Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co, Ibra z katalogu na 70 poziomie? :D Chyba prędzej Heskey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://admin-blog.ea.com/news/six-reasons-to-pre-order-fifa-15-fut-edition tu jest opisana cała UT Edition jak ktoś jeszcze nie widział.

 

Ciekawe jak to będzie. Messi pojawi się na kilka meczy, a następnie zniknie? Może będzie go można wykupić na własność za FCC w katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym Wy sie podniecacie? Ruszajacymi sie siatkami?! Lol... W tej grze najwazniejszy jest gameplay. Az dziw bierze, ze nikt tu jeszcze nie wspomnial o opcji "park the bus". Juz widze te hordy gowniarzy grajacyh caly czas ta taktyka i liczacymi na kontry :/

PODOBNO znerfione zostaly podania gora i glowki ale nie chce mi sie w to wierzyc jakos, dopoki sam nie zagram to nie moge tego potwierdzic. Koles testujacy gre powiedzial, ze gameplay jest podobny do WC, co juz dostaje ode mnie wielkiego minusa, bo to jakby gameplay z PS3 wrzucic w szate graficzna z PS4 :/

Oczywiscie gre kupie, bo alternatywy nie ma, ale serio nie ma szalu i dziwie sie, ze Was jaraja takie rzeczy. Widzieliscie Witchera 3? To bedzie miazga a nie jakas fifa...

Aaaa no i legendy tylko na x'a :)

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tego pre-ordera zamawia, bo w PL zapewne nie będzie dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie Witchera 3? To bedzie miazga a nie jakas fifa...

Wydaje mi się, że reakcje trybun na bramki są ciekawsze w Fifie niż w Wiedźmie. 

 

Czytam relacje z pokazów gry i póki co dramat się zapowiada. FIFA 14.1

 

można zaobserwować, że na razie FIFA 15 to bardziej ewolucja niż jakakolwiek rewolucja. Ewolucja w tempie leniwie turlającej się futbolówki, dodajmy

mniej taktyki, więcej rozgrywki arcade

Niektóre efekty kolizji wyglądały tutaj po prostu słabo – zawodnicy wpadali na siebie w nienaturalnych pozach, a upadając na murawę wielokrotnie powinni przekręcić wszystkie stawy i połamać ręce. Choć oczywiście zdarzały się bardzo realistyczne efekty pojedynków piłkarzy, to wiele animacji prezentowało się po prostu komicznie. To, powiem szczerze, dość dziwna sytuacja, zważywszy, że już 2 lata temu twórcy zaimplementowali do gry zupełnie nowy silnik fizyczny, a FIFA 14 przyniosła wyłącznie poprawki tego elementu. Tymczasem niestety sytuacja wygląda gorzej niż w przypadku wcześniejszych edycji

zakres tych zmian raczej nadaje się na darmową aktualizację

Niestety, twórcom przy okazji udało się także solidnie ogłupić wirtualnego arbitra, sprawiając, że po niektórych jego decyzjach nie pozostaje nic innego, jak złapać się za głowę i głośno zakląć

Szczerze powiedziawszy po zapowiedzi FIF-y, która po raz pierwszy powinna w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez Xbox One i PlayStation 4, oczekiwałem zdecydowanie więcej. Tymczasem mamy do czynienia z zestawem niezbyt znaczących zmian, które można określić kosmetycznymi

 

Brawo leniwce z EA  :)

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że reakcje trybun na bramki są ciekawsze w Fifie niż w Wiedźmie.

Takie rzeczy to dobre sa by omamic u-15. Dla mnie, starego byka najwazniejszy jest gameplay. Co mi po skaczacych jak malpy kibicach, skoro po kazdym dosrodkowaniu ze skrzydla padnie gol albo moj obronca widzac pilke lecaca nad jego glowa postanowi stac w miejscu i sie odwrocic pecami do wlasnej bramki?

Albo co gorsza.... Wygram mecz a po jego zakonczeniu zostane rozlaczony z super nowoczesnymi serwerami ea mieszczacymi sie w Dzungli Amazonskiej i gra da mi przegrana + spadek DNF modifier :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie rzeczy to dobre sa by omamic u-15. Dla mnie, starego byka najwazniejszy jest gameplay. Co mi po skaczacych jak malpy kibicach, skoro po kazdym dosrodkowaniu ze skrzydla padnie gol albo moj obronca widzac pilke lecaca nad jego glowa postanowi stac w miejscu i sie odwrocic pecami do wlasnej bramki?

 

nie znasz sie na pilce. Po chlopakach wyzej widac, ze sa koneserami. Jak zaczniesz rozumeic, ze telepiaca sie ciut inaczej siatka niz w poprezdniej edycji i skaczaca widownia to esencja futbolu, mozesz wrocic.

