Skocz do zawartości
Patricko

Worms: Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

4xbxGzb.jpg

 

Worms Battlegrounds to turowa strategia będąca kolejną odsłoną cyklu zapoczątkowanego w 1995 roku na komputerach z rodziny Amiga. Grę opracowało brytyjskie studio Team 17, czyli ten sam zespół, który stworzył wszystkie poprzednie części.

 

Autorzy nie eksperymentowali z formułą serii i podstawowe mechanizmy zabawy nie uległy większym zmianom. Zabawa polega więc na toczeniu bitew między dwoma grupami ciężko uzbrojonych robaków. Potyczki rozgrywają się na dwuwymiarowych mapach i podzielone zostały na tury, podczas których każdej pojedyncza jednostka otrzymuje określony czas na zmianę pozycji oraz wykonanie ataków. Do dyspozycji graczy oddano sporych rozmiarów arsenał, ale większość uzbrojenia ma krótkie dystanse ataków. Powoduje to, że przy celowaniu w odległych przeciwników musimy brać pod uwagę kąty opadania pocisków oraz sprytnie wykorzystywać rykoszety. Dodatkową atrakcją jest fakt, że każdy element mapy można zniszczyć. Czyni to bitwy ciekawszymi i pozwala np. na strącanie przeciwników w przepaść lub wykopywanie schronień dla własnych robaków.

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23335

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak się Wam gra podoba? Właśnie się zastanawiam czy wormsy czy trials fusion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś? Jak z ilością graczy w multiplayerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja gram :) Kupiłem za 99zł w PSstore, ciężko dorwać kogoś na multi, ale po 10-15 minutach zawsze się ktoś znajdzie, czasem nawet gra w 4 osoby :D Zawsze po koniec danej rozgrywki zaczynają się niezłe emocje, lecz często zdarzało mi się DC, nie wiem czy z mojej strony czy innych graczy czy też samego PlayStation®. 

 

Jednakże polecam jak najbardziej :) Niemal co wieczór zagrywam się w tę grę z ukochaną ;) Wormsy można ubierać po swojemu, wybierać jakim głosem mają mówić itp. To są poprostu ładnie podrasowane Worms Armagedon® ;] (w moim przypadku ulubiona część :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogrywał? Trudność platynki jaka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra różni się czymś od wersji pecetowej Worms Clan Wars? Na Steamie mam wszystkie wydane do tej pory części Wormsów. Kupiłbym Battlegrounds bo aktualna cena w promocji jest rewelacyjna tylko, że jeśli to jest kopiuj-wklej z wersji PC to jednak szkoda mi tych trzech dyszek :P Zwłaszcza, że komputer też mam podpięty pod TV i gram na padzie (od konkurencji  :sweat: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt

Nie ogrywał? Moze ktos wbił 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś chciał pograć to zapraszam      id: Lookero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt

Nie ogrywał? Moze ktos wbił 100%?

 

Ja mysle w tym miesiacu zabrac sie za Platynowanie... Ktos chetny ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram - namyśliłem się, bo cena w aktualnej promocji jeszcze lepsza niż ostatnio. Jutro pogonię dziewczynę do Empiku po doładowanie i kupię robaki :-) Będzie przy czym spędzić kilka godzin w ferie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dzis kupilem ale wbije tylko to co wymaga ustawki, no chyba ze multi padlo totalnie ale watpie, po promce musialo sie troche ludzi rzucic :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie powysylalem zaproszenia z dopiskiem Pssite wormsy takze meldowac jak bedziecie dostepni bo trza przy boostowac conieco ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednio te wormsy mi sie podobaja, menu broni strasznie nieczytelne... te stare z prosta grafika to bylo cos... worms 2 armageddon na ps3 byly w pytke.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba sie przyzwyczaic do nowych niektorych ikonek broni. Dupiato ze po chwili dopiero sie pojawia co to jest (czlowiek traci czas). Wkurza mnie tez za mala roznica terenu ktory mozna rozwalic od tego ktorego nie mozna...:/ No ale juz 40% Trofikow wpadlo ;> Takze dobrze idzie ;> Jestem na 7planszy kampani i narazie jest izi, zobaczymy jak dalej... Ktos chetny na online trophy bo ciezko kogos znalesc do grania :/

 

EDIT : Dzieki Lookero za gre ! Udalo sie powbijac wzajemnie wszystkie online trophy ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×