Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@AXA Niestety, Demon's Soulsy tylko liznąłem na PS3, ale nie byłem wówczas gotowy na takie gry ;) W BB bronie znajdujesz rozsiane po świecie lub kupujesz. Z przeciwników wypadają kamienie, aczkolwiek są one używane do ulepszania broni, tudzież przydatne w walce. Odnośnie trofików, to polecam spokojnie rozkoszować się (he he) grą i w opisanym przeze mnie momencie sięgnąć po guide - wtedy nie przegapisz ważnego triku z platyną, a bez zbędnej spinki pobawisz się grą. Pamiętaj jednak, żeby zaglądać w każdy zakamarek i nie uciekać przed ciężkimi wrogami - nie ominiesz wówczas wielu przedmiotów, broni etc. no i ładnie podlevelujesz sobie postać w międzyczasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co mówią poprzednicy. Na początku też mnie nie porwała, ale dałem jej szansę i uważam ją za jeden z lepszych exów. Klimatem i gameplayem miażdży. Nie trzeba też być graczem soulsowym, żeby dobrze grać, bo mechanikę można szybko ogarnąć. W soulsy nigdy nie grałem, a tutaj cąłkiem nieźle sobie radzę. Masz przed sobą zajebistą przygodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co przebilem sie do Micolash`a i zrobilem z nim porzadek. Ale to byla nudna walka, szczerze - najgorsza i na maksa nudna i upierdliwa przez to ciagle bieganie i szukanie miejsca gdzie mozna na niego zeskoczyc. Sama walka smiesznie latwa - kazda walka z lowcami i innymi najezdzcami jest po stokroc ciezsza.

 

Po zabiciu na szybko pobieglem sobie do przodu wymijajac wielkie swinie z milionem oczu oraz stadko przeciwnikow z Uchikatanami czy czyms w tym stylu. Dotarlem do bossa, na szybko zjechalem do okolo 40% i zagapilem sie = game over.

 

Z przemyslen - zastanawiam sie nad zmiana jezyka w konsoli na angielski - bo mieszanie nazwami w 2 jezykach strasznie jest uciazliwe. Nie kumam juz nic a nic, a podejrzewam, ze wiekszosc z Was gra po angielsku.

 

Tak gralem w DS, DkS, DkS2 juz po polsku, BB polski i chyba wroce do ang. DkS3 zaczne od angielskiego, bo jednak you died brzmi lepiej niz wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co przebilem sie do Micolash`a i zrobilem z nim porzadek. Ale to byla nudna walka, szczerze - najgorsza i na maksa nudna i upierdliwa przez to ciagle bieganie i szukanie miejsca gdzie mozna na niego zeskoczyc. Sama walka smiesznie latwa - kazda walka z lowcami i innymi najezdzcami jest po stokroc ciezsza.

 

Po zabiciu na szybko pobieglem sobie do przodu wymijajac wielkie swinie z milionem oczu oraz stadko przeciwnikow z Uchikatanami czy czyms w tym stylu. Dotarlem do bossa, na szybko zjechalem do okolo 40% i zagapilem sie = game over.

 

Z przemyslen - zastanawiam sie nad zmiana jezyka w konsoli na angielski - bo mieszanie nazwami w 2 jezykach strasznie jest uciazliwe. Nie kumam juz nic a nic, a podejrzewam, ze wiekszosc z Was gra po angielsku.

 

Tak gralem w DS, DkS, DkS2 juz po polsku, BB polski i chyba wroce do ang. DkS3 zaczne od angielskiego, bo jednak you died brzmi lepiej niz wszystko inne.

Zanim zabijesz Mergo's Wet Nurse ogarnij sobie inne lokacje. Co do Micolasha też go nienawidzę właśnie przez to bieganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, coffee88 napisał:

Zanim zabijesz Mergo's Wet Nurse ogarnij sobie inne lokacje. Co do Micolasha też go nienawidzę właśnie przez to bieganie.

