Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie mało zmian, ale chcę dalej grać z mocnymi ludźmi i jak zwykle zakupię na premierę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretensje należy kierować w stronę KONAMI. Gdyby wreszcie zrobili coś co się nadaje do grania to panowie z EA ze strachu o fotel lidera przeskoczyliby nagle do Fify 34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. PES królował za czasów PS2, dlatego też EA długo pracowało nad nowym silnikiem graficznym  i postanowili pójść w stronę realizmu. Gdzieś oglądałem program jak sami się do tego przyznali jak dobrze pamiętam.

 

Przeskok z generacji PS2 na PS3 w przypadku Fify był ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kick off glitch(ja umiem bronic ale 90% nawet nie ma pojecia no i pada gol) L1+^, rajdy skrzydlami na glowe Benteke/Mandzukicia/Giovinco czy innych Bogow glowek :) super wydajne serwery(hehehe by Jacek Gmoch) dodanie trybu guest play(usunietego w 13, bo damy to jako nowy feature w 15, a co kto nam zabroni?!) czyli super symulacja pilki juz za £44.99 od polowy wrzesnia!

Oczywiscie, zeby nie bylo - kupie, bo alternatywy nie ma a kogos tam w online da rade ograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowanie z kart formacji, w mojej opinii, pomysł zły.

Według mnie dobry. Sam nie raz musiałem kupować formacje w fifie 13 po każdej zmianie, czy tez na aukcjach trzeba było patrzyc na formacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zgadzam się, że pomysł był dobry...jest bardziej realistycznie, można co mecz zmieniać formacje bez zbędnych komplikacji tj. stosowania specjalnych kart. Co do trybu UT moim cichym marzeniem jest, aby zrezygnowano całkowicie z transfer marketu, jak to jest np. w podobnym trybie w NBA 2k14. Rezygnacja z transfer market rozwiązałaby kilka kwestii, na których także EA cierpi. Po pierwsze zniknęła by czarna strefa tzw. sprzedawcy coinsów z allegro. Jestem przekonany, że znacząco by wzrosła sprzedaż przez EA Fifa Points'ów. Po drugie cała rozgrywka była by bardziej sprawiedliwsza, jedni by nie kupowali inni by nie sprzedawali. Jednak, aby cały zabieg miał sens trzeba by było przebudować sklep z paczkami, a mianowicie posegregować je na paczki danej ligi oraz np. historyczne. Jak ktoś bardzo lubi grać graczami z Barclays PL to by sobie kupował paczki, w których tylko takich trafia. Oczywiście kwestia odpowiedniego balansu jakościowo-cenowego, oraz nowego skryptu, w którym nikt nie będzie pokrzywdzony jak to jest do tej pory. 

Edytowane przez pg5frankie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty formacji to porażka była. Na jaką cholerę to potrzebne? Wiecie ile kosztowała np. karta formacji w fifie 13 do 4-1-2-1-2 po wyjściu już fify 14? Coś około 10.000. Masakra.

Pomysł z podziałem paczek na ligi bardzo dobry. Teraz w WC brakuje mi dobrego CDM z poł. ameryki i za nic nie mogę trafić. A wpada od cholery szrotu i duplikaty niezłych kart z europy.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niczego sie po fifie nie spodziewam. To PES 2015 musi wypalic aby cos ruszylo jak w 2009 roku.

Tam byl taki przeskok jakosciowy, ze ja zwolennik PC po 1 grze! Tak doslownie po 1 meczu u kumpla pojechalem do Mediamarktu po xbox 360 i fifa 09 :)

