Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

News dnia to jednak to, że Szpakowskiego w Fifie 15 zastąpi Tomasz Smokowski. Nareszcie zmiana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News dnia to jednak to, że Szpakowskiego w Fifie 15 zastąpi Tomasz Smokowski. Nareszcie zmiana!

Skad to info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News dnia to jednak to, że Szpakowskiego w Fifie 15 zastąpi Tomasz Smokowski. Nareszcie zmiana!

Nie słyszałem tego nigdzie. Jedyne co wiem to to że ze Szpakowskim umowę rozwiązali juz w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokowski?? Twarowski i Nahorny ... nie ma lepszych. Zmiana Szpaka Szaranowicza zdecydowanie potrzebna, ile mozna bylo ich sluchac ... w sumie dzisiaj moge powiedziec grajac na ps4 w wersje angielską ze "nie spolszczenie" tej wersji bylo na plus. Poziom komentarza angielskiego jest na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz link do artykułu ze stycznia. Teraz kroki zostały już poczynione i jest to już praktycznie przesądzone. Wiem to ze środowiska z otoczenia nc+, gdzie pracuje Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisy mam po Polsku a komentarz ustawiony na Chiński. Jak mozna słuchac komentarzy gdzie co drugie słowo sie powtarza. Polski komentarz ssie nawet bez szpakowskiego albo nawet jak przycisniesz przycisk "mute" na pilocie :D co do Fify 15 Ale grafa suarez wyglada niesamowicie!! jak na żywo!! :D kupuje od razu :D. co do powagi to wiemy ze wygladem od 14 sie nie zmieni... nowa generacja tez tutaj duzo nie da...

EA. POPROSTU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobaczymy czy ta fifa będzie już wyglądać next- genowo bo poprzednia to tak w połowie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza, i niestety, z całą pewnością nie ostatnia niedorzeczność serwowana nam przez EA. Prawdą jest, że dopiero tegoroczną wersję piłki od EA winno się traktować jako pierwszą pełnoprawną odsłonę FIFY na nextgena. 14 to raczej taki rodzaj portu - tzn. naturalnie można odnotować kilka usprawnień ale umówmy się, nic rewolucyjnego. Po prawdzie rewolucji nie spodziewam się także po 15. Mam natomiast nadzieję na ewolucje, naprawdę. Dlatego dobrze byłoby gdyby owa ewolucja nie skończyła się na przywracaniu gotowego contentu, który już po prostu był, funkcjonował, i właściwie nie wiadomo z jakich względów został wycięty. Pół żartem, pół serio - EA zrobi teraz z tego nie wiadomo jaką nowość i pociągną na tym tegoroczną promocję gry. Tak, to byłoby jak najbardziej w ich stylu. Zresztą nie ważne, właściwie prawda jest taka, że nie ma co gdybać, my tu swoje, EA swoje, tak było, jest i będzie. Nie mniej, jeśli i w tym roku nie doczekam się implementacji filtru ustawień kontrolera dla Ultimate Team, to już naprawdę zgaśnie ten ostatni, i tak ledwie już tlący się płomyk nadziei w moim sercu. Nadziei na to, że mimo wszystko, ktoś jednak tam w tym studio jest, myśli, pracuje i próbuje udoskonalać swój produkt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej, jeśli i w tym roku nie doczekam się implementacji filtru ustawień kontrolera dla Ultimate Team, to już naprawdę zgaśnie ten ostatni, i tak ledwie już tlący się płomyk nadziei w moim sercu.

Filtru ustawien kontrolera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evo666 - No tak. Pan wybaczysz, filtr ustawień kontrolera może faktycznie brzmi zanadto enigmatycznie. ;d Spieszę jednak z wyjaśnieniem, chodzi mnie najzwyczajniej w świecie o, znany z sezonów h2h, system pozwalający na spersonalizowanie opcji wyszukiwania rywala, z szczególnym akcentem na możliwość edycji w zakresie assisted/semi/manual. Tylko i aż tyle. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam w powietrzu FIFA 14,5. Ten "nowy" silnik Ignite to póki co żart ze strony EA. Mogliby w końcu dograć bramkarzom nowe ruchy, bo niektóre wołają o pomstę do nieba. Szczególnie w sytuacjach sam na sam. Podobnie z zawodnikami z pola. Niektóre zagrania do Deja Vu trwające z 10 lat. O mimice grajków nie wspomnę, bo to dramat i pewnie niewiele się pod tym względem zmieni. Dwa nowe typy kibiców na stadionach, jedna nowa arena, liga azerska i powrót starych trybów. Tyle się spodziewam. 

