Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Da się w jakiś sposób zdobyć dynamiczny motyw z Bloodborne ? czy raczej juz to nie możliwe ? bo szukam na liście motywów to tylko lipny statyczny motyw jest dostępny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed bossem "Pastor Amelia" i nie mogę użyć dzwonu przywołania mimo ze mam 10 wglądów, a widzę duchy innych graczy jak im pod nogami pulsuje więc oni jakoś mogą :) Coś muszę naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Musisz kupic przedmiot w snie tropiciela za 10k i otworzyc nim brame gdzieś w okolicach ameli. Głupie ale tak to działa.

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Koledzy a ja sobie od dobrych kilku tygodni stanąłęm przed ostatnią walka i biegam z poradnikami, żeby wyciągnąć ile się da z tego mojego pierwszego podejścia. Żal mi przejść do NG+ bez zdobycia absolutnie wszystkiego co mogę zdobyć. Troche mnie to irytuje, i chyba dziś zacznę Dark Souls 3...tak mnie kusi. A z drugiej strony aż żal zostawiać BB. Ale nie mogę ubić ostatniego bossa ot tak sobie teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w Byrgenwerth z bossem :) mam 50 lvl , ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman? mam do ubicia ostatniego bossa ale za nim go ubije to cisnę jeszcze dlc, i nie wiem czemu ale nie ważne w jakim jestem miejscu to zawsze powoli zmniejsza mi sie pasek z zyciem... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej broni używasz? Przypadkiem nie jest to upuszczacz krwi?

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kolos28 napisał:

Jakiej broni używasz? Przypadkiem nie jest to upuszczacz krwi?

 

HTC 10

 

 

Ludwiga :24_stuck_out_tongue:Używałem przeklęty krwawy kamień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do Bloodborne i ograć dodatek. Miałem polską wersję na płytce i teraz chciałbym kupić goty. Czy mój save będzie kompatybilny z pełną wersją? 

O 4.03.2017 o 14:33, dwypij napisał:

No Koledzy a ja sobie od dobrych kilku tygodni stanąłęm przed ostatnią walka i biegam z poradnikami, żeby wyciągnąć ile się da z tego mojego pierwszego podejścia. Żal mi przejść do NG+ bez zdobycia absolutnie wszystkiego co mogę zdobyć. Troche mnie to irytuje, i chyba dziś zacznę Dark Souls 3...tak mnie kusi. A z drugiej strony aż żal zostawiać BB. Ale nie mogę ubić ostatniego bossa ot tak sobie teraz...

Możesz zawsze zapisać save przed walką w chmurze lub na pena a po walce go wczytać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg internetów tak

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się też pod to podpisać rękami i nogami. Sam miałem od kumpla podstawke pożyczoną, a później kupiłem GOTY i wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam za sobą NG. Teraz zatopiłem się się dziś w Dark Souls 3. Zobaczymy, czy stara miłość nie rdzewieje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie. Chcę zagrać coop w rewirze katedralnym, ale nie da się użyć dzwonka. Amelka nie jest oczywiście zabita. Czy znajomy musi najpierw otworzyć główną bramę do katedry? Chciałabym rozegrać z nim jak największy obszar w rewirze katedralnym a nie tylko zabić bossa.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musi otworzyć bramę.

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 48.35H zdobyłem platynke w Goty i mam pytanie czy coś jeszcze oprócz przejścia gry jeszcze raz da mi wyzWANIE ALBO czy jest coś jeszcze do odkrycia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś po 48.35H zdobyłem platynke w Goty i mam pytanie czy coś jeszcze oprócz przejścia gry jeszcze raz da mi wyzWANIE ALBO czy jest coś jeszcze do odkrycia?

 

Możesz grać lochy w coop lub spróbować pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo, ze w Bb jakis czas temu wbiłem platyne, mam ochotę na przejście gry raz jeszcze. Tylko zastanawiam się jaki styl gry wybrać, żeby szybko nie się nie znudziła. Grać na starym sejwie kolejne ng+++ czy może samo ng? Dodam, że poprzednio większość gry przeszedłem z Ludwikiem. Może teraz pójść w pistolety? Znacie jakieś ciekawe buildy, te mniej oklepane tak, żeby wprowadzić do gry powiew świeżości?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem "The Old Hunters" na promocji i gram na NG+ postacią na 122 poziomie. Nie walczyłem jeszcze z żadnym bossem, bo ogólnie gram teraz w Horizon, ale początkowi przeciwnicy zrobili na mnie duże wrażenie. Ci łowcy są o wiele ciekawsi niż mało oryginalni rycerze z dodatków do Dark Souls II i III. Zapowiada się ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ponownie konsolę dla tej gry. Spędziłem w niej kilka godzin i zapowiada się fenomenalnie. Szkoda tylko, że nie wiem czy będę miał okazję jeszcze pograć, bo Gascoigne wyciera mną podłogę. Serio. Przeszedłem wszystkie Souls'y. Nie wiem co jest grane, wydaje mi się, że wszystko robię dobrze. Bez problemu dochodzę do fazy, w której następuje przemiana. No i po 3 - 5 sekundach już mnie nie ma. Mam wrażenie, że w BB jest jakiś dziki input lag i nie jestem w stanie wyczuć techniki uników. No masakra. Nawet nie mam szansy, żeby nauczyć się ataków ostatniej formy. Jeśli ktoś jeszcze gra, to przydałaby mi się pomoc, bo jak jutro będzie tak samo, to skasuję ten tytuł z dysku. Dzisiaj zmarnowałem na niego 2,5 h.  Fakt, nie mam Music Box'a, ani nie starałem się wygrać jakimś tanim sposobem. Miażdży mnie. A to dopiero drugi boss w grze...Jestem chyba już stary i się nie nadaję.

 

Edit:

Sorry za te płacze, ale nie pamiętam, kiedy ostatni raz gra wywołała u mnie taki poziom frustracji :13_upside_down:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenuj parry na nim tyle moge Ci poradzic, tez za pierwszym razem sie z nim troche nameczylem ale w koncu sie udalo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×