Skocz do zawartości
Bahu

Podłaczenie ps3 kablem optycznym do komputera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem podłaczyć swoje ps3 do komputera kablem optycznym i
uzyskać dźwiek z konsoli na głosnikach podłaczonych do pc.
Po podpieciu kabla,zmianie w ustawieniach konsoli aby sygnał szedł przez kabel optyczny,ustawieniu w sterownikach na pc
domyślnie kabla optycznego jest cisza.Może ktos próbował podłaczać ps3 do kompa aby uzyskać w ten sposób dźwięk.
I wie jak rozwiązać ten problem.Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi do mojego pytania.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem w pc wyjścia optycznego, a nie wejscie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie.Z tego co zauważyłem to trafiłeś chyba w dziesiątkę.Gdyż jeśli dobrze pamiętam w opcjach pojawiało mi się ze mógłbym nagrać dźwięk z konsoli a nie odtworzyć.I teraz pytanie.Jak dokładnie i prosto sprawdzić jakie posiadam.Czy wejście.Czy wyjście.i w razie czego potrzebuję (np.Jakaś konkretna karta dźwiękowa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bahu,

Kakroto i Tomo "dali" ci odpowiedź na tacy a ty na prawdę nie potrafisz wpisać prostego pytania w google?

Zajęło mi to 10 sekund a ty czekasz nie wiadomo ile aż ktoś się zlituje i wyręczy ciebie w tak prostej czynności na forum... i to jest przyszłość naszego społeczeństwa - posiadamy potężne narzędzie w postaci internetu a potrafi go używać może kilka procent społeczeństwa...

 

Aby nie było za trudno masz od razu aukcję na allegro: http://allegro.pl/karta-muzyki-sound-blaster-x-fi-7-1-sb0770-pewniak-i4260066805.html 

 

Proszę bardzo :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz.Rację.Każdy teraz chce iść na łatwiznę.Razem ze mną z tego co wychodzi.Tak czy siak dziękuję bardzo za pomoc.I temat wydaje mi się że jest do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×