Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam problem. Mam vise electron (delfinek - karta debetowa) i nie moge jej zarejestrowac. Ciągkle wyskakuje komunikat: The credit card is not valid. Please chceck your entries carefully. prosze o pomoc

"Delfinek" jak dobrze kojarzę jest MBanku, z tego co pamiętam, trzeba najpierw w banku aktywować e-płatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Delfinek" jak dobrze kojarzę jest MBanku, z tego co pamiętam, trzeba najpierw w banku aktywować e-płatności.

dokladnie mBank. Musze do nich zadzwonic, czy jakos w necie mozna to aktywowac?

problem rozwiazany. Trzeba pisac wszystko z wielkich liter bez polskich znakow + zmienic limit karty debetowej z 0 zł na wiecej. chodzi o transakcje internetowe

Edytowane przez Livio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z karty debetowej pekao? Ponieważ mam ten sam problem co kolega wyżej na dwu różnych kartach debetowych pekao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak załadować kod do PS Store,kupiony w Holandii ? wiem że trzeba zrobić drugi profil na konsolce itd. ale nie wiem dokładnie jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z karty debetowej pekao? Ponieważ mam ten sam problem co kolega wyżej na dwu różnych kartach debetowych pekao.

pierwsze co bym zrobił to zadzwoniłbym do banku

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak załadować kod do PS Store,kupiony w Holandii ? wiem że trzeba zrobić drugi profil na konsolce itd. ale nie wiem dokładnie jak to jest.

zakładasz drugi profil na konsoli, jako panstwo wybierasz holandie i pozniej wpisujesz kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co bym zrobił to zadzwoniłbym do banku

Tylko co mam powiedzieć? Próbowałem kupić już sporo razy na PSS i mi z konta pobrało około 13zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz, ze masz problemy z platnosciami przez internet. ze nie mozesz kartami placic itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, kupiłem prepaida za 100zł do PSS, kupiłem sobie parę rzeczy i zauważyłem, że do gry brakuje mi 1 zł. Nie mam zamiaru kupować następnego prepaida za 100zł a moja karta (iPKO) nie ma takiej możliwości (chyba, bo raz próbowałem i pisało coś tam "valid") żeby pociągnęli mi te pieniądze z karty. Jak mogę inaczej wpłacić tą złotówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz, ze masz problemy z platnosciami przez internet. ze nie mozesz kartami placic itp

Po co mam im to mówić skoro na innych stronach/sklepach nie mam tego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem kartę PSN o wartości 100 zł i mam pewien problem. Nie mogę doładować konta bezpośrednio z konsoli, gdyż wyskakuje błąd. Nie pamiętam w tej chwili kodu, a nie mogę go sprawdzić bo nie ma mnie w domu, ale podobno jest możliwość wpisania kodu ze zdrapki przez internet i doładowania konta. Mógłby ktoś podać linka, bo przekopałem całą stronę z PSN i nie mogę tego znaleźć. Dziękuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie... konto mam zarejestrowane na Polske i tego sie zmienic nie da. Krotko mowiac - przeprowadzilem sie do Anglii i chce sobie doladowac konto psn nie zakladajac zadnego nowego. Chodzi mi o walute - co bedzie jak kupie zdrapke np za 10 funtow? Przeliczy mi to na pln wg aktualnego kursu, czy po prostu nie zadziala? Ktos wie co poradzic? Chcialem sobie kupic pare rzeczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bedzie jak kupie zdrapke np za 10 funtow?

Będziesz miał zdrapkę z której nie będziesz mógł skorzystać. Zdrapka sprzedawana w danym kraju zadziała tylko na koncie zarejestrowanym na ten kraj. A że migracja nie wchodzi w grę, pozostaje Ci doładowywanie konta polskimi kodami które kupisz w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kieruję się do Was z pytaniem czy na tym forum jest osoba godna zaufania, która doładowywuje konta na PSN. Zależy mi na uzyskaniu odpowiedzi, dlatego też gdy nie trafiłem w odpowiedni dział proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaje się.

Założyłem konto w PSS w polsce gdzie ceny są w złotówkach ale że wirtualnej karty z ING nie chciało przyjąć to założyłem konto na wiredcard i tam wpłaciłem kaske.

Oczywiście zamieniło złotówki na euro więc znów kłopot bo polskie PSS jest w złotówkach i mówi mi że ma gdzieś mojego mastecarda z wiredcard.

Jakieś pomysły i propozycje? Z wiredcard nie da się przelać tych euraków na inne konto niż inne wiredcard więc i tak jestem w plecy ale czy jest jakiś sposób żeby te środki wykożystać?

Ma ktoś z was konto na wiredcard, jak przelewacie środki do PSS?

Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu opakowania do zdrapki znalazłem takie coś:

"Ważność karty wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu."

Czyli jak mi zostanie 5 zł na koncie to nie będę ich już mógł użyć w grudniu 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze nie bedziesz mogl ich uzyc. a wszystkie gry ktore kupiles straca waznosc i nie bedziesz mogl w nie grac :rofl:

ludzie, myślcie czasem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam pytanie. Chciałbym zakupić Crasha Bandicota na PSS za 18 zł. Czy da się zrobić tak że go kupię i ściągne a to 18zł odciągną mi od rachunku za internet, czy muszę doładować konto za 100 zł? Szczerze mówiąc to nie chciałbym wydawać 100 zł , jeżeli chcę kupić tylko tę jedną gre. No a karty kredytowej to wole nie podawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie zeby do rachunku ci doliczyli.

nic strasznego w podaniu danych karty nie ma. podasz dane. doladujesz konto kwota 20 zł, usuniesz dane karty. wszystko potrwa może 5 minut i bedziesz mial gre. ja tak robie i jakos nikt moich danych nie ukradl :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam pytanie. Chciałbym zakupić Crasha Bandicota na PSS za 18 zł. Czy da się zrobić tak że go kupię i ściągne a to 18zł odciągną mi od rachunku za internet, czy muszę doładować konto za 100 zł? Szczerze mówiąc to nie chciałbym wydawać 100 zł , jeżeli chcę kupić tylko tę jedną gre. No a karty kredytowej to wole nie podawać.

Nie da się. Albo płacisz kartą kredytową i doładowujesz portfel o 20 złotych (bo tyle można najmniej) albo kupujesz zdrapkę za stówę. To że nie ma mniejszych zdrapek to przecież jest układ specjalnie by skłonić klientów do zapłacenia więcej nawet kiedy akurat nie potrzebują tyle. A w podaniu danych do karty kredytowej nie ma nic złego, płatność w internecie taka sama jak inna i tak samo bezpieczna. Masz jednak wątpliwości - usuwasz dane karty od razu po zakupie i po sprawie.  EDIT: Ninja'd :P Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie.:thumbsup: I chyba zrobię tak mówicie, podam dane karty i bedę miał z głowy te zdrapki.

Edytowane przez Vortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie. Kupię zdrapkę i przy okazji zrobi się trochę zakupów. :thumbsup:

I chyba zrobię tak mówicie, podam dane karty i bedę miał z głowy te zdrapki.

:wacko: to w koncu co zrobisz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×