Skocz do zawartości
mazurowicz123

Gry na PS3 z Obwodu Kaliningradzkiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem ten temat mając nadzieję że ktoś na tym forum wie cokolwiek na ten temat. Często jeżdżę do Obwodu w sprawach biznesowych. W czasie wolnym lubię pograć na swoim PS3, lecz ceny gier w Polsce są dość wysokie. Czy gry na PS3 w Rosji mają możliwość wyboru języka? Być może ktoś tutaj jest obeznany w tym temacie i jest mi w stanie odpowiedzieć. Jakie są ceny gier w Rosji? Wiem że niektórzy napiszą, że allegro jest lepsze, ale jeśli gry z Obwodu są tańszą alternatywą, czemu by nie spróbować?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Angielski do wyboru na 100% jest. Jak jest z polskim to nie wiem :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie mazurowicz123,

 

Obwód Kaliningradzki stanowi terytorium Federacji Rosyjskiej, na której terenie dostępna jest sieć internetowa. Domniemywam, że skoro istnieje sieć i ludzie mogą z niej korzystać, to znalazły się również osoby, które dzięki tej sieci chcą zarabiać. Osoby te zapewne prowadzą sklepy internetowe. Ba, zapewne istnieją nawet firmy, które posiadają swoje sklepy internetowe.

 

Podsumowując - rusz 4 litery i sprawdź w internecie ceny i opis poszczególnych gier.

 

Pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie mazurowicz123,

 

Obwód Kaliningradzki stanowi terytorium Federacji Rosyjskiej, na której terenie dostępna jest sieć internetowa. Domniemywam, że skoro istnieje sieć i ludzie mogą z niej korzystać, to znalazły się również osoby, które dzięki tej sieci chcą zarabiać. Osoby te zapewne prowadzą sklepy internetowe. Ba, zapewne istnieją nawet firmy, które posiadają swoje sklepy internetowe.

 

Podsumowując - rusz 4 litery i sprawdź w internecie ceny i opis poszczególnych gier.

 

Pozdrawiam

 

Jeden lubi ruszać 4 litery a inny woli użyć ze 2 palce, skutek podobny kolega sprawdza w internecie na forum pssite informacji odnośnie PS3 i o to chyba Ci chodziło :biggrin: .

 

Co do cen gier u sąsiadów to widząc ich tłumy w Naszych Trójmiejskich galeriach handlowych to chyba u Nas mają dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu kolega kupował gry na Białorusi na ps3, były za 20-40 zł i chodziły normalnie na ps3.

Dziś to Białorusiny przjeżdzają do nas po konsole i gry, bo u nich jest dużo drożej niż u nas.

Myślę, że tak samo jest w Obwodzie Kaliningradzkim - czyli drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Sony nałożyło na nich sankcje :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek lata do Rusia po diesla, spytam czy wpadnie zerknąć na ceny w магазинu Tadek jaki jest, taki jest, ale jest tolerancyjny :biggrin: , także może coś z tego budiet, info pierwyj sort

NIC NIE OBIECUJE ŻEBY NIE BYŁO TO TAMTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×