Skocz do zawartości
Patricko

PixelJunk Shooter Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie jednego z trofeum Win 5 League Battles in a row. Co się dzieje w momencie rozłączenia internetu podczas gry? Seria liczy się od nowa czy jest to traktowane jak by mecz się nie odbył? Puki co jeszcze trochę ćwiczę przed podjęciem próby zdobycia trofki ale to połączenie raz na jakiś czas zrywa i przerywa mecz w środku.

Edytowane przez Pusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem to przy pomocy Vity w 25 min :laugh:

 

Koniecznie trzeba napisać o tym artykuł w faktach i zadzwonić do Ewy Drzyzgi.Jesteś gotowy na zostanie CELEBRYTĄ ? Te flesze,te artykuły,te fanki piszczące tuż za rogiem.

Twój post zelektryzował całą Polskę ;)

NORMALNIE SKANDAL W BIAŁY DZIEŃ 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koniecznie trzeba napisać o tym artykuł w faktach i zadzwonić do Ewy Drzyzgi.Jesteś gotowy na zostanie CELEBRYTĄ ? Te flesze,te artykuły,te fanki piszczące tuż za rogiem.

Twój post zelektryzował całą Polskę ;)

NORMALNIE SKANDAL W BIAŁY DZIEŃ

Dziękuję. Naprawdę jesteś wspaniały :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś do wbicia trofeów online. Proszę o kontakt. PSNid : Convath.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś do wbicia trofeów online. Proszę o kontakt. PSNid : Convath.

Ja jestem chętny jak cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szukać kogoś do zrobienia online, najwięcej zachodu pewnie będzie z 5 zwycięstwami pod rząd, także można się ugadać gdzieś później w nocy, żeby to zrobić, ewentualnie w samo południe.

Kto chętny niech da znać. Na chwilę obecną potrzebuje kogoś do wszystkich trofików online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pomogę Patricko, ale również mi by się przydała pomoc z trofeum z pięciomo zwycięstwami pod rząd :). Odezwę się dzisiaj do Ciebie, bo też jakaś "taktyka" na to trofeum by się przydała ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×