Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko...

Ludzie którzy oferują płatnośći na PSS z Allegro jest bezpieczne?

Bo czytałem i ktoś pisał że mogą zbanować konsole? To prawda?

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanko...

Ludzie którzy oferują płatnośći na PSS z Allegro jest bezpieczne?

Bo czytałem i ktoś pisał że mogą zbanować konsole? To prawda?

Pozdrawiam...

Z tego co wiem to nie ma czego się bać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mozna placic karta VISA ELECTRON PKO BP w PS Store?

Probowalem ale nie chodzi. Przelewy elektroniczne na tym koncie chodza wiec usluga internetowa jest

uruchomiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to nie ma czego się bać...

Dzięki wiec pewnie tak zrobie:) pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z usług Panów z allegro i wszystko przebiegło szybko i co najważniejsze bez problemów. Teraz mam przedpłaconą visę w ING też zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy mozna placic karta VISA ELECTRON PKO BP w PS Store?

Probowalem ale nie chodzi. Przelewy elektroniczne na tym koncie chodza wiec usluga internetowa jest

uruchomiona.

nie, usługa internetowa konta... nie karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

chciałem wpłacić parę złotych, mam kartę visa do ekonta w mbanku, nie do końca wiem czy można jej używać do takich płatności, a ludzie różnie piszą

tak się zastanawiam, czy wypełniając pola trzeba używać polskich znaków?

mam na imię Michał i nie wiem jak wpisać Ł (chyba się nie da)

Nie! i pisać drukowanymi literami. Radzę zamówić e- kartę ... na tej nie pójdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam karte Visa mBanku do elektronicznych transakcji ... chcialem dokonac pierwszej wplaty kasy na konto PSS ale za nic nie moge...

Biore to acc mgn i wybieram ta opcje z wallet potem kaze mi podac info o karcie... card number , caldholder name (imie wlasciciela?!) potem MM i ROK (nie pamietam nazwy tej opcji ale to samo jest na karcie tylko z dopiskiem END) no i ten nr skladajacy sie z 3 albo 4 cyfr...

Wydaje mi sie ze wszystkie dane dobrze podalem... tylko ze pisze ze sie nie zgadza (not valid) czemu?!

Nie znam sie zbytnio na transakcjach online , karta jest mojego brata ale z przelewami na konta problemow nie mialem jak cos musialem kupic z allegro czy innych stron...

czy jest jakis inny mozliwy sposob wplacenia kasy na pss?!

Mi pomogło wpisanie imienia i nazwiska drukowanymi... tak jak jest na karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli, na co muszę uważać zakładając taką kartę na przedpłatę( oprócz tego, że ma być Visa, MasterCard albo American Express), żeby mi działała na PSStore? Jaka jest najlepsza? Jaką polecacie? W jakim banku? Jaka opcja?

Edytowane przez SonnyTRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli, na co muszę uważać zakładając taką kartę na przedpłatę( oprócz tego, że ma być Visa, MasterCard albo American Express), żeby mi działała na PSStore? Jaka jest najlepsza? Jaką polecacie?

MasterCard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy jak zamówię kartę na przedpłatę w banku ING, to czy będzie ona działała na PSStore? Jeśli nie to w jakim banku mam taką założyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś, czy jak zamówię kartę na przedpłatę w banku ING, to czy będzie ona działała na PSStore? Jeśli nie to w jakim banku mam taką założyć?

Będzie działała... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH POIRYTOWANYCH .

NIESTETY DZIS DO WAS DOLOCZYLEM .

PROBLEM OCZYWISCIE Z PSS NIE BEDE SIE ROZSPISYWAL JAKA KARTA I CO.

A MIANOWICIE DANE OK KARTA OK ALE JAK CHCIALEM DOLOZYC DO PORTFELA 20 LIPA /

PANOWIE PO DRUGIEJ STRONIE INFOLINI NIE MAJA POJECIA CALY CZAS SLYSZALEM PROSZE CZEKAC PROSZE POCZEKAC

AZ W KONCU WYSZLO IM ZE DANE IM SIE NIE ZGADZAJA BZDURA DZWONIE DO PANI Z BANKU MÓWI WSIO OK JEDNA TRANSAKCJA BYLA ZE SONY STORE NA 1PLN.MYSLE JAK SKORO NIE ZGADZA SIE COS PANOM Z HELDESKU?DZWONIE ZNOWU KTURYS RAZ . PAN MNIE POINFORMOWAŁ ZE 1WSZA TRAN ZAWSZE JEST ZA 1 ZL DO SPRAWDZENIA NA TO JA JAK JA NIE KUPOWALEM NIC ZA 1ZŁ I TYM BARDZIEJ ZE CAŁY CZS WCISKALI MI ZE DANE SĄ ZŁE ALE ZŁOTÓWKE POBRALI.

