Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj bezproblemowo wpłaciłem 100 na konto psn (pierwszy raz) z karty Visa Silver BZ WBK (kredytowa, wypukła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy przy karcie visa electron z intelligo trzeba wpisywać adres jak np. "Kowalskiego 7 M 1" ale bez spacji? czy tez to samo z imieniem i nazwiskiem? Mam pewien problem, nie cyfry nie są wypukłe to chyba to przekreśla sprawe! otóż wpisuje adres poprawnie, imię i nazwisko poprawnie, numer karty, czas wyczerpania i 4 ostatnie cyfry z tyłu a tu mi pisze że karta jest not valid (W PL PSS). niewiem czy czasem nie będzie trzeba załozyć nowego konta na PSN zeby np. adres karty zgadzał sie z adresem konta w PSN itd. :/ bo otóż adresy itd. mam puste w samym koncie a nie mam zamiaru czekać 48 godzin aż to potwierdzą

EDiT: Niestety, nigdy nic nie kupie na PSN za pomocą tej karty, bankomatowa

Niestety, raczej bedziesz musiał poczekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, raczej bedziesz musiał poczekac...
Niestety to jest niemożliwe żebym wcisnął tą karte do PSN, mimo że to PKO BP Intelligo, co z tego jak to jest zwykła bankomatówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze macie jeszcze jakies pomysly co moze byc nie tak.

po probie dodania karty do konta mam info:

The credit Card information cannot be updated.

Check your Playstation network account information, and then contact ...

dodam ze karta kredytowa to visa(nie wypukla) z Mbanku na ktorej sa aktywowane platnosci internetowe.

dane na karcie sa te same co w account managment.

w cardholder's name wpisywalem imie i nazwisko posiadacza karty, badz nazwe banku (Mbank).

ma ktos jakis pomysl co moglbym jeszcze zrobic badz co robie zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu miałem identyczną sytuację moim zdaniem jest to jakis błąd systemu ponieważ ta sama karta bez żadnego problemu działała na amerykańskim pss a na polskim "The credit Card information cannot be updated" 3 dni temu coś mnie podkusiło i sprubowałem jeszcze raz dodając karte do "billing information" i zaakceptwało za 1-szy razem nie mam pojecia co to było ponieważ zawsze wpisywałem tak samo dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem wpłacić parę złotych, mam kartę visa do ekonta w mbanku, nie do końca wiem czy można jej używać do takich płatności, a ludzie różnie piszą

tak się zastanawiam, czy wypełniając pola trzeba używać polskich znaków?

mam na imię Michał i nie wiem jak wpisać Ł (chyba się nie da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz dane i sam sie przekonaj. Nie trzeba używac polskich znaków, no i najlepiej robic to z poziomu PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie jest właśnie wynikiem nieudanych prób, nie wiem co źle wpisuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częstym błędem jest podawanie prawdziwego adresu :P

Najlepiej wchodzi z adresem jaki podaliśmy podczas rejestracji konta. Nie zmieniać ani kropeczki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam,

chciałem wpłacić parę złotych, mam kartę visa do ekonta w mbanku, nie do końca wiem czy można jej używać do takich płatności, a ludzie różnie piszą

tak się zastanawiam, czy wypełniając pola trzeba używać polskich znaków?

mam na imię Michał i nie wiem jak wpisać Ł (chyba się nie da)

Zamów sobie e-karte. Ona działa tak jak karta kredytowa.

Częstym błędem jest podawanie prawdziwego adresu :P

Najlepiej wchodzi z adresem jaki podaliśmy podczas rejestracji konta. Nie zmieniać ani kropeczki!

Głupoty gadasz. Można nawet pomylić nazwę ulic, a i tak powinno przyjąć.

Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z kartami kredytowymi.

Edytowane przez dudek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę do bankomatu "Maestro" w PKO S.A. Wie ktoś, czy taka karta będzie działała w PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupoty gadasz. Można nawet pomylić nazwę ulic, a i tak powinno przyjąć.

Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z kartami kredytowymi.

Widać mało kupowałeś misiu na PSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam karte debetowa visa electron w multibanku [opcja: jestem]. Dzieki radom poprzednikow przelew zajmuje 30 sekund. Wystarczy zadzwonic na infolinie i aktywowac platnosci on-line. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam karte Visa mBanku do elektronicznych transakcji ... chcialem dokonac pierwszej wplaty kasy na konto PSS ale za nic nie moge...

