Skocz do zawartości
Patricko

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

IydScwJ.jpg

 

WD-S2-platforms.jpg

 

Szkoda, że nie pokusili na wrzucenie wszystkiego na jedną płytę, ale wiadomo...więcej hajsu z podzielenia gierki ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gdziekolwiek ona wyszła po polsku ? Na PC są spolszczenia, ale są to tłumaczenia wykonane przez graczy.

Więc nie, nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co maja problem z jezykiem eng nie maja co sie napalac na ten tytuł. Najwazniejsza jest historia przedstawiona a nie rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ta gra ma wyjść tylko na płytkach?? 

Pytam bo dziś jest chyba premiera sezonu 1 ale nie widzę go w PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ta gra ma wyjść tylko na płytkach?? 

Pytam bo dziś jest chyba premiera sezonu 1 ale nie widzę go w PSN?

Plytka ponoc ma platyne :)

 

 

Ci co maja problem z jezykiem eng nie maja co sie napalac na ten tytuł. Najwazniejsza jest historia przedstawiona a nie rozgrywka.

Angielski w grze nie jest jakos szczegolnie trudny, wiec srednio ogarniety licealista da sobie rade z gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ograłem 1 epizod II sezonu wersja na PS4 działa i wygląda dużo lepiej.

 

W życiu bym drugi raz nie kupował, ale skoro wpadło w plusie to pucharki sobie powbijam.

 

Jak ktoś w ogóle nie grał to świetna pozycja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD2 z plusa jest tylko na PS4, czy to cross buy na Vitę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy epizod za mną i powiem Wam, że warto chociaż spróbować :) Specyficzna grafika i klimat, wciąga niesamowicie. Fajnie, ze dodali do plusa, bo w innym wypadku nigdy bym nie zagrał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ukończyłem 2 epizody. Muszę jeszcze raz zakupić sezon 1. Kiedyś ukończyłem na Vicie, ale było dawno temu. Teraz znowu historia wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu przydałaby się jakaś promocja na pierwszy sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony dla mnie to bardzo dobry tytuł. Pierwszy sezon skończyłem jeszcze chyba na X360. Wiele można powiedzieć na temat tej gry, od strony technicznej to straszna padaka ale potrafi niesamowicie grać na emocjach. Przy końcówce pierwszego sezonu pierwszy raz w życiu mi się oczy spociły przy grze komputerowej. Mam nadzieję że sezon drugi będzie równie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu przydałaby się jakaś promocja na pierwszy sezon...

Byla promocja na pierwszy i drugi sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dali do plusa bo to naprawdę świetna gra ale moim zdaniem granie w drugą cześć bez przejścia jedynki jest bez sensu - zupełnie można nie poczuć emocjonalnego zaangażoawnia w historię. W jedynce były bardzo mocne momenty, w 2 jest masę nawiązań w dialogach z 1 sezonem i co najważniejsze wybory w dialogach i nasze działania są powiązane, do tego moim zdaniem pierwsza część jest po prostu lepsza. Jest jeszcze ten dodatek 40 days (nie wiem czy jest na PS4) ale on już nie jest za bardzo potrzebny dla zrozumienia całości chociaż ze dwie hisotorie z tego dodatku były całkiem niezłe. Ja przeszedłem na PC co miało dodatkowy plus w postaci polonizacji wszystkich części, szkoda że nie da się tego zrobić na konsoli. Angielski co prawda nie jest tu jakiś wymagający - ale dla mnie sprawniej jest podjąć szybko decyzje gdy czytam po Polsku - no i myszką gra się jednak w ten tytuł trochę wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dali do plusa bo to naprawdę świetna gra ale moim zdaniem granie w drugą cześć bez przejścia jedynki jest bez sensu - zupełnie można nie poczuć emocjonalnego zaangażoawnia w historię. W jedynce były bardzo mocne momenty, w 2 jest masę nawiązań w dialogach z 1 sezonem i co najważniejsze wybory w dialogach i nasze działania są powiązane, do tego moim zdaniem pierwsza część jest po prostu lepsza. Jest jeszcze ten dodatek 40 days (nie wiem czy jest na PS4) ale on już nie jest za bardzo potrzebny dla zrozumienia całości chociaż ze dwie hisotorie z tego dodatku były całkiem niezłe. Ja przeszedłem na PC co miało dodatkowy plus w postaci polonizacji wszystkich części, szkoda że nie da się tego zrobić na konsoli. Angielski co prawda nie jest tu jakiś wymagający - ale dla mnie sprawniej jest podjąć szybko decyzje gdy czytam po Polsku - no i myszką gra się jednak w ten tytuł trochę wygodniej.

Zdecydowanie polecam zagrac najpierw w pierwszy sezon.Akurat w tej grze grafika i mechanika nie ma znaczenia.Klimat jest fajny i podejmowanie decyzji oraz konsekwencje w wyniku takiej a nie innej decyzji.Jestem po pierwszym epizodzie drugiego sezonu i jest fajnie.Nie moge sie doczekac co bedzie dalej

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon mocny, szczególnie przygoda na farmie braci i końcówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla promocja na pierwszy i drugi sezon :biggrin:

I będzie jeszcze dziesiątki razy :) Także trzeba tylko poczekać.

Fajnie, że dali do plusa bo to naprawdę świetna gra ale moim zdaniem granie w drugą cześć bez przejścia jedynki jest bez sensu - zupełnie można nie poczuć emocjonalnego zaangażoawnia w historię. W jedynce były bardzo mocne momenty, w 2 jest masę nawiązań w dialogach z 1 sezonem i co najważniejsze wybory w dialogach i nasze działania są powiązane, do tego moim zdaniem pierwsza część jest po prostu lepsza. Jest jeszcze ten dodatek 40 days (nie wiem czy jest na PS4) ale on już nie jest za bardzo potrzebny dla zrozumienia całości chociaż ze dwie hisotorie z tego dodatku były całkiem niezłe. Ja przeszedłem na PC co miało dodatkowy plus w postaci polonizacji wszystkich części, szkoda że nie da się tego zrobić na konsoli. Angielski co prawda nie jest tu jakiś wymagający - ale dla mnie sprawniej jest podjąć szybko decyzje gdy czytam po Polsku - no i myszką gra się jednak w ten tytuł trochę wygodniej.

Dodatek 400 Days jest zarówno na PS3 jak i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie jeszcze dziesiątki razy :) Także trzeba tylko poczekać.

Dodatek 400 Days jest zarówno na PS3 jak i PS4.

na prawdę jest na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sezon 2 przeszedłem 1 odcinek pokazał się zwiastun 2 i koniec gry, jeszcze nie wyszedł czy o co chodzi

Musisz wybrac normalnie z menu jak wybierales pierwszy odcinek

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja przenieść save'a z sezonu pierwszego (ps3) na ps4 lub vite Abu drugi sezon kontynuować z naszymi wyborami moralnymi?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×