JAJAJAJA NORMALNIE JAJA

MORAŁ TAKI ŻE ZAMIAST ZACHĘCAĆ DO KUPOWANIA WYDAWANIAAAAAAAA ZNIECHECAJĄ I WKURWIAJĄ .

NO TO TYLE JUTRO NASTĘPNA BITWA

siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH POIRYTOWANYCH .

NIESTETY DZIS DO WAS DOLOCZYLEM .

PROBLEM OCZYWISCIE Z PSS NIE BEDE SIE ROZSPISYWAL JAKA KARTA I CO.

A MIANOWICIE DANE OK KARTA OK ALE JAK CHCIALEM DOLOZYC DO PORTFELA 20 LIPA /

PANOWIE PO DRUGIEJ STRONIE INFOLINI NIE MAJA POJECIA CALY CZAS SLYSZALEM PROSZE CZEKAC PROSZE POCZEKAC

AZ W KONCU WYSZLO IM ZE DANE IM SIE NIE ZGADZAJA BZDURA DZWONIE DO PANI Z BANKU MÓWI WSIO OK JEDNA TRANSAKCJA BYLA ZE SONY STORE NA 1PLN.MYSLE JAK SKORO NIE ZGADZA SIE COS PANOM Z HELDESKU?DZWONIE ZNOWU KTURYS RAZ . PAN MNIE POINFORMOWAŁ ZE 1WSZA TRAN ZAWSZE JEST ZA 1 ZL DO SPRAWDZENIA NA TO JA JAK JA NIE KUPOWALEM NIC ZA 1ZŁ I TYM BARDZIEJ ZE CAŁY CZS WCISKALI MI ZE DANE SĄ ZŁE ALE ZŁOTÓWKE POBRALI.

JAJAJAJA NORMALNIE JAJA

MORAŁ TAKI ŻE ZAMIAST ZACHĘCAĆ DO KUPOWANIA WYDAWANIAAAAAAAA ZNIECHECAJĄ I WKURWIAJĄ .

NO TO TYLE JUTRO NASTĘPNA BITWA

siema

Ty chyba masz problem sam ze sobą. Zanim coś powiesz zastanów się najpierw jak to zrobić. Widzę też, że zasady ortografii i tego forum są Ci obce.

Edytowane przez SonnyTRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych forumowiczow;)

Jestem tutaj nowy a to jest moj pierwszy post, przeczytalem wszystkie posty w tym temacie jednak mimo to mam pytanie;) Sam mam karte visa electron tylko do wyplacania kasy z bankomatu, pani w banku powiedziala mi, ze do placenia przez siec powinienem sobie zalatwic nowa karte, czyli czekac miesiac;) Oczywistym jest, ze to rozwiazanie mi nie odpowiada;p No wiec postanowilem napisac do wujka, okazalo sie ze ma on karte kredytowa master card (karty nie widzialem, gadalem z nim na gg) podal mi numer karty, date waznosci oraz kod na odwrocie karty no i tutaj jest problem -.- Wpisuje dane tej karty w polskim psstore, tradycyjnie nie moze jej zweryfikowac. Dane dotyczace zameldowania zostawilem bez zmian (czyli widnieja tam moje dane a nie wujka) nazwisko wujka posiada polskie znaki, to jest inny problem;) czy moze to byc powodem bledu w weryfikacji? bo ja tam na klawiaturze nie moge sie doszukac polskich znakow wiec zamiast ę daje e a zamiast ś daje s no ale watpie ze to przez to. Malo tego, zalozylem inne konto, wybralem stany zjednoczone, wchodze do US store i to samo,identyczny blad. Co robie zle? zakladam, ze wujek przepisal numery prawidlowo, a ja je prawidlowo przepisuje. Juz mnie powoli lekka nerwica bierze;) bardzo ladnie prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System płącenia w PSS w Polsce jest moim skromnym zdaniem bardzo niedopracowany i kapryśny. Pomimo tego , że robisz wszystko dobrze, karta może zostać odrzucona z niewiadomych dla nikogo względów. Jest mnóstwo takich przypadków a nawet dziwniejszych i nikt nie zna szczegółowych powodów dlaczego tak się dzieje, a nie inaczej. Bądź jednak świadomy, że jeśli trzykrotnie odrzucono kartę, to bank automatycznie zablokował jej transakcje z PSS, w związku z czym będzie potrzebny telefon do Centrum rozliczeniowego.

