Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.12.2016 o 11:20, hudiny napisał:

Ostatni boss z dodatku to zdecydowanie najtrudniejszy boss w całym Bloodborne. W moim rankingu Ebrietas została oficjalnie przebita pod tym względem.  Jego druga faza to jakiś koszmar. Do tej pory nie wiem jak udało mi się go pokonać :) Podchodziłem do walki mając 100 lvl zrobiony pod skill. Walczyłem ostrzami miłosierdzia (blade of marcy). W pierwszej fazie łatwo dawał się kontrować, natomiast  jego druga faza jest bardzo chaotyczna. Nie miałem jakiejś sprecyzowanej taktyki. Robiłem uniki, raz skontrowałem i jakoś padł. Walczyłem z nim na skraju mapy co pozwalało mi unikać jednego z jego ataków.   Dodatek wczoraj skończyłem na 100% zabijając opcjonalnego bossa, który już nie stanowił takiego wyzwania. Teraz z czystym sumieniem będę mógł zakupić i zagrać w The Last Guardian :) ,a później w "Hitka", a później... i tak dalej... :) 

 

 

Eee jaki tam trudny...Poprostu nie mozna mu dawac dochodzic do glosu ;) Ja bodajrze za 3 podejsciem go dziabnalem...OD 10:30 walka. Raz popelnilem blad jak mial jakas 1/4 energii bo sie od niego oddalilem i wlasnie zaczal wtedy naprdalac roznymi atakami...to fakt wtedy robi sie meksyk. Dlatego trzeba caly czas cisnac na niego. Tak samo jak w przypadku Ebrietasa...

A Ebrietas to dla mnie chyba drugi najslabszy boss w calym bloodoborne. W zasadzie to nawet nie wiem jak on atakuje bo go w minute ubilem ;)

 

 

O 22.12.2016 o 13:47, sLk napisał:

 

Miałem podobnie :smile: Ciężko lawirować pomiędzy pajączkami na tak małej przestrzeni a dodatkowo bryły lodu to był praktycznie instant kill :wacko:

Bo zescie od pupy strony do tego ROMa podchodzili.. .Trzeba bylo na spokojnie pierw pajaczki wybic a potem bezproblemu ROMA dziabac tak  jak ja to zrobilem od 8:30... Walka przez to dlugo trwala ale za to na spokojnie bez wiekszych problemow .

 

O 23.12.2016 o 23:28, vasyndrom napisał:

Az chetnie bym ja obejrzal. Sam pamietam jak mialem z nim problemy. Pierwsza faza byla tylko formalnoscia s w drugiej dostawalem baty :1_grinning: jak juz ogarnalem jego move set to kilka razy dobil mnie cheesem jak zablokowalem sie np na scianie :1_grinning: Jedyny boss z ktorym mialem spore problemy no moze nie liczac Amygdali z lochow gdzie czesto mialem ja na 1hita a padalem jak mucha :1_grinning:

Sent from my iPhone using Tapatalk

To samo co przy poprzednich omowionych bossach. Nic tylko caly czas cisnac na niego. Ja prawie w ogole chyba nie analizowalem jego ciosow...Musialem tylko kilka razy zrobic uniki przed tym mieczem w drugiej fazie bo sie oddalil odemnie. ale zaraz powrot i presja na niego i poszlo...Padl za pierwszym czy drugim razem . Poczatek filmu daje link do calej walki. Druga faza to zaledwie 1minutka ;>

 

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laurence cholernik coś nie chce mi się podłożyć. Mam już na niego sposób, ale w trzeciej fazie mnie irytuje ;). Działam dalej...

Mocny gnojek jest, jak się człowiek niezbyt wychyli to do piachu.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, dwypij napisał:

Laurence cholernik coś nie chce mi się podłożyć. Mam już na niego sposób, ale w trzeciej fazie mnie irytuje ;). Działam dalej...

Mocny gnojek jest, jak się człowiek niezbyt wychyli to do piachu.

