Skocz do zawartości
Patricko

Magicka 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się orientuje, czy będzie cross-play między PC i PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

orientuje sie ktos odnosnie tych kodow dla znajomych z preordera?? dostane na maila czy w jakis inny sposob mam je zdobyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na tę grę, ale nie miałem styczności z jedynką. Panowie, proszę napisać jak to wszystko wyglądało. Chodzi o długość gry, rozwój postaci itd :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja na PS4 też ma mieć napisy PL czy tylko wersja PC? Niestety nigdzie mogę znaleźć odpowiedzi

Wczoraj ściągnąłem, są napisy pl.

Gra ktoś? Średnio mi się podoba, do Helldivers nie ma startu. W jedynkę nie grałem i chyba jeszcze niewiele ogarniam, a sama gra nie pomaga. Masz tu synku 8 żywiołów, czaruj sobie... Nawet nie wiem kiedy się samouczek skończył, nadal nie wiem jak zmienić ekwipunek :( sprawdzę jeszcze w coopie, ale na tę chwilę nie podoba mi się, Helldivers urzekło mnie od pierwszego włączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista jest ta giera, szczególnie w 2 os  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo ekwipunek zmieniasz w menu głównym, wciskając bodajże trójkąt > wyposażenie.

Gra jest... ciężka. Ogarnięcie wszystkich żywiołów -> kombinacji zajmuje dużo. A podczas kompletnej rozpierduchy wykonanie danej kombinacji jest jeszcze cięższe ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dość fajna, jak ktoś opanuje kombinacje i błyskawicznie dobiera rodzaj ataku do wrogów - mega fun. Mnie to średnio wychodzi, zostały mi 3 końcowe etapy na poziomie "szalony" i przy bossach jest cholernie ciężko, a i chętnych online, żeby dołączyć na takim poziomie trudności - brak. "Polski" humor typu

Wróżbita Maciej czy John Snow "idzie zima, pilnuję muru"

Najbardziej w tej grze irytuje mnie czasami brak miejsca na walkę w lokacji albo znikająca z ekranu postać zapędzona gdzieś w róg. Myślę, że gra we 4 to tylko dla radochy (testowane online), bo na poważnie raczej odpada, młyn, zabijanie siebie, BRAK MIEJSCA. Za to 2-3 ogarniętych i jak tanki można przeć do przodu :) W tym miechu gra jest za free, warto pobrać, żeby samemu się przekonać czy przypadnie do gustu.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie samemu dosyć szybko mi się znudziło za to z bratem na jednej kanapie przeszliśmy całość w jeden wieczór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medżika ukończona. Jest to bardzo przyjemny indyk, idealny do pogrania z kobietą na kanapie. Początkowo trudno opanować większość kombinacji, ale potem wszystko wchodzi jak w masełko, a satysfakcja ze wspólnego pokonywania kolejnych przeciwników jest ogromna. Gra ma swoje minusy, ale dla dwóch osób jest znakomicie wyważona. Jeżeli ktoś ma drugą osobę do pogrania na kanapie bądź online, polecam spróbować. :) Gra jest dość wymagająca, ale przyjemna. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×