Ta sama karta może zadziałać jutro, albo nigdy. Jedyna rada- spróbować innej. Polskie znaki nie mają znaczenia.

Jak czytałeś ten temat to zapewne widziałeś , że polecam karte "prepaid" ING. Nie spotkałem jeszcze przypadku, żeby nie zadziałała. Potrzebny dowód i 18 lat do wyrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zauwazylem ze polecasz prepaid ing ale ja chcialem zrobic wszystko aby zassac gierke akurat w tym momencie;p a nie czekac do poniedzialku zeby zalatwic formalnosci;) ale widocznie nie ominie mnie to, dziwie sie tylko czemu nawet na us store nie moge dokonac transakcji..

a co myslicie o tym sposobie?: http://www.kikoo.pl/artykuly/108-1/Sposób...upy-w-PS-Store/

czy ktos juz korzystal z takiej karty? czy to dziala? bo nie chcialbym przelac 20 euro na karte, ktora moglaby nie zadzialac... prosze o odpowiedz;)

Edytowane przez weizegger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm z tego co mi wiadomo to jest 1 euro za przelanie jakiejkolwiek kwoty. cos jeszcze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak zauwazylem ze polecasz prepaid ing ale ja chcialem zrobic wszystko aby zassac gierke akurat w tym momencie;p a nie czekac do poniedzialku zeby zalatwic formalnosci;) ale widocznie nie ominie mnie to, dziwie sie tylko czemu nawet na us store nie moge dokonac transakcji..

a co myslicie o tym sposobie?: http://www.kikoo.pl/artykuly/108-1/Sposób...upy-w-PS-Store/

czy ktos juz korzystal z takiej karty? czy to dziala? bo nie chcialbym przelac 20 euro na karte, ktora moglaby nie zadzialac... prosze o odpowiedz;)

korzystałem z tego sposobu jakieś dwa lata temu zanim pojawiło się polskie ps store, prowizja jak 1euro przy każdej tranzakcji, sposób nie jest zbyt wygodny bo serwis też nie akceptuje wszystkich kart i pojawia się problem podobny jak na konsoli, mianowicie czy masz odpowiednią kartę czy nie.. co do tych prowizji to pomimo, że ten jeden euro wydaje się małą kwotą to powiem Ci, że tak na prawdę trochę się tego potem zbiera

osobiście nie polecam chyba, że nie masz innego wyjścia i jesteś desperatem, tak jak powiedziałem, sposób by dobry dwa lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wirtualna karta Wirecard obsługuje płatności w Euro. Jakakolwiek operacja w innej walucie (w tym PLN), kosztuje już 1.5% od kwoty zakupu. Wpłata na kartę -płatna. Użycie-płatne. Poza tym jest coś takiego jak opłata charge-back czyli w momencie braku środków, karta pobierze bezpośrednio ze zdefiniowanej wcześnie karty kredytowej (opłata 10 euro). I pewnie jeszcze kilka innych ukrytych opłat. Naprawdę nie warto się w to pchać, bo to jedna wielka pułapka.

Widzę, że nie chce Ci się ruszyć tyłka do banku co? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka opcji, albo sobie skoluje karte z mojego boskiego banku, ktory ma swoj oddzial na mojej wiosce i zaczekam sobie miesiac (!!!-.-) albo znajde tego prepaida gdzies w gdansku bo tutaj studiuje ale to tez od razu nie dostanie nie? tylko jakies 2 tygodnie sobie poczekam, a ja tylko chce pograc w tekkena ;< a nie czekac niewiadomo ile. ok przekonaliscie mnie co do tego, zeby nie korzystac z wirtualnej karty ale perspektywa czekania mnie nieco demotywuje...

Edytowane przez weizegger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN czy ING? jestes pewien, ze od reki? a ile to kosztuje i jakie sa koszty wogole? i jakie zobowiazania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IGN czy ING? jestes pewien, ze od reki? a ile to kosztuje i jakie sa koszty wogole? i jakie zobowiazania?

Siemka chłopaki pomocy chce kupic gre na PSS ale jak wprowadzam dane karty to pisze ze credit card not valid czy jakos tak. Opiszcie dokladnie jak wprowadzic dane karty kredytowej np:

holders name

card number

itd.

co tam mam wpisywac. Prosze o dokladny opis. Dodam ze robie to pierwszy raz i mam karte VISA ELEKTRON w PKO BP. Niewiem co robie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×