Staraj sie trzymac jego prawej strony (to ta gdzie ma mniejsza reke) bo ta mniejsza reka zadaje mniejsze obrazenia. I caly czas presja na niego i atak...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dlugo czekaliscie za kodem do theme po zdobyciu platyny?

Ja już chyba czekam z 2tygodnie i cisza...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Frog__PL napisał:

Staraj sie trzymac jego prawej strony (to ta gdzie ma mniejsza reke) bo ta mniejsza reka zadaje mniejsze obrazenia. I caly czas presja na niego i atak...

 

No tak włąśnie go cisnę. Możliwie najbliżej pleców, uskoki przy atakach - żeby nie tracić energii i po jednym lub dwa ciosy i nastęne uskok za placy. Działa to dość dobrze, ale w trzeciej fazie lawa i to, żę zadaje obrażenia ogniem mnie trochę dezorientuje. Wtedy biorę go z dystansu, po jego pakiecie ataków łąpami (4 czy 5) próbuję doskoczyć do niego i dźgnąć go i odskoczyć. Jest trochę męczący, bo ruchliwy gad jest niesamowicie.

 

Nożyki i takie tam pracie nic nie dają, mołotowy też zero poważniejszych obrażeń. Pozostane orka rozłożonym toporem - bo ciężko go dosięgnąć. 

 

Rozwaliłem konika, pobiegałem po lokacji za nim i póki co chyba wszystko tam obadałem, ale nie mam pomysłu co dalej tam mogę robić. Podjechałem na samej górze po przeciągnięciu dzwigni w górę ale nie widzę żadnego miejsca na walkę z bossem - więc wróciłem do pana ognistego. 

 

Levelowanie wymaga już po 60 tysięcy krwi, także nie jestr już takie banalne bo ewentualne farmienie raczej wchodzi w grę - w przypadku farmienia. Str mam 44, Vit chyba 41 i Sta 40. Sta, gdy chciałem ją podbić już nie rosła po zainwestowaniu w nią krwi. Czy to taki lekki przestój, czy nie ma sensu iść dalej powyżej 40?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dlugo czekaliscie za kodem do theme po zdobyciu platyny?

Ja już chyba czekam z 2tygodnie i cisza...

HTC 10

To samo co przy poprzednich omowionych bossach. Nic tylko caly czas cisnac na niego. Ja prawie w ogole chyba nie analizowalem jego ciosow...Musialem tylko kilka razy zrobic uniki przed tym mieczem w drugiej fazie bo sie oddalil odemnie. ale zaraz powrot i presja na niego i poszlo...Padl za pierwszym czy drugim razem . Poczatek filmu daje link do calej walki. Druga faza to zaledwie 1minutka ;>

 

Ja w ogóle nie dostałam. Platyna wbita jakiś rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się upomnieć :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbym sprawdzic date "zakupu" motywu i porownac z data kiedy zdobylem platyne ale zdaje mi sie ze nie trwalo to dluzej niz 2tyg.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Jak dlugo czekaliscie za kodem do theme po zdobyciu platyny?

Ja już chyba czekam z 2tygodnie i cisza...

HTC 10

Chyba jakies 2dni i byl email...Tylko pojawil mi sie w spamie takze moze tam poszukaj....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie mam nic...

A to przyszedł mail od producenta gry?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszedl od Playstation. I trwalo to 3 dni

b2a116e54be9084acc71dbdc204c8b57.png

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc upomnę się u nich o kod :)

Tylko z poziomu telefonu nie widzę maila do nich 😜

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie piszę do nich w tej sprawie. A tak ogólnie to motyw jest fajny?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Kolos28 napisał:

Ok, właśnie piszę do nich w tej sprawie. A tak ogólnie to motyw jest fajny?

HTC 10

Moim zdaniem bardzo przeciętny. Nie używałem go nawet przez godzinę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, DLC rozpoczynamy z takim poziomem z jakim skończyliśmy NG, czy zależnie od tego, jaki mamy aktualnie? Rozpocząłem NG+ i mam zamiar platynować, tylko że nie chce psuć sobie dodatku zbyt wysokim poziomem i zastanawiam się czy nie odpuścić na rzecz tegoż właśnie dodatku. 