Biore to acc mgn i wybieram ta opcje z wallet potem kaze mi podac info o karcie... card number , caldholder name (imie wlasciciela?!) potem MM i ROK (nie pamietam nazwy tej opcji ale to samo jest na karcie tylko z dopiskiem END) no i ten nr skladajacy sie z 3 albo 4 cyfr...

Wydaje mi sie ze wszystkie dane dobrze podalem... tylko ze pisze ze sie nie zgadza (not valid) czemu?!

Nie znam sie zbytnio na transakcjach online , karta jest mojego brata ale z przelewami na konta problemow nie mialem jak cos musialem kupic z allegro czy innych stron...

czy jest jakis inny mozliwy sposob wplacenia kasy na pss?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakis inny mozliwy sposob wplacenia kasy na pss?!

Jeśli masz 18 lat udajesz się do najbliższej placówki banku ING i prosisz o założenie karty tzw. "przedpłaconej". Jest to polski odpowiednik karty "prepaid", najbezpieczniejszej karty kredytowej świata. Przy okazji akceptowanej wszędzie , zawsze i o każdej porze. Dlaczego? Ano dlatego, że na owej karcie masz tylko tyle środków ile sam wpłaciłeś. Ani więcej ani mniej. Żadnych kosztów. Tylko jedna opłata za dwa lata - około 20 złotych, nie pamiętam dokładnie. Żadnych opłat za przelewy, transakcje itp. Działa na wszystkich PSN i w każdym sklepie online na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill... i ta karte prepaid dziala jak normalnie?! W taki sam sposob sa dokonywane transakcje?! Czym ona sie rozni i czemu nazywa sie przedplacona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Różni się tylko tym, że nie wypłacisz nią kasy z bankomatu, bo ma specjalnie zmodyfikowany kształt. Reszta działa jak normalna karta kredytowa. Te same numerki itd. No i musisz na nią wpłacać, żeby coś mieć . Dlatego przedpłacona.

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz 18 lat udajesz się do najbliższej placówki banku ING i prosisz o założenie karty tzw. "przedpłaconej". Jest to polski odpowiednik karty "prepaid", najbezpieczniejszej karty kredytowej świata.

ING przedpłacowa nie działa na polskim PSS!!!

Mój kolega sobie takie coś załatwił, bo chciał specjalnie coś kupić w PSS PL. W US działa, w GB działa, w PL niet. Dzwonił do heldesku sony i mu potwierdzili, że tym nie zapłaci. Jako oficjalny powód podali, że na tej karcie nie ma imienia i nazwiska. Nie znam się na kartach, ale fakt jest taki, że ING przedpłacowa jest odrzucana przez polski PSS.

Zaznaczam, że opisuję doświadczenia mojego kolegi. Jeśli komuś się jednak udało zapłacić ING przedpłacową na PSS to prosiłbym o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam karte Visa mBanku do elektronicznych transakcji ... chcialem dokonac pierwszej wplaty kasy na konto PSS ale za nic nie moge...

Biore to acc mgn i wybieram ta opcje z wallet potem kaze mi podac info o karcie... card number , caldholder name (imie wlasciciela?!) potem MM i ROK (nie pamietam nazwy tej opcji ale to samo jest na karcie tylko z dopiskiem END) no i ten nr skladajacy sie z 3 albo 4 cyfr...

Wydaje mi sie ze wszystkie dane dobrze podalem... tylko ze pisze ze sie nie zgadza (not valid) czemu?!

Nie znam sie zbytnio na transakcjach online , karta jest mojego brata ale z przelewami na konta problemow nie mialem jak cos musialem kupic z allegro czy innych stron...

czy jest jakis inny mozliwy sposob wplacenia kasy na pss?!

aktywuj platnosci online na infolini. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ING przedpłacowa nie działa na polskim PSS!!!

Mój kolega sobie takie coś załatwił, bo chciał specjalnie coś kupić w PSS PL. W US działa, w GB działa, w PL niet. Dzwonił do heldesku sony i mu potwierdzili, że tym nie zapłaci. Jako oficjalny powód podali, że na tej karcie nie ma imienia i nazwiska. Nie znam się na kartach, ale fakt jest taki, że ING przedpłacowa jest odrzucana przez polski PSS.

Zaznaczam, że opisuję doświadczenia mojego kolegi. Jeśli komuś się jednak udało zapłacić ING przedpłacową na PSS to prosiłbym o kontakt

Dziwne , że jakoś mi chodzi ;) Wczoraj kupiłem nią Noby Noby.