IMO ten rok bedzie pod wzgledem fifki sporym rozczarowaniem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to dobre sa by omamic u-15. Dla mnie, starego byka najwazniejszy jest gameplay.

Aha, to fajnie. Mi chodziło o to, że w temacie o FIFIE wyskakujesz z Wiedźminem, co nie ma najmniejszego sensu, bo tych gier absolutnie nic nie łączy.

Pozostaje nadzieja w PESa, ale i w tym przypadku czarno to widzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, dawno nie widzialem trailera, w ktorym przez polowe czasu skupiaja sie na trybunach... To tak jakby np w wowie czy diablo zachwycali sie wygladem nieba i chmur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nadzieja w PESa, ale i w tym przypadku czarno to widzę.

PES nie ma Ultimate Teamu.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: była może jakaś informacja czy w tym roku będą dostępne karty Legend w UT na PS4 ? w tamtym roku był to exclusive dla xbox one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: była może jakaś informacja czy w tym roku będą dostępne karty Legend w UT na PS4 ? w tamtym roku był to exclusive dla xbox one.

Microsoft wykupil wylacznosc legend na xboxa na 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się tu jak kobiety przed okresem, nie podoba się - nie kupujcie, ja biorę preorder bo 1. jestem fanem piłki nożnej' 2. FIFA to druga gra która dala mi tyle funu i przesiedziałem nad nią tygodnie jak nie miesiące (pierwsze miejsce ma CS). 3 nie ma i długo nie będzie gry o tej tematyce która mogła by się zbliżyć do tej produkcji (pozdrowienia dla masochistow grających w PES).

Więcej dystansu panowie, gol z główki czy rozłączenie w meczu to nie sprawa życia i śmierci.

Ja kupie przez Psn zapewne jeśli będzie early relase :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie przez Psn zapewne jeśli będzie early relase :-)

 

Sezon 14-stki powoli się kończy, a ja już nie mogę się doczekać kolejnej części pomimo że online 14 to padaka totalna. Tak to chyba uzależnienie :D. 

 

Piachu jak wygląda sprawa z tym early realse? Posiadacze ST mogą pobrać wcześniej grę, a potem i tak muszą ją kupić w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon 14-stki powoli się kończy, a ja już nie mogę się doczekać kolejnej części pomimo że online 14 to padaka totalna. Tak to chyba uzależnienie :D. 

 

Piachu jak wygląda sprawa z tym early realse? Posiadacze ST mogą pobrać wcześniej grę, a potem i tak muszą ją kupić w sklepie?

Hmm nie kupowalem nigdy' niech ktoś podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie kupowalem nigdy' niech ktoś podpowie

Kupujesz season ticket, gra ukazuje się zazwyczaj 3 dni przed premierą. Grasz w pełną wersję do dnia premiery. Przyjemność się kończy. Musisz kupić pełną wersję żeby grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy już szczegóły FIFA 15 w wersji pre order. Z edycją Ultimate otrzymasz 40 paczek oraz możliwość wypożyczenia Messiego na ograniczoną liczbę spotkań. Kup FIFA 15 w Origin już dziś: http://bit.ly/1iqkDML Dowiedz się więcej: http://ultimateteam.pl/edycja-ultimate-fifa-15-40-paczek-i-messi/

 

Ceny niestety na PC, więc u nas będzie drożej :biggrin:

Zapewne dostaniemy to samo, w poprzedniej edycji było chyba 24 paczki, szkoda że dają jedną na tydzień.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 3 dni przed premierą, to wcale nie dużo czasu. Chyba lepiej już kupić pre ordera jeśli ktoś chce wcześnie pograć. No to zwiększyli ilość paczek w UT. Szkoda, że są to zwykłe paczki po 5k. Ciekawe na jakiej zasadzie będzie się odbywać to wypożyczenie Messiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 3 dni przed premierą, to wcale nie dużo czasu. Chyba lepiej już kupić pre ordera jeśli ktoś chce wcześnie pograć. No to zwiększyli ilość paczek w UT. Szkoda, że są to zwykłe paczki po 5k. Ciekawe na jakiej zasadzie będzie się odbywać to wypożyczenie Messiego.

W tamtym roku wczesniej grali niż 3 dni przed na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Nick mówi w końcówce napawa mnie optymizmem, zobaczymy jak im to wyjdzie w praktyce. 

 

Piachu, też mi się tak zdaje. Bodajże można chyba było grać tydzień przed. Tylko teraz prosty rachunek :D :

 

ST - 100 zł, FIFA - pewnie 279 zł = 379 zł za całość. Ciekawe ile wyjdzie pre order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej dla maniakow sprawa, wcześniejszy dostęp i paki nie są warte stowki dla normalnego gracza IMO :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×