 

Zbliza sie chyba spory remenent u mnie - bo poki co to mam juz wszystko pomieszane i sam nie wiem gdzie smigac - tak wiec czas na porzadki i jakies podsumowanie gdzie bylem i co zerobilem. Sugerujesz, ze nie powinienem jeszcze isc do Mergo`s Wet Nurse...zobacze co tam w okolicy jeszcze jest, ale wydaje mi sie, ze od Micolasha to droga prowadzie prosto do tego bossa.

 

Klucza do bramy na szczycie wiezy w katedralnym nie mam jeszcze. Padlo gdzie mam go szukac, ale to by oznaczalo powolne przyjrzenie sie danej lokacji. Zobacze, poki co strasznie to zawile...jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zbliza sie chyba spory remenent u mnie - bo poki co to mam juz wszystko pomieszane i sam nie wiem gdzie smigac - tak wiec czas na porzadki i jakies podsumowanie gdzie bylem i co zerobilem. Sugerujesz, ze nie powinienem jeszcze isc do Mergo`s Wet Nurse...zobacze co tam w okolicy jeszcze jest, ale wydaje mi sie, ze od Micolasha to droga prowadzie prosto do tego bossa.

 

Klucza do bramy na szczycie wiezy w katedralnym nie mam jeszcze. Padlo gdzie mam go szukac, ale to by oznaczalo powolne przyjrzenie sie danej lokacji. Zobacze, poki co strasznie to zawile...jak zawsze.

Masz rację po Micolashu masz tego bossa, ale lepiej uporządkuj sobie wszystko przed nim. I najlepiej zdobądź ten klucz do wyższego rewiru katedry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację po Micolashu masz tego bossa, ale lepiej uporządkuj sobie wszystko przed nim. I najlepiej zdobądź ten klucz do wyższego rewiru katedry.

I jak juz bedziesz na wyzszym rejonie katedry ogarniesz bossa ktory jest imo smieszny to przyjzyj sie pierdutnemu oknu z witrazem :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ukończone. Największą trudność sprawił mi Ludwig i to nie tylko w dodatku, ale i całej grze. Najlepiej o dziwo było z Orphanem, bo zbity za pierwszym razem. Pod koniec już zachłanność brała górę i za wszelką cenę chciałem go dobić. W rezultacie została mi tylko 1 fiolka. Mam wrażenie, że lepiej mi się walczy z mniejszymi postaciami, bo wyraźniej widzę wyprowadzane ciosy i łatwiej ich unikam. Teraz pora kończyć platynę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mlody94 Na jakim levelu grales podczas DLC? Grałeś na NG+ czy trik z załadowaniem sejwa przed final bossem i jazda DLC na pierwszym przejściu?

Edytowane przez aem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aem NG+. Z sejwem już było po ptokach, bo platynowałem i byłem po ubiciu wiedźmy. Zaczynałem na 111 poziomie, a skończyłem na 125.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.01.2017 o 23:01, Mlody94 napisał:

Mam wrażenie, że lepiej mi się walczy z mniejszymi postaciami, bo wyraźniej widzę wyprowadzane ciosy i łatwiej ich unikam. Teraz pora kończyć platynę.

to nie wrażenie tylko tak jest :1_grinning: potworki skaczą na lewo i prawo jak pojeb@ne (taki oceiros z ds3... padł raz dwa i bardziej namęczyłem się żeby go gonić :1_grinning: )dlatego najbardziej podobały mi się walki z marią z dlc i gehrmanem chociaż tego drugiego za pierwszym razem musiałem ubić z pomocą innego łowcy  :1_grinning:  fajne walki tak jak z nameless kingiem z ds3 chociaż był trochę większy :1_grinning: ale walka z marią i tak chyba najlepsza :1_grinning: dwie fazy to nawet unikać nie trzeba tylko się do niej przytulić od tyłu :1_grinning: 3 w miarę też  ale ataki ma fajne.