 

Mam nadzieję się pozytywnie rozczarować, bo te UFC pokazuje, że EA jest w stanie zrobić coś next-genowego. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawią walenie z dyńki i samo się sprzeda hurtowo więcej nie oczekujcie. Trzeba zostawić coś na kolejne lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko poprawiona grafa i ten nowy silnik + dwie nowe ligi może ukraińska i turecka tyle w temacie poprawek na ten rok tak mi się wydaje.

Co nie zmienia faktu że jak co rok polecę do sklepu w dzień premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko poprawiona grafa i ten nowy silnik + dwie nowe ligi może ukraińska i turecka tyle w temacie poprawek na ten rok tak mi się wydaje.

Co nie zmienia faktu że jak co rok polecę do sklepu w dzień premiery :)

Liczymy na wiecej, ale tez żeby nie przegięli w drugą stronę :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zmian w FUT, aby dało się na meczach zarobić na jakiś poważnych grajków np. a nie market albo kupowanie coins czy FP

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zmian w FUT, aby dało się na meczach zarobić na jakiś poważnych grajków np. a nie market albo kupowanie coins czy FP

Tez bylbym mocno za tym, ograniczony market, pożądne kwoty za mecz wygrany w wyższych ligach i np tak jak losowe karty za mecz w FUT WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10427215_10152094928551345_9104927112393

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejcie litość panowie. ;D Wrócę tu raz jeszcze do tego felernego filrta ustawień kontrolera w UT, na który czekam już parę lat i jakoś nie umiem się doczekać, takiej pierdoły, za przeproszeniem naturalnie, takiego cholera detalu, na który notabene mają gotowy skrypt lub przynajmniej solidny pod niego fundament i ciągle nie, i w dalszym ciągu nie. Także jeśli EA na tego typu rozwiązanie każe czekać długimi latami, to już naprawdę, nie bądmy naiwni - zoptymalizowanego rynku w tej grze nie doczekamy, prawdopodobnie nigdy. ;- ) I tak jako użytkownik konsoli czuje się uprzywilejowany faktem, że nie muszę operować na PCmarkecie, bo to dopiero cyrk na kółkach. Tak czy inaczej, z dwojga złego wolę już market popsuty w ten sposób, że generalnie wszystko jest za drogo, anżeli taki, w którym każdy może sobie lekką reką pozwolić na co zechce. Tyle o markecie, natomiast co też męczy mnie od dłuższego czasu - to fakt dziecinnie prostego systemu budowania chemisty. Nie wiem czy to tylko ja, czy o co chodzi, ale naprawdę marzy mi się jakiś dużo bardziej skomplikowany, złożony system budowania chemii w zespole aniżeli tylko POZ/KRAJ/KLUB. Zrezygnowanie z kart formacji, w mojej opinii, pomysł zły. Natomiast jak najbardziej w dobrym kierunku był zamysł stworzenia czegoś na zasadzie tej /lojalności/, no ale podkreślam, tylko zamysł - no bo na litość boską - wykonanie w stylu O! Cześć zawodniku, nie rozegrałeś dla mnie jeszcze 10 spotkań? O Ty niewierny, słaby piłkarzyno, won na boisko, wróć za jakieś 2 godziny, wtedy będziesz tak super, że bardziej super nie będziesz już nidgy!... no toż to woła o pomstę do nieba. Chciałbym zachowania znaczenia przynależności klubowej i narodowości, ale zdecydowanie w mniejszym stopniu. Kluczowe powinno być oczywiście utrzymanie pozycji, zdecydowane zwiększenie roli lojalności - ale na naprawdę mocnych i wymagających progach, progach typu 100 spotkań, dalej 200, 500, a nie jakieś pożal się boże 10 i koniec zabawy. Być może ciekawym rozwiązaniem byłoby gdyby w poszczególnych liniach (ofensywy/środka/defensywy) wprowadzić osobne liczniki chemii, na którą w tym wypadku wpływ miałyby karty stylu - odpowiednik systemu znanego z NHL UT, gdzie tylko konkretne ułożenie kart stylu w linii skutkuje wzrostem chemii. Zresztą, prawda jest taka, że pole do ulepszeń w zakresie FUT jest ogromne, jest to tryb z takim potencjałem, że naprawdę aż żal patrzeć jak bardzo się tego nie wykorzystuje. Podejrzewam, że każdy z Was tutaj, poświeciłby 30 sekund na zastanowienie się nad tym jak ulepszyć FIFA UT - to w ciągu tej połowy minuty miałby co najmniej dwa pomysły, nie wspominając o tym co byłoby gdyby poświecił minutę lub pięć. ;- ) Niestety, z wprowadzeniem zmian i ulepszeń problem jest taki, że wymaga to chęci i pracy. W EA niestety pierwszego nie mają, a drugiego nie lubią - w związku z czym należy przygotować się na odgrzewany kotlet + turniej! Odgrzany turniej... =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×