Skocz do zawartości
Patricko

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałoby być jakieś ręczne zaciąganie.

 

A tak automatycznie szuka save z 1 nie znajduje i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w ostatnim sezonie w momencie naprawiania auta większość rozmów klatkuje ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w ostatnim sezonie w momencie naprawiania auta większość rozmów klatkuje ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Nie uświadczyłem na PS4 na szczęście żądnych spadków w TWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko czy sezon pierwszy na telefon jakoś się różni od wersji na konsolę czy to jedno i to samo? Z plusa mam 2, a raczej mija się z celem grać od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się tylko sterowaniem. Grając na telefonie nie będziesz też mógł przenieść save'a do dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra akcja w 2 odcinku 2 sezonu, jak Carver rozstrzeliwuje  :P  Pewnie ciężko wybrać, żeby ocalić każdego, albo w ogóle się nie da.

 

 

Lubie w The Walking Dead, że jedną ręką mogę grać, a drugą pić piwo, nie potrzeba dwóch gałek do sterowania  ;)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

]Dobra akcja w 2 odcinku 2 sezonu, jak Carver rozstrzeliwuje  :P  Pewnie ciężko wybrać, żeby ocalić każdego, albo w ogóle się nie da.

 

 

Lubie w The Walking Dead, że jedną ręką mogę grać, a drugą pić piwo, nie potrzeba dwóch gałek do sterowania  ;)

Słyszałeś o takiej opcji jak spoiler? Należy go używać, kiedy się pisze coś związanego z fabułą, co mogłoby popsuć grę innym, tak jak ty zrobiłeś to w tym momencie mi :) Taka rada na przyszłość.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale przecież nie wiesz, kto to Carver  ;)  Poza tym w The Walking Dead i tak cały czas wisi w powietrzu, że ktoś zginie. Sielanka nie trwa długo, czujesz, że coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was może, czy kupiona w innej wersji językowej gra ma do wyboru zawsze także język angielski. Mam okazję kupić 2 sezon WD w wersji pudełkowej ale po niemiecku. Co prawda sprzedający zarzeka się, że angielski jest językiem wyboru ale wolę się upewnić. A granie w WD po niemiecku nie na moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest ang ale musiał byś sprawdzić w necie po nr. CUSA (zapytaj o niego sprzedawcę)

Jak spodobał ci się TWD to polecam ci zapoznać się z grą Life is strange na ps4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was może, czy kupiona w innej wersji językowej gra ma do wyboru zawsze także język angielski. Mam okazję kupić 2 sezon WD w wersji pudełkowej ale po niemiecku. Co prawda sprzedający zarzeka się, że angielski jest językiem wyboru ale wolę się upewnić. A granie w WD po niemiecku nie na moje nerwy.

Niemieckie, to będą tylko napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będą mówić po angielsku, a opcje dialogowe po niemiecku?

Pod warunkiem jak ustawisz sobie język niemiecki w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was może, czy kupiona w innej wersji językowej gra ma do wyboru zawsze także język angielski. Mam okazję kupić 2 sezon WD w wersji pudełkowej ale po niemiecku. Co prawda sprzedający zarzeka się, że angielski jest językiem wyboru ale wolę się upewnić. A granie w WD po niemiecku nie na moje nerwy.

Ustawiasz menu na angielski w konsoli i grasz w full english normalnie.

Jeśli sprzedawca twierdzi, że są napisy to pewnie są, dzisiaj już mało które gry są tylko w niemieckim języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dostępny TWD season 1 ? Na PSS widzę tylko wersję na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×