Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lord_of_Evil napisał:

 Jak sie nazywa ta odznaka?

Odznaka tropiciela wron, ewentualnie crow hunter badge. Jeśli ja masz, to szukaj u posłańców ostrza miłosierdzia/ blade of mercy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odznaka tropiciela wron / crow hunters badge 

 

aj nie zauważyłem że ktoś odpisał :24_stuck_out_tongue:

no to dodam że od razu będziesz mógł kupić jej strój który wygląda kozacko :) 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te odznakę tropiciela wron, ale kim sa ci poslancy ostrza milosierdzia i gdzie ich szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lord_of_Evil napisał:

Mam te odznakę tropiciela wron, ale kim sa ci poslancy ostrza milosierdzia i gdzie ich szukac?

Nie posłańcy ostrza miłosierdzia, tylko u posłańców w śnie tropiciela możesz kupić ostrze miłosierdzia :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Nie posłańcy ostrza miłosierdzia, tylko u posłańców w śnie tropiciela możesz kupić ostrze miłosierdzia :24_stuck_out_tongue:

Aha, hehe, ok, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do Bloodborne. Przeszedłem po raz drugi podstawkę, dodatek, potem na NG+ doszedłem do Mergo i tyle, taki był plan. Wszystko po to, aby sobie rozwinąć postać i zanurkować w Lochach Kielicha!! 

Tak że jeśli ktoś chciałby wspólnie pozwiedzać te urocze zakamarki to zapraszam, grywam niemal codziennie wieczorem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie sytuacje, ze po smierci nie bylo możliwości odzyskania dusz? Podczas farmienia pomyslalem, ze bede dawal sie zabijac ostatniemu przeciwnikowi, dzieki temu nie bede musial ciagle wracac do snu tropiciela, tylko bede pojawial sie od razu przy lampie przy ktorej farmie. Jednakze jak to zacząłem, to dwa razy na ok. 20 dusze sie nie pojawily, ani na ziemi, ani nie bylo przeciwnika, ktory mial te dusze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieliscie sytuacje, ze po smierci nie bylo możliwości odzyskania dusz? Podczas farmienia pomyslalem, ze bede dawal sie zabijac ostatniemu przeciwnikowi, dzieki temu nie bede musial ciagle wracac do snu tropiciela, tylko bede pojawial sie od razu przy lampie przy ktorej farmie. Jednakze jak to zacząłem, to dwa razy na ok. 20 dusze sie nie pojawily, ani na ziemi, ani nie bylo przeciwnika, ktory mial te dusze. 

Konsola na serwis lub reset konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adick007 napisał:

Konsola na serwis lub reset konta.

Taa, napisz od razu, ze konsola ma raka... Nie pisz  takich glupot, bo latwowierna osoba moglaby uwierzyc i sie przestraszyc. Poza tym, to jakis czas pozniej nagle znalazlem na ziemi swoje dusze, mimo, ze nie zginalem. To musialy byc te poprzednie, widocznie wczesniek ich nie zauwazylem. W Dark Souls z daleka widac gdzie leza nasze stracone dusze, a w Bloodborne bardzo ciezko jest je dostrzec. Przy moim  pierwszym kontakcie myslalem, ze dusz sie nie da odzyskac, bo nie moglem ich znalezc. Nie wiedzialem na jakiej zasadzie dziala to w przypadku Bloodborne.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No zazartowalem sobie.

Dopóki drugi raz nie zginiesz to dusze muszą gdzieś na Ciebie czekać.

Albo jakiś dziwny błąd (może pomoże wyjście do main menu), albo plama bezczelnie zlała się z jakąś teksturą i jest niemal niewidoczna.

I jeszcze jedno - zwykle dusze nie leżą na ziemi, a posiada je przeciwnik ze świecącymi na biało oczami, którego musisz pokonać, aby dusze odzyskać.

Ale to pewnie wiesz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się, w Bloodborne nie ma dusz, tylko tętnienia krwi. Tak drobna różnica, acz znaczenie wystarczające żeby tytuł nie nazywał się "Souls".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dla mnie nawet w NIOH zbieram dusze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zabiłem bossa Kielicha niskiego pthumeru w 4 warstwie, ale nie dostałem Splugawiony kielich dostałem inny Przeklęty i splugawiony kielich korzenia . Jak mam go zdobyć?

 

Mój nick Tygrys23 jak ktoś chętny do co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Tyrys napisał:

witam zabiłem bossa Kielicha niskiego pthumeru w 4 warstwie, ale nie dostałem Splugawiony kielich dostałem inny Przeklęty i splugawiony kielich korzenia . Jak mam go zdobyć?