Trzeba pamiętać, żeby wyrejestrować kartę z innych kont. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale ja nie zapłacę tą samą kartą na dwóch kontach jednocześnie. Musi być zarejestrowana tylko na jednym. Oczywiście potem można zmienić na inne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z płaceniem kartą Visa Electron, którą dostałem do izzykonta w mBanku. Wypełniam wszystkie wymagane pola, po czym wyskakuje mi "The credit card is not valid".

Na stronie mBanku przeczytałem, że można nią dokonywać zakupów przez internet. Ustawiłem sobie limity na internet lecz nadal nie działa ;/ Próbowałem zarówno na polskim jak i brytyjskim PS store.

Edytowane przez Rater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne , że jakoś mi chodzi ;) Wczoraj kupiłem nią Noby Noby.

Trzeba pamiętać, żeby wyrejestrować kartę z innych kont. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale ja nie zapłacę tą samą kartą na dwóch kontach jednocześnie. Musi być zarejestrowana tylko na jednym. Oczywiście potem można zmienić na inne konto.

Witam kill

Hornet1982 pisał o moim przypadku posiadam kartę przedpłacona visa z banku ing niestety nie mogę jej zarejestrować w żadnym Europejskim PSN działa tylko na US PSN.

Sprawdzałem już wszystkie możliwości łącznie z teorią że dane karty mogą być zarejestrowane tylko w jednym PSN.

Dzwoniłem do Helpdesku PSN 3 razy, dowiedziałem się tylko ze z karatami tego typu są problemy w Europejskich PSN (jeden wspólny serwer w Londynie) ponieważ karta tego typu nie posiada Imienia i Nazwiska. Jeśli możesz jeszcze jakieś pomysły to będe bardzo wdzięczny. Może znajdziemy różnice w naszych kartach.

P.S.

Jeśli chodzi o:

"The credit Card information cannot be updated.

Check your Playstation network account information, and then contact ..."

Taki komunikat oznacza że urzytkownik wprowadzał więcej niż 3 razy błędne informacje o karcie i konto zostało zablokowane na 24 godziny. Taką informację uzyskałem od Pana z Helpdesku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli możliwe, że zablokowali kartę na PSN Polska po tym jak coś zostało źle wprowadzone 3 razy. Niech oni w tym Helpdesku przestaną pierdzielić głupoty, że karta nie jest imienna. Przecież chyba gdzieś umowę masz spisaną tak? Na Twoje nazwisko. Tam siedzą idioci z ulicznej łapanki, którzy pojęcia nie mają o ps3 i sprawach z nią związanych, więc daruj sobie od razu taką pomoc. Więcej zaszkodzą.

Odnośnie karty, to skoro została zablokowana, zadzwoń do banku i wyjaśnij/poproś o odblokowanie, bo to się dzieje w centrum rozliczeń ING. Aha, załóż sobie konto oszczędnościowe, które kosztuje okrągłe 0 pln. Ale ma ono dostęp do bankowości internetowej a co za tym idzie można podejrzeć status karty "żaróweczki", jej saldo, ostatnie transakcje, status itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Hmmm, czyli możliwe, że zablokowali kartę na PSN Polska po tym jak coś zostało źle wprowadzone 3 razy. Niech oni w tym Helpdesku przestaną pierdzielić głupoty, że karta nie jest imienna. Przecież chyba gdzieś umowę masz spisaną tak? Na Twoje nazwisko. Tam siedzą idioci z ulicznej łapanki, którzy pojęcia nie mają o ps3 i sprawach z nią związanych, więc daruj sobie od razu taką pomoc. Więcej zaszkodzą.

Odnośnie karty, to skoro została zablokowana, zadzwoń do banku i wyjaśnij/poproś o odblokowanie, bo to się dzieje w centrum rozliczeń ING. Aha, załóż sobie konto oszczędnościowe, które kosztuje okrągłe 0 pln. Ale ma ono dostęp do bankowości internetowej a co za tym idzie można podejrzeć status karty "żaróweczki", jej saldo, ostatnie transakcje, status itd.

Kill

Jeśli chodzi o Bank ING to konto internetowe jest mi znane ;p

Dziwna sprawa z ta kartą w zeszłym tygodniu barowałem się z nią strasznie.

Straciłem nadzieje i przed chwilą spróbowałem jeszcze raz, zaskoczyła za pierwszym razem ;)

Albo coś poprawili albo coś nie tak było ze strony banku.

Ważne ze już działa. :)

Dzięki za pomoc.

P.S.

Jeśli chodzi o Panów z PSN Polska to podzielam Twoje zdanie.

Mało wiedzą i wciskają dużo kitu ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Diego_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×