została kosa z dlc ale hunter po drodze zjada mnie z działkiem na łapie w jakiejś jaskini (myślę że tam gdzieś ten kos będzie) + vicar i lochy które czytałem że są dosyć męczące ale naliczyłem parę nowych bossów więc trzeba spróbować

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi sie zrobila przerwa - z formy wyjde przez to i znow bede dostawal becki jak maly chlopiec. Nie no, zartuje - nie ma opcji. Czeka mnie teraz szukanko tego klucza do gornego rewiru katedralnego i to mnie teraz martwi, bo wydawalo mi sie, ze tam dokladnie wszystko przejrzalem. No ale widocznie nie - takze smiganko po kazdej sciance i zaulku bedzie pewnie w najblizsza sobote. Smialem sie, ze BB i Dk3 zajma mi czas do wakacji - i wiecie co, chyba jest na to spora szansa. A stos innych gier czeka. Najgorsze, ze jakos mnie do niczego innego nie ciagnie. No, moze ostatnio chodzi mi po glowie Attack on Titan: Wings of freedom czy jakos tak. Czasami cos mnie ciagnie do jakiejs gierki - nie wiadomo czemu. Tu nawet nie wnikalem w recenzje itp - wiem, ze to bedzie cos dla mnie. 

 

A odnosnie walk to szczerze mowiac - walki z innymi lowcami bywaja ciezkawe. W dodatku, gdy wszedlem schodami w gore i co chwila naskakiwal na mnie szybki lowca - mocniejszy ode mnie i to sporo - no to byla ciezka przeprawa. Maria padla u mnie chyba za jakims 3-4 razem. MAmy te 2 tryby w BB - duzy przeciwnik to raczej toporek i koncentrujemy sie na konkretniejszej broni i konkretniejszych obrazeniach. Maria - i reszta lowcow sa zbyt szybcy. Tu moim toporkiem niewiele zdzialam, takze szybki mieczyk i jak baletnica na pleckach siedzimy. 

 

Ogolnie wlasnie to cisnienie na agresywnosc i trzymanie sie blisko jest troche meczace. Znaczy jak dla mnie - starego defensywnego lesnego dziada. Jezeli DkS3 jest szybsza, ale wolniejsze od BB to moze byc dla mnie ten wlasnie zloty srodek. Tylko bede musial doczytac o tym "poise" bo slyszalem, ze cos tam namajstrowali i przez to ta(jakze istotna dla mnie zawsze) statystyka jest bez sensu...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frost Prime napisał:

Dark Souls 3 jest szybsze od poprzednich Soulsów, ale wolniejsze od Bloodborne.

 

Jestem na serio na maksa nakrecony na trojke, ale chce skonczyc BB. Jedna rzecz na raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, dwypij napisał:

 

Jestem na serio na maksa nakrecony na trojke, ale chce skonczyc BB. Jedna rzecz na raz...

Mnie po Bloodborne żadna gra nie daje satysfakcji. Nie chce brzmieć jak jakiś fanboy. W Dark Souls 3 satysfakcjonujące walki zapewniło mi tylko 2-3 bossów, a 90% z nich załatwiłem za pierwszym podejściem.

Tu jest klucz ---> 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, Frost Prime napisał:

Mnie po Bloodborne żadna gra nie daje satysfakcji. Nie chce brzmieć jak jakiś fanboy. W Dark Souls 3 satysfakcjonujące walki zapewniło mi tylko 2-3 bossów, a 90% z nich załatwiłem za pierwszym podejściem.

Tu jest klucz ---> 

 

 

Dziéki za linka. Poki co nie sprawdzam - poszukam sobie sam.

 

Z Soulsami to generalnie mamy juz chyba troche wprawy - 4ta czesc serii. BB troche namieszal tym pistolecikiem i generalnie brakiem typowego blokowania. Na poczatku ciezko szlo, teraz jestem bardzo ciekaw jak bedzie szlo mojemu typowemu tankowi w soulsach. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestia żądną krwi znowu pokonana i podtrzymuję zdanie, że obok wiedźmy to najłatwiejszy boss. Jego ataki są strasznie łatwe do uniknięcia. Straciłem 3 fiolki i tylko dlatego, że pod koniec znowu byłem za bardzo zachłanny.

