Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, zważywszy na to, że nie wyobrażam sobie parowania bez wcześniejszego zaznaczenia wroga.

Nie chodzi o samo zaznaczenie. Nie ma problemu z parowaniem humanoidow czy tez besti jesli ty/przeciwnik nie "strafujecie" wokol siebie. Wtedy hunter pistol / evelyn czy kazda inna bron palna jest w tej kwesti taka sama (oprocz dmg oczywiscie).

Wiekszy problem zaczyna sie w pvp i tutaj szczegolnie widac jak mozna "zjebac" parowanie z hunter pistol w

dloni pomimo tego ze masz przeciwnika zaznaczonego.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie można powiedzieć, że ograłem dodatek, tzn. zwiedziłem wszystko, zostało mi tylko dwóch bossów, którzy zdążyli mnie już porządnie zirytować :24_stuck_out_tongue: W zasadzie można by powiedzieć, że trudność tego dodatku to właśnie tych dwóch bossów. I o ile jeszcze z Sierotą jakoś mi idzie, to Laurence ewidentnie mi nie leży (zresztą Bestii Kleryka też nie zaliczam do grona przyjemnych bossów) i nie potrafię mu zjechać więcej jak 1/3 hp :)  Czas trochę odreagować i może wieczorem, któregoś dziada uda się ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Laurence jest w drugiej fazie to zwyczajnie wzmocnij pistolet prochem ze szpiku - wystrzel do niego 10 pocisków w łeb i już mu spory kawałek hp ściągniesz. Ta faza w której się czołga jest upierdliwa, ale do zrobienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dochodzę do fazy bez nóg :) Wg mnie, gdy zostaje mu jakieś 70% hp to wpada w drugą fazę w której jest bardziej agresywny, chyba że to tylko moje odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dilerus napisał:

Nie dochodzę do fazy bez nóg :) Wg mnie, gdy zostaje mu jakieś 70% hp to wpada w drugą fazę w której jest bardziej agresywny, chyba że to tylko moje odczucie.

 

Oj to najlepsze dopiero przez Tobą - faza 3cia zaczyna dopiero zabawę. Na Laurencu jak pisałem zużyłem wszystkie fiolki jakie miałęm (czyli 600), potem farmiłem do następnej 600tki i dostawałem po głowie dalej. Kilka dni mi tak zleciało, udało mi się jakoś na spokojnie dochodzić do fazy trzeciej - ale tam mnie wklepywał w bruk. Ale jak się udało, oj jakie to było wspaniałe uczucie. Jest upierdliwy, ale dasz radę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mi się w tej grze bardzo podobało. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że któryś boss jest prosty albo trudny (może poza wiedźmami...). Ja Laurence'a rozwaliłem za chyba 3 czy 4 razem, ale z sierotą męczyłem się dwa dni... Przez bestię żądną krwi, po 3 dniach walki z nią, prawie dostałem zawału a niektórzy ją załatwiali w pierwszym podejściu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast najwięcej krwi napsuła Ebrietas z podstawki i Kos z dodatku. Na samą myśl o walce z Kos czuję niepokój i strach :) Jak na razie najlepsza gra tej generacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kos ubity!! Ale to było epickie starcie, póki co najlepszy boss ever :) Ciekawe tylko kiedy łapy przestaną mi się trząść :24_stuck_out_tongue:

 

Edit: Cóż za wspaniały dzień, Laurence również pokonany, gdy udało mi się tylko ogarnąć jego ataki z pierwszej fazy i wreszcie doszedłem do mitycznej fazy bez nóg to padł za pierwszym podejściem. Dokładnie tak jak pisał @xavris każdy w tej grze ma problem z innym bossem czy też inną fazą walki, dla mnie akurat ostatnia faza Laurence'a okazała się dużo prostsza niż początkowe jego fazy.

 

Dodatek skończony, czas wracać do podstawki i zabawy w kielichach. Dodatek oceniam jako znakomity, póki co przyniósł mi on więcej emocji przez te kilka godzin niż podstawka (przynajmniej do momentu, w którym jestem, czyli przez Mensis'em). Uff, mam uczucie spełnienia i odwalenia dobrej roboty :) 

Edytowane przez Dilerus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatek też ukończyłem, z bossów najbardziej podobała się mi Lady Maria. Sierota Kos zabita za 4 razem, najgorszej szło z Laurencem. Teraz latam po lochach co by dojść do tej królowej, na razie skończyłem na 2 bossie 4 głębokości, czyli tym psie ziejącym ognień, też potrafi napsuć krwi przez to że ma się połowę życia. Teraz czas na odpoczynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

została kosa do zabicia ale wkurwia ostro :1_grinning: już tam wiem co i jak ale mam strasznie słaby dmg z chikage i wole do niego nie podchodzić na dłużej bo to psychol :1_grinning: będzie trzeba coś większego na niego wziąć i zapakować w plecy :<

a laurence też kurwice łapał ale taki przyjemniejszy gość :1_grinning: zwłaszcza jak się czołga to już luz :1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW!