I tak przestalem grac na pc hehe

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 GB RAMu w Fifie? Będą PCtowcy płakać ze im w full detalach nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zgoda co do tego, że karty formacji w formie w jakiej je poznaliśmy - śmieszne. Zmienianie formacji za każdym razem kiedy zechcemy zmienić ustawienie swoich piłkarzy na boisku - głupie, durne, bezsensowne. Natomiast gdyby tylko urozmaicić ten system jednym prostym zabiegiem, mianowicie przypisać piłkarzowi/karcie, bazę 25 formacji (czy ile tam aktualnie jest ustawień) i najzwyczajniej w świecie /nauczać/ go konkretnych taktyk, jednorazowo, permanentnie, niezbywalnie to już, nawet z logicznego punktu widzenia, miałoby sporo sensu. Jeśli nie, system oparty o ilość gier zawodnika rozegranych w danej formacji zwiększała by stopniowo (znowu mówię tu o naprawdę wymagających progach, na pewno nie na zasadzie, że po 10 spotkaniach piłkarz zostaje mistrzem taktyki) jego zaznajomienie konkretnym systemem gry. Drugi pomysł jest o tyle bardziej przystępny, że jego wdrożenie nie wymagałoby ingerencji w droprate kart formacji - no bo też nie taki jest zamysł, żeby po 5 dniach każdy dysponował kartami 25/25. Naprawdę, możliwości jest multum. Oczywiście nie traktujcie tego jako jeden autonomiczny pomysł, nie. Jak mówiłem mnie marzy się (i z całą pewnością tylko w sferze marzeń pozostanie) wymagający, złożony, ale za to klarowny system budowania chemii. Na dzień dzisiejszy budowanie zgrania to zadanie mało wymagające nawet dla 2latka, ot taki rebusik na 30 sekund. Co gorsza, chyba nikt tak naprawdę nie ma pojęcia na jakich to faktycznie zasadach funkcjonuje. Ci, którzy jeszcze nie poświecili połowy minuty na uzyskanie 100 chemii - mówią "E, byłem lepszy, ale rywal miał pełne zgranie, dlatego przegrałem" po czym idą poświecić te kilkadziesiąt sekund na upgrade. Ci natomiast, którzy mają 100, mówią o handicapie dla graczy low-chem. I bądź tu człowieku mądry... Nie wiem, po prostu widzę to na tej zasadzie, że skoro jest już taki system - system budowania zgrania w zespole to niech to będzie system z prawdziwego zdarzenia, a nie zabawka dla przedszkolaków. No chyba, że to oni są główną grupą targetową dla EA, wtedy sorki. -_-  Na koniec dodam, że pod petycją za zamknięciem marketu podpisuję się rękoma dwoma, i nogami też. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i trailer :-) Premiera 23 września. Coś mi mocno wyglada na dośc mocną ingerencję w grafikę i animacje piłkarzy.

Edytowane przez evo666
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak co roku mnie podkręca - dla mnie to jest pozycja obowiązkowa od lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer super, zwłaszcza początek...pokazanie emocji na trybunach, Mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer super? Co w nim zajebistego? Grafa wyglada na taka sama.. Juz widac powtarzajace sie nienaturalne ruchy. Ja jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i mimika troche mnie zaskoczyla, jeszcze nie wiem czy pozytywnie. ale to co sie dzieje na trybunach... az ciary chodzą. To ze pozycja obowiązkowa to wiadomo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakieś info jeśli chodzi o usprawnienia w UT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie podskakuje siatka (na dole, przy strzale Ibry), tego chyba nie ma w 14 :D. Takie materiały zawsze dobrze wyglądają, mnie ciekawi jak będzie wyglądał gameplay meczowy, wtedy coś co do grafiki będzie można ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upaprane stroje, slady na murawie... dobry bajer, ale i tak trzeba zaczekac na gameplay, bez poprawek kick off glitchy, główek i gównianych serwerów nie maja czego szukac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderze Messiego ludzie dostana na kilka meczy do fut lol.... Aha. W katalogu dodatkowo bedzie mozna odblokowac innych graczy.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderze Messiego ludzie dostana na kilka meczy do fut lol.... Aha. W katalogu dodatkowo bedzie mozna odblokowac innych graczy.

Skąd to info ? :D Mi ścięło akurat streama na FIFIE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, emołszyns. 

 

Znowu to samo. Ponownie widzę masę nienaturalnych animacji. Czym to się różni od zeszłorocznej edycji? No, siatka podskoczyła. Walić buców z EA. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś obszerne i czytelne oficjalne info :D ja mam prawie setny lvl także będę mógł kupić wszystkich prawdopodobnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×