To jest ten kielich, którego szukasz. W europejskiej wersji gry tak się nazywa: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Defiled+Chalice (trivia na dole).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje za odpowiedz i pomoc wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 października ma premierę polska wersja karcianego Bloodborne, wydawana przez Portal.

Moim zdaniem gra może być bardzo dobra i brałbym od razu, ale niestety nie spełnia ona podstawowego kryterium zakupu - nie chodzi na dwie osoby (nie że chodzi źle, w ogóle nie da się grać). Brać tylko z samej miłości do BB, żeby zagrać od wielkiego dzwonu niestety nie ma sensu :38_worried:

Tym niemniej jak ktoś planszówkuje, ma większy skład (3-5 osób) i lubi BB - nic tylko brać, zwłaszcza że w przedsprzedaży w Portalu kosztuje 135 zł, czyli będzie można dostać w cenie nieco powyżej stówki, co jest bardzo dobrą ceną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

31 października ma premierę polska wersja karcianego Bloodborne, wydawana przez Portal.

Moim zdaniem gra może być bardzo dobra i brałbym od razu, ale niestety nie spełnia ona podstawowego kryterium zakupu - nie chodzi na dwie osoby (nie że chodzi źle, w ogóle nie da się grać). Brać tylko z samej miłości do BB, żeby zagrać od wielkiego dzwonu niestety nie ma sensu :38_worried:

Tym niemniej jak ktoś planszówkuje, ma większy skład (3-5 osób) i lubi BB - nic tylko brać, zwłaszcza że w przedsprzedaży w Portalu kosztuje 135 zł, czyli będzie można dostać w cenie nieco powyżej stówki, co jest bardzo dobrą ceną.

 

Grałem w wersje angielskojęzyczną i potwierdzam, gra się bardzo dobrze. Zasady są bardzo proste w sam raz na kilka krótkich partii ze znajomymi. W przeciwieństwie do planszówki DkS :obama:  Poza tym, gra nie wymaga jakiegoś wielkiego skupienia, więc spokojnie można pograć przy piwku :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tą grę da się przejść od początku do konca ze znajomym? Bez żadnych momentów gdzie się gra solo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

 Mozna, tylko po każdym bossie trzeba nawiązywać połączenie ponownie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tą grę da się przejść od początku do konca ze znajomym? Bez żadnych momentów gdzie się gra solo? 
Musisz zdobyć punkt wglądu aby to zrobić to musisz sam dobrnąć do pierwszego bossa i nawet kiedy zginiesz to ten wgląd będziesz mieć. Po tym będziesz musiał cofnąć się do snu tropiciela i podnieść dzwoneczek przywołania , który jest chyba na schodach. Pamiętaj, że jedno wezwanie dzwoneczkiem i przywołanie pomocnika to -1 wgląd a więc najlepiej abyście pierwszego bossa przeszli nie ginąc

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 bossa za sobą - dzięki Kolos28 ;). Pytanie co do sklepu - które z posiadanych rzeczy mogę sprzedawać bez większych konsekwencji. Na obecnym etapie korzystam tylko z fiołek z krwią a cała reszta leży niuzywana. Np (pewnie przekręceniu nazwę) ciemna rosa krwi lub żywe srebro - sprzedawać to ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nigdy nic nie sprzedawałem , ostatnio robiąc porządki to posprzedawalem dublujące się bronie i ciuszki ale ja grę przeszedłem już 4 razy a więc nazbierało się trochę tego.
Czytaj zawsze opisy przedmiotów ale bo są takie co po użyciu dają dużo tętnień. Będą też przedmioty fabularne oraz potrzebne do przyszłej platyny. Kule żywego srebra fajnie mieć w magazynie , które automatycznie trafiają do składu w śnie tropiciela. Oczywiście ilość tam również jest ograniczona ale podczas gry to co wydaje się Tobie czarna magia stanie się proste i zrozumiałe

P.S.
Ja również dziękuję za wspólną grę i powiem, że ogarniasz i będziesz chłonąć ten świat wiele wiele godzin

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kurwa boje się włączyć bo znowu mnie tam coś dopadnie z zaskoczenia :) i jeszce weź tu szukaj drugiego bossa. Najgorsz e jest to ze nie można tego wglądu kupić a jak się zużyje jeden za podejście do bossa to koniec - zostaje sam bez żadnej pomocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×