Skocz do zawartości
pablos_83

Homefront: The Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Można prosić o wypowiedź kogoś kto grał ostatnio. Wydajnościowa nadaje się to już do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goldie napisał:

Można prosić o wypowiedź kogoś kto grał ostatnio. Wydajnościowa nadaje się to już do grania?

Kilka dni temu oglądałem streama z tej gry dość długo bo sam interesuje się tym tytułem i wszystko wyglądało git. Żadnych bugów nie zauważyłem, na które gra cierpiała na premierę.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem fpsów i mam ich niedosyt i jedyną pozycją, której nie ograłem jest właśnie homefront. Jedynkę wspominam dobrze, więc tu raczej zawodu nie będzie tylko moje główne pytanie brzmi, jak wypada strzelanie? jest na prawdę tak tragiczne jak piszą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pablos_PRO napisał:

O proszę, ciekawa sprawa. Niedawno widziałem to w jakimś mediamarkcie czy czymś za jakieś śmieszne jak na ps4 pieniądze, będzie można sprawdzić.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

O proszę, ciekawa sprawa. Niedawno widziałem to w jakimś mediamarkcie czy czymś za jakieś śmieszne jak na ps4 pieniądze, będzie można sprawdzić.

Dzięki za info.

No fakt ceny to juz cos kolo 10eur. 

Przyznam ze to nowe podejscie do wersji testowych nie zastapi braku dem ale dobrze ze takie sie pojawiaja. 

Niektorzy z nas maja spora playliste (znana pod nazwa kupka wstydu), lub nawet ogrywajac na bierzaco maja w co grac i moze akurat ogranie wersji testowej pare miesiecy (lub wiecej) po premierze zacheci nas do zakupy danego tytulu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem szansę ale poniżej 50% na metacritic nieprzypadkowe. Mieszanka całkowitego haosu i rak otwartego świata. Pierwsza misja w której się strzela i po smierci cofa mnie kilka minut biegu do bazy. Sorry ale nie. Jedynka była do bólu liniowa i krótka ale intensywna i fajna. A tu mamy jakiś miks parkuru ze skradaniem z niefajnym strzelaniem przejmowanie sektorów na otwartej mapie. Do tego masakrycznie się doczytuje np kompan 2m przed nami i to mimo tuzina patchy. Ale po cryap engine można się tego spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem szanse, i podobnie jak kolega powyzej, no jakos mnie to demo nie przekonuje, nie czuje funu, moze to spowodowane po czesci tym ze FPSy to nie jest moj ulubiony gatunek ale nawet, mimo wszystko ogralem single w BF3, 4 i HardLine i bawilem sie OK tutaj ni jak nie lezy mi to co oferuje gra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×