Dostałem maila z kodem na motyw za platynę.

Platyna wpadła w kwietniu 2015 :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po mojej interwencji, ten motyw sony dodało manualnie do mojego konta hihi

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WOW!

Dostałem maila z kodem na motyw za platynę.

Platyna wpadła w kwietniu 2015

A pisałeś do nich? Czy tak sami z siebie ogarneli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem.

Czytając tu na forum te perypetie odnośnie tego kodu odpuściłem czekanie.

Zresztą to tylko tapetka z gierki.

A tu taki suprise dziś.

Z aktualizacją softu sami sobie poustawiamy normalne tapety.

Cycki, auta, piłkarze etc..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pisałem.

Czytając tu na forum te perypetie odnośnie tego kodu odpuściłem czekanie.

Zresztą to tylko tapetka z gierki.

A tu taki suprise dziś.

Z aktualizacją softu sami sobie poustawiamy normalne tapety.

Cycki, auta, piłkarze etc..

Czyli u mnie też jest jeszcze szansa 😋 dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, adick007 napisał:

WOW!

Dostałem maila z kodem na motyw za platynę.

Platyna wpadła w kwietniu 2015 :)

Może miałeś wyłączoną możliwość przesyłania maili przez Sony. Niedawno włączyłeś i dopiero teraz kod przyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do sony to Tobie dodadzą ten motyw do konta 😊👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak po 20 przysiadłem że pokonałem królową w lochach, mamke mergo w koszmarze, grahama i te coś z księżyca w śnie tropiciela. Bloodbrone ukończone i platyna wbita.

Czekam na 2!!!

Edytowane przez AXA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na 2. To będzie chyba mój jedyny pre order jaki zrobię :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ubieracie swojego chłopka? Mega stylowo jeśli do tej gry to dobre określenie, wygląda dla mnie moja postać w kapeluszu, płaszczu itd., aczkolwiek statsy wówczas ma dużo gorsze niż w moim normalnym secie przez całą grę (podstawka splatynowana) tj. ciuchy od Gascoigne'a. Zacząłem właśnie DLC po krótkiej przerwie od tej genialnej gry, zebrałem jakieś pierwsze szmaty, ale nadal nic nie dorasta statystykami temu co mam od ubicia Gascoigne'a na sobie.

 

Druga sprawa to bronie - czytałem, że pod kątem DLC, gdzie dużo walczy się z Łowcami, warto mieć szybsza, bardziej mobilną broń. Ja lecę toporem od samego pocżatku i dość mocno go już przez ponad 150lvl zupgrade'owałem, aczkolwiek faktem jest, że dość niekomfortowo walczy się z szybkimi Łowcami. Która broń z podstawki najlepiej spisze się na walki w DLC no i czy jest sens właściwie na sam koniec brać sobie świeżą broń, gdyż mam już dobrze podrasowaną broń dotychczasową? Chodzi mi o to, czy nie będzie się milej nią operowało, ale w rzeczy samej czy nie będzie zadawać połowy damage'u w porównaniu z moim wspaniałym toporem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroja dla mnie zawsze była akcesorium czysto kosmetycznym, ubierz się tak jak ci się podoba.

 

Co do broni to jak będziesz używał broni nierozwiniętej to będzie zadawała znacznie mniejsze obrażenia niż broń na +9.

Po przejściu podstawki powinieneś mieć tyle kamieni żeby przynajmniej podnieść jeszcze jedną broń na +9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że każda broń skaluje się z Twoimi statsami i musisz to chyba przedewszystkim wziąć pod uwagę przy ewentualnej zmianie oręża.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze nowa broń przegrywała ze starą z jednego prostego powodu - tamtą już miałem opanowaną dokładnie :) Ale tak jak pisze shemaforash, nowa broń ma sens tylko, jak ją podlevelujesz przynajmniej do +9. Kamienie na +10 w ciągu jednej gry jakby co są 2, jeden w podstawce i jeden w dodatku, oprócz tego można je kupować za 60 punktów wglądu po pokonaniu zdaje się Mamki Mergo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wszechstronną broń która sprawdzi się na każda sytuację to Ludwig's Holy Blade jest niezastąpiony.

Najlepiej sprawdza się przy buildzie quality czyli podnosimy Strength i Skill, czyli np. 40 Vitality, 25 Endurance i po 35 Skill i Str.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shemaforash napisał:

Jak chcesz wszechstronną broń która sprawdzi się na każda sytuację to Ludwig's Holy Blade jest niezastąpiony.

Najlepiej sprawdza się przy buildzie quality czyli podnosimy Strength i Skill, czyli np. 40 Vitality, 25 Endurance i po 35 Skill i Str.

Moja ulubiona Spisa Kościelna...ehhh broń z dodatku, a sieka przeciwników aż miło. Też pod skill i str.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×