Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektor generalny firmy NetherRealm Studios oficjalnie zapowiedział grę Mortal Kombat X. W sieci udostępniono nawet pierwszy zwiastun promocyjny tej produkcji. Tytuł ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay na E3.

yvTIqZR.png

PS. Wydawca używający nazwy Xbone. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych gier, które wypada mieć :) Choć, wspominając poprzednika, mam nadzieję na nieco bardziej dopracowany system walki i nacisk na potyczki sieciowe. Przy jednej konsoli ta gra zawsze była i będzie świetna. Get over here!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzyło mi się bardziej realne podejście w kwestii grafiki. Mam nadzieję, że gra bezie przedstawiać się w sposób zbliżony designowo, bo te karykaturalne postacie w MK9 mnie trochę drażniły, mimo ładnej ogólnej grafiki w grze. Oby tylko nie było spamowania i będe ucieszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aww, wreszcie! ;-) Nie do końca tylko pojmuję ideę tego promo. Z jednej strony, co się ceni, klasycznie, tak jak winno być. Nie ma lepszego sposobu na ruszenie z promocją serii aniżeli poprzez ukazanie nextgenowej odsłony odwiecznej walki Scorpiona i Sub-Zero. Fantastycznie, dobry ruch. Natomiast o czym myśleli podczas doboru scieżki audio?! Sprzeczne sygnały! ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh a liczyłem po cichu na Shaolin Monks 2. Strasznie bezpieczna decyzja ale szło się tego spodziewać. Szkoda że znowu "mordoklepka" a nie "łażone bicie". Shaolin Monks to najlepsze co się tej serii przytrafiło na przestrzeni lat dopiero ostatni mortal znowu był świetny. Boli boli że to nie "mnichy 2". Nie ma niestety targetu na takie staro szkolne chodzone bijatyki a szkoda bo po platformerach to w zasadzie drugi przeze mnie ubóstwiany gatunek.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że już podziękuję za tę odsłonę.


Dziękuję, ale nie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy z E3 donoszą że w grze pojawi się "bieg" oraz pasek staminy. Build który był dostępny do ogrania na E3 posiadał te elementy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, od wczesnych lat 90 biorę w ciemno bez popity ;) 

 

No może nie tak do końca w ciemno - animacje, areny i ogólny feeling bijący od tych gejmplejów to dokładnie to czego oczekuje od Kombatów. Nowe postacie też niezłe - zwłaszcza aztecki bóg i ogr + karlica, owadzia panna troszkę mniej mi podchodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To będzie kosa na domówkach jak część z PS3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy pozytywną wiadomość dla fanów uniwersum Mortal Kombat. Najnowsza odsłona tej serii trafi do rodzimych sklepów z polskimi napisami. Dodatkowo w naszym kraju bez problemu kupimy kolekcjonerkę z figurką Scorpiona.  

Cenega poinformowała, że Mortal Kombat X znalazł się w planie wydawniczym firmy. Gra otrzyma na wszystkich platformach – PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 i PC – polskie napisy! Za lokalizację odpowiada firma QLOC.

Produkcje z tej serii nie wymagają od graczy znajomości angielskiego, ale na pewno miło wiedzieć, że nawet Mortal otrzyma rodzime literki.

Ponadto otrzymaliśmy potwierdzenie, że w Polsce będziemy mogli nabyć dwie edycje specjalne produkcji: 

Kollector’s Edition zawiera:
  • Ręcznie malowaną figurkę Scorpiona (28cm)
  • Steel pack oraz stalowa karta z numerem seryjnym
  • Pierwszą cześć komiksu Mortal Kombat X: Blood Ties (w języku angielskim)
  • Złotą skórkę Scoropiona 
  • Cena: 499 zł 
Special Edition zawiera:
  • Wyjątkowy Steel pack
  • Skórkę dla postaci  Scorpiona - będąca efektem współpracy NetherRealm Studios  oraz artystów obecnych na portalu MKKollective.com, który jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat

http://www.ppe.pl/news-33875-mortal_kombat_x_z_polskimi_napisami.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Special Edition chyba sie skusze. Ktos widzial taniej niz 269zl Speciala ? I pytanko, bo w preoderze dostajemy DLC GORO. DO kiedy mozna skladac preodery zeby miec tego goro. Jesli zamowie dzien przed premiera tj. 13.04 to tez bede mial ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polygami ktoś zaslyszl ze w MK X gościnnie moze wystąpić.... Predator :) Biore te wiadomości z lekkim dystansem  lecz nie pogardził bym takim kombatantem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Spawn też jest możliwy. Spawn idealnie pasuje to tego brutalnego świata...oj grałbym...nawet jak będzie w dlc :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have - zastanawiam się tylko którą edycję wybrać (różnica prawie 250zł :/). Liczę na więcej postaci znanych z poprzednich odsłon serii, najlepiej DO MK4, bo ciekawych postaci po 'czwórce' było dla mnie mało. Z nowicjuszów najbardziej podoba mi się Kotal Kahn, za nim Cassie Cage (choć mam wrażenie że będzie ona jak Jarek w MK4 - połączenie ciosów dwóch postaci w jedną). Z doboru staruchów jestem zadowolony -  Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kano, Quan Chi, Kung Lao, Kitana, Reptile, Ermac - sama śmietanka. No i po cichu liczę na Predatora :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×