Skocz do zawartości
EvilTwinShady

Płyta podczas gry przyśpiesza i zatrzymuje się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy na forum i nowym posiadaczem ps3 ss 500gb.Wcześniej posiadałem xboxa 360 premium 60gb . Zakładam temat gdyż nie znalazłem,a na prawdę dług szukałem chociaż wzmianki o tym.Mianowicie,na razie posiadam tylko black ops 2,ale chodzi o instalacje,już wiem,że całych gier niektórych nie da się zainstalować,black ops 2 coś zainstalował sam na początku,update i sam zainstalowałem te tekstury z pozycji gry (ok2gb) i to wszystko.Płyta po tej instalacji tekstur trochę się uspokoiła.W xboxie zainstalowało się gre i płyta była w napędzie tylko dla potwierdzenia oryginalności.Tu ta płyta podczas gry ciągle chodzi,a najbardziej irytujące jest to,że przyśpiesza i zatrzymuje się i znowu przyśpiesza i tak w kółko.Czy to jest normalne ? Czy tak jest z każdymi grami ? Mam się bać czy przyzwyczaić,że na ps3 tak to chodzi i do tego sprzęt jest przystosowany i nie popsuje się napęd od tego ? Jak to wygląda przy grach gta v,nba 2k14,battlefield 3 ? Również i je zamierzam nabyć i niechałbym więcej niespodzianek oraz mieć spokojną głowę,że to tak po prostu już ma być.Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma, zwłaszcza super slimy gdzie napęd jest niemal na wierzchu konsoli i słychać każde pierdnięcie mechanizmu. Pozostaje Ci się przyzwyczaić albo wrócić do x-boxa.

BTW: Jest temat problemy z napędem, ten temat później zostanie połączony właśnie z nim :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam PS3 SS i to jest w niej normalne. ;) Nie masz się czego bać. Praktycznie z każdą płytą Super Slimka wydaje z siebie jakieś głosy, bo napęd jest tak jak napisał Tomo niemal na wierzchu. Pozostaje Ci się przyzwyczaić. (Ja po 2 miesiącach się przyzwyczaiłem, Ty prędzej czy później też się przywyczaisz) ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, ale nie chcę tworzyć kolejnego, podobnego tematu. 

Czyli rozumiem, że praca napędu przedstawiona na filmiku jest prawidłowa? ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie prawidłowa. Pograj w RDR to dopiero zobaczysz jak potrafi hałasować napęd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, kamień z serca. To właśnie jest nagranie z rozgrywki w RDR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też nie wiedziałem czy jest wszystko ok. Wcześnej miałem XBOXA Slim i chodził zdecydowanie ciszej. Teraz jestem już przyzwyczajony i nie zwracam na to uwagi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×