie dodasz nawet na drugi dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane adres itp., same sie uzupełnia po poprawnym dodaniu karty

Rodzaj tam masz Visa itp.

w imie nazwisko posiadaczka karty tam nazwa Cart Hollender czy cos takiego xDD tam wpisujesz na kogo jest karta

Security Code to ten 3 lub 4 cyfrowy z tyłu na białym polu napisany markerem przewaznie

Nr karty to te wybite nr z przodu

Data wygasniecia to miesiac i rok

I powinno smigać

Jeżeli jednak nie smiga to przykro mi należysz do grona wielu uzytkowników których kart nie przyjmie konto PSN bo taki ma kaprys jeżeli mimo wpisania poprawnych danych dalej lipa to niestety karty juz nie dodasz nawet na drugi dzien :)

No, markerem to raczej Secruity Code na karcie nie piszą unsure.gif

Mam nadzieję, że jednak mojej karty ten kaprys, nie obejmie biggrin.gif

Edit:

Wpisałem tak jak mówiliście, wszystko ładnie poszło do momentu gdy kliknąłem "Yes".Wystąpił błąd, gdzie pisało żebym sprawdził dane w Account Menagment, i nie mogłem dokonać zakupu.... Dodatkowo ściągnęło mi 1 zł za "Płatność kartą"

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak :D markerem tez mam napisane. Jeżeli wpisałeś wszystko poprawnie i wystapił bład a zabrało złotówke to niestety nie udało Ci sie i inną karte być moze przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z tej opcji? Teraz troszeczkę strach podawać dane konta więc zastanawiam się nad tym http://prepaid.bzwbk...nternetowe.html

Ja korzystam caly czas i jestem bardzo zadowolony. Juz nie raz kupowalem w PSS i sklepach internetowych przy pomocy tej karty i nie bylo problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam caly czas i jestem bardzo zadowolony. Juz nie raz kupowalem w PSS i sklepach internetowych przy pomocy tej karty i nie bylo problemow

A jak z płatnościami w 'moim kierunku'? Jest taka możliwość? Bo za cholerę nie mogę tego nigdzie wyczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z płatnościami w 'moim kierunku'? Jest taka możliwość? Bo za cholerę nie mogę tego nigdzie wyczytać.

Ale o co Ci dokladnie chodzi? Ta karta to zwykly prapaid, z tego co wiem to nie ma opcji zeby zrobic normalny przelew bez wejscia na konto bzwbk. Kazde doladowanie konta ma swoj unikalny tytul przelewu i nie wiem czy jest mozliwy przelew na konto bez tego tytulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mi tego słowa, przelew. Myślałem że się da, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy odkupowanie/ pożyczanie / itd. od kogoś konta PSN jest bezpieczne? Wiadomo w jakim celu, ktoś zakupił na tym koncie gry a gry mogą działać na każdym profilu PSN i można sciągnać dowolną ilość razy, kupioną gre. Tylko czy SONY może banować za takie coś? Druga rzecz - czy tanie kody 100$ (do wpisania na własnym profilu) warto kupować? Czy też SONY może zbanować za to?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy odkupowanie/ pożyczanie / itd. od kogoś konta PSN jest bezpieczne?

nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przejrzałem parę stron wstecz i w podsumowaniu wyszło mi że Polskie konto PSS można doładować tylko kartą kredytową lub kartami zdrapkami o wartości 100 zł i 200 zł (bo 50 zł wycofali). Dobrze ja myślę ? I jeśli wybiore kartę kredytową to wybieram sobie ile chcę wpłacić czy może płacę osobno za każdy produkt ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zwykla karta debetowa (bankomatowa) z mbanku (karta z obrazkiem delfina) doladowuje konto (inni uzytkownicy pewnie kartami debetowymi z innych bankkow tez tak robia), wiec nie wiem skad sie wzielo stwierdzenie, ze tylko karta kredytowa mozna doladować konto psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając zwykłą kartę bankomatową mogę załadować dowolną kwotę pieniędzy (bądź po prostu z niej pobrać pieniądze w trakcie zakupu)?

Dodam, że moja karta debetowa to chyba zwykła Visa (nie ma napisanego żadnego hasła Electron obok loga).

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem. Mam vise electron (delfinek - karta debetowa) i nie moge jej zarejestrowac. Ciągkle wyskakuje komunikat: The credit card is not valid. Please chceck your entries carefully. prosze o pomoc

Edytowane przez Livio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×