Skocz do zawartości
pablos_83

Homefront: The Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się świetnie. Szkoda,że tylko na PS4. Mam nadzieję, że będzie lepsza lub równie dobra jak pirwsza część, która jest trochę niedoceniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat zapomniał już o tej grze.Będzie jakikolwiek pokaz tej produkcji na E3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to tylko nie było na zasadzie jak w BFie, czyli gimbus ze snajpą będzie nas ściągać z drugiego końca mapy.

Jeśli fajnie rozwiążą walki i tryby gry, to może być naprawdę ciekawa produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodzik przyszedł do bety :)

Ale chyba na XboxOne co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem pograłem 2 min, wyłączyłem

 

To..wiem ze to wczesna beta, ale nope nope nope.

Nigdy wiecej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak?? :P

 

To..wiem ze to wczesna beta, ale nope nope nope.

Nigdy wiecej;p

 

Włączyłem pograłem 2 min, wyłączyłem

 

Nawet nie chce mi się tam wracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowe zajawki były ciekawe ale beta pokazała że będzie słabo

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/homefront-the-revolution

http://www.metacritic.com/game/pc/homefront-the-revolution

Pierwsze oceny tylko to potwierdziły.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hmmm po przeczytaniu recki eurogamer.net (PC) nie wiem czy konsole maja problem z wydajnoscia co oczywiscie wplywa na odbior gry. 

Ale glowne zarzuty tycza sie nie rozgrywki, mechaniki, bo te elementy sa chwalone. 

A fabuly, postaci - cos na ksztalt zawiedzonych oczekiwan, cos jakby ktos spodziewal sie ze gra bedzie miala jakas glebie, a tymczasem otrzymal wyrzynke na miare postala2 (ok troche przesadzone porownanie). 

Glowne zarzuty:

- nie da sie lubic postaci

- ruch oporu nie ma planu to zabijaki z piekla rodem ktorzy kazdego kto nie znimi traktuja jako wroga

- zabijanie kolaborantow, np nieuzbrojonych cywilow

- najezdzy z polnocnej korei nazywani sa norks - co w ujeciu w jakim gra to prezentuje jest zwyczajnie rasistowskie

OK rozumiem ze komus to moze psuc zabawe z gry, niemniej jesli wiecej recek bedzie narzekac tylko na te aspekty a nie na gameplay, to wezme pod uwage. 

Zaznaczam moj wybor nie jest miedzy tym kupic teraz czy kupic pozniej - a raczej miedzy kupic pozniej po taniosci czy olac zupelnie. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czułem to , beta była średnia ale że nie gram godzinami w bety to chciałem tego singla ogarnąć bo jednak cry engine i jedynka była spoko tak samo jak Frontlines  kurczę dobrze że ziomek nie miał na stanie wczoraj , nie wiem ten cały design tam spartolony te drony posterunki niczym w Second Son i jeszcze ten farmerate widać było na pierwszych walkthrough , spieprzony potencjał po całości bo i temat ciekawy i gra się w bólach rodziła ech :/

 

Nie no @mag nie ma co bronić średnia fatalna bez kitu to czuć nawet na filmikach 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski_82

Nie bronie, poki co przeczytalem jedna recke - ktora mnie nie odrzucila, tyczyla sie wesji PC wiec jesli na konsolach sa techniczne niedorobki to bedzie tylko gorzej. 

W bete nie gralem - po prostu zdzwilo mnie to ze chwalono sporo rzeczy poza moze AI, a czepiono sie tego o czym napisalem. 

poczytam wiecej recek zobacze jakies materialy, to moze wtedy bede mial lepszy poglad na sprawe. 

Tak czy inaczej nie czekalem na ta produkcje wiec nie moze byc tutaj mowy o rozczarowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra zbiera bardzo średnie recenzje, czyli padnie szybciej niż zdąży się pojawić na rynku. Niestety z tym tytułem od samego początku były duże problemy, najlepiej będzie po prostu odpuścić w końcu tą markę, bo jak widać nic dobrego z tego nie wychodzi, a szkoda bo sama historia nawet fajna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w grę? Daje rade czy kicha totalna? Myślę nad zakupem bo jest w miarę dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria od początku ma jakieś problemy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam gila z nosa, że gdyby ta gra miała w nazwie Far Cry to noty byłyby wyższe. Generalnie uwielbiam takie sytuacje, że tworzy się jakiś mit odnośnie czegoś, a potem w praktyce i po spędzeniu z jakimś tytułem trochę czasu okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Dzięki temu mogę podziękować wszystkim Januszom za hejt na temat włoskich samochodów...fajnie. Dzięki temu są tańsze, a praktycznie identyczne jak niemieckie...z grami jest podobnie. Wcale się nie zdziwię jak w tego Homefronta ukończę całego bo w Far Cry 4 nie skończyłem nawet 3-4 misji bo zasnąłem z nudów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą grą u mnie była dziwna historia. Części pierwszej nie skończyłem gdyż tytuł nie urywał d#py. Do tego stopnia, że kompletnie ignorowałem zapowiedzi Homefront: The Revolution. Jednak po obejrzeniu kilku gameplayów na YT, dosyć szybkiej obniżce ceny gry, postanowiłem dać jej szansę..I cóż, kompletnie nie żałuję. Może nie jest to tytuł doskonały, ale nadal nie rozumiem hejtu na nią. Gra to faktycznie połączenie Far Cry + Crysis, klimat rewelacyjny, ładna grafika, a na pewno dla mnie wystarczająco dobra. Oczyszczam sobie powoli tereny z wielkim uśmiechem na twarzy i śmieję się jak fala hejtu może sprawić, że te osoby stracą okazję do zagrania w całkiem dobry tytuł. Nie rewelacyjny, ale bardzo dobry, solidny tytuł. Może tylko czasem irytuje mnie w grze blokowanie się z kompanami w drzwiach, ale ogólnie jest dobrze. Polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra szybko i ostro spadla z ceny, moje fusy od kawy mowia ze jeszcze z tej ceny spadnie.

Grą jakos sie specjalnie nie jaralem - ale podobnie jak z innymi produkcjami, ktorymi tez sie nie jaralem - jesli bedzie do kupienia po taniosci to czemu nie. Mozliwe ze pozytywnie mnie czyms zaskoczy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy coop online można przejść całą kampanię, czy tylko wybrane misje itp. Aktualnie gra jest w promocji na psn za 59zl.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×