Najgorzej będzie z trofkiem za królową. Czytałem, że to jeden z trudniejszych i trzeba się ostro namęczyć, żeby do niej dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bestia żądną krwi znowu pokonana i podtrzymuję zdanie, że obok wiedźmy to najłatwiejszy boss. Jego ataki są strasznie łatwe do uniknięcia. Straciłem 3 fiolki i tylko dlatego, że pod koniec znowu byłem za bardzo zachłanny.

Najgorzej będzie z trofkiem za królową. Czytałem, że to jeden z trudniejszych i trzeba się ostro namęczyć, żeby do niej dojść.

Królowa nie jest zbyt trudna, za to Amygdala w lochach nieźle mnie sponiewierała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królowa jest bardzo prosta, za to samo dojście do niej już niekoniecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krolowa nie jest zla...Ale trzeb bardzo uwaznie sluchac dzwiekow w tle...Gdy slychac placz dziecka trzeba sprdalac ! Bo nas zlapie i zrobi kuku ;) to tyle w zasadzie.....

A amigdala jak dla mnie taka sama jak za pierwszym razem tyle ze wiecej energii ma. Takze poprostu zabawa trwa dluzej....Pierwsza faza poprostu cierpliwie latamy w kolo i uderzamy z dwa,trzy razy gdy ona pacnie lapami.. W nastepnej fazie jak wyrwie sobie lapy i bedzie nimi tez walic to siadamy jej na dupe i tak juz do konca ;)

@AXA jak chcesz platynowac to na twoim miejscu zapisywalbym sobie kazda bron do trofika ze wszystkimi bronmi. Bo jest tego sporo i jak czlowiek nie zapamietam to potem bedziesz bladzil nie wiedzac co ci jeszcze brakuje...

No i jak nie chcesz przechodzic gry kilka razy to musisz poczytac o patencie z pepowinami zeby nie zadupcyc :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz znaleziony. Przeszperałem wszystko w niewidzialnej wiosce, tylko trochę za daleko szukałem. Gdy już byłem pewien, że nic tu nie ma użyłem podesłanego linka. Zobaczyłem schodki, czarownice i ten denerwujący promień zadający spore obrażenia i generalnie wpadłem na to, że przez tamten właśnie kawałek przebiegłem jak szalony uciekając właśnie przed tym promieniem. I gdy już przez ten obszar przebiegłem to okazało się, że zapomniałem tam wrócić na spokojnie.

 

Zrobiłem to teraz, poszperałem i znalazłem klucz w sumie sam...nom ale bez tych pierwszych 5 sekund bym cały czas szukał w złym miejscu (idąc do przodu zamiast się cofnąć).

 

Póki co Vit50/Sta40/Str50 - na tym stanąłem dzisiaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jak przenieść rzeczy ze składowanych do posiadanych?

 

bo mam 7 antidotum posiadanych a 15 składowanych, samoczynnie mi ich nie przenosi tak jak fiolek czy kul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AXA napisał:

mam pytanie: jak przenieść rzeczy ze składowanych do posiadanych?

 

bo mam 7 antidotum posiadanych a 15 składowanych, samoczynnie mi ich nie przenosi tak jak fiolek czy kul.

 
 

 

W tym budynku gdzie ulepszasz bronie we śnie masz przed stołem do ulepszeń po prawej stronie taką szafkę. Po podejściu i kliknięciu możesz uzupełnić co tam tylko chcesz.

 

Znalazłęm filmik - tak będzie chyba prościej:

 

Edytowane przez dwypij
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: jak przenieść rzeczy ze składowanych do posiadanych?

 

bo mam 7 antidotum posiadanych a 15 składowanych, samoczynnie mi ich nie przenosi tak jak fiolek czy kul.

Jak włączysz schowek to kliknij bodajże r2 i możesz przenieść co chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×