Swoją drogą, wiedźma napsuła mi teraz mnóstwo krwi... Teoretycznie jeden z łatwiejszych bossów, ale gdy ubiłem jedną, a druga miała końcówkę HP, to łapała mnie w ten swój spell, wysysała zdrowie i w tym momencie odradzała się kolejna z 1/5 życia. I tak z 5 razy, myślałem, że szlag mnie trafi...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Moim zdaniem bardzo przeciętny. Nie używałem go nawet przez godzinę.

Ja do dzis uzywam. Przypomina mi jedna z najlepszych gier i jedna z najtrudniejszych platyn jakie mialem okazje ogrywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Ok, właśnie piszę do nich w tej sprawie. A tak ogólnie to motyw jest fajny?

HTC 10

Jak dla mnie jest świetny. Używam go, od kiedy go dostałem, i nawet jak zmieniałem, to szybko do niego wracałem.

Tylko że niekoniecznie z tych samych powodów co kolega Frog :) Jak dla mnie jest przepiękny (uwielbiam taką kolorystyke i ogólną mroczność :24_stuck_out_tongue: ), a przede wszystkim jest doskonale czytelny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że dźwięki się w nim nie zmieniają 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Frog__PL napisał:

Ja do dzis uzywam. Przypomina mi jedna z najlepszych gier i jedna z najtrudniejszych platyn jakie mialem okazje ogrywac ;)

Ja używam tego - 

dostałem go jak zamówiłem ten wielki guide.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Światny theme...

Jak można go zdobyć?

Mogę nawet zapłacić za niego

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mlody94 napisał:

Swoją drogą, wiedźma napsuła mi teraz mnóstwo krwi... Teoretycznie jeden z łatwiejszych bossów, ale gdy ubiłem jedną, a druga miała końcówkę HP, to łapała mnie w ten swój spell, wysysała zdrowie i w tym momencie odradzała się kolejna z 1/5 życia. I tak z 5 razy, myślałem, że szlag mnie trafi...

 
 

 

Ja też się umęczyłem z nimi, pierwsze 2-3 próby dostałem łomot. Później nauczyłem się pomagając innym, a następnie rozwaliłem je na szybko bez większych problemów. Koledzy z forum się tu ze mnie trochę śmiali, że to niby najprostszy przeciwnik a ja się tu z nimi męczę...no ale bywa casami i tak.

 

Generalnie ja własnie zaciąłem się na Laurence, dwa razy prawie go zabiłem (po pewnie 20 próbach) i się wkurzyłem i muszę chwilkę odczekać. Trzecia cholerna czołgająca faza. Od przodu jak walnie combo 6 machnięć łapą, to nie ma szans. Od tyły cholerna lawa wylewa się z korpusu. Bok też tymi łapami kosi cholernik, ale to jedyna chyba opcja na atak bez zatrzymania przez lawę. Najprościej po tym ataku lawą go dopaść, ale i tak ciężko. 

 

Dostaje strasznego speeda, gdy atakuje łapami - normalnie nie idzie przed nim uciec i zawsze jak mam szczęście to tracę połowę energii. A, że jest to trzeia faza to ciężko sobie tam potrenować...bo to przecież trzecia faza i tam już bywa dość gorąco. 

 

 

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Frost Prime napisał:

Ja używam tego - 

dostałem go jak zamówiłem ten wielki guide.

czy ja mam jakis problem z odtwarzaniem czy cos Ci konsole zamulilo podczas nagrywania? :) a motyw elegancki chyba sobie sprawie po nowym roku :1_grinning:

 

edit: ok moze to nie twoja konsola :1_grinning:

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie moja. To jest bodajże kanał na którym koleś pokazuje te wszystkie motywy jakie są dostępne w PSS bo prawie żaden z nich nie ma klipu wideo by można było zobaczyć jak on wygląda. Co jest śmieszne moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×