Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY TYPE-0 HD

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie cena wzięta z pupy jak za grę z psp, powinna być o połowę tańsza, ale to przecież square pazery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam patrzę zawsze na zawartość. FFTO to gra na kilkadziesiąt godzin i dlatego mi pasuje ta cena :)

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem przygode z gra, przeszedlem 2 razy zeby odblokowac ukryte zakonczenie i jestem w pelni usatysfakcjonowany ta produkcja, spedzilem z nia ok. 50 godzin (drugie przejscie zajelo mi jakies 5-10 godzin, gralem na easy uber koksami wiec 1 postacia prawie cala gre moglem przeleciec na szybko) oraz osiagnalem Agito.

Innymi slowy, wbilem platyne, w ogole nie planowalem ale okazalo sie ze brakowalo mi moze z 4 latwe trophy to postanowilem wbic, za dobrze sie z ta gra bawilem aby sobie odpuscic na takim etapie zrobienie 100%.

 

Poczatkowo mialem mieszane uczucia, glownie przez strukture gry, czuc ze pod handheld to bylo robione, po liftingu miejscami gra wyglada super, a miejscami nie, jednak najbardziej podzielone na sporo malych miejscowek misje bolaly, troche mnie to meczylo, ale o dziwo im dluzej gralem tym lepiej bylo, nowe ciosy, skille, magia, coraz ciekawsze interakcje na uczelni oraz ciagle rozwijajaca sie fabula z mocnym zakonczeniem jednak mnie do siebie przekonaly i przymruzylem oko na architekture misji, dawno sie tak dobrze nie bawilem z gra z serii FF, fajnie bylo polatac po mapie swiata statkiem, odwiedzic ukryte lokacje i porobic poboczne questy, czuc tutaj esencje dawniejszych FFow, nawet jesli w troche ubozszej formie, nadal jednak gra ma ta "iskre", w przeciwienstwie do ostatnich odslon z serii.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie mogę się doczekać czegoś nowego i na prawdę dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i tylko uświadczyłem się w przekonaniu, że cały ten płacz wokół FF, że ta seria upadła, jest przesadzony. Za grę odpowiedzialni są inni ludzie niż Toriyama i to od razu widać. Gra już od samego początku daje nam strzała w pysk dosadnością ukazania wojny i śmierci na niej. Naprawdę jeszcze żadna sekwencja początkowa w jrpg nie ukłuła mnie tak w serducho ( a grałem w wiele). Później jesteśmy świadkami wojennej dramy z kilkoma naprawdę epickimi momentami zwieńczoną najlepszym zakończeniem w dziejach FF i jednym z najlepszych w gatunku jrpg w ogóle (pierwszy ending). Spora zasługa w tym fajnie zarysowanych postaci, które da się lubić i po stokroć lepiej wypadają niż każda postać z trylogii Lighting.

 

Gameplayowo czuć, że to gra z psp (mam tu na myśli poziomy podzielone na segmenty) ale jak najbardziej da się grać zwłaszcza, że do dyspozycji mamy kilkanaście postaci, którymi gra się inaczej. Jest mapa świata, są dungeony i nawet statek powietrzny. Final pełną gębą.

 

Ost urywa tyłek. Polecam obczaić na youtubie kilka kawałków.

 

Gra wryła się w moją psychę tak jak miały w zwyczaju najlepsze FF mimo, że to port gry z PSP. Tym bardziej pełny nadziei czekam na FF XV :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej czekam na jakąś sensowną cenę...ewt. pójdę i wymienię BB na Type-0. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż będzie za stówę, square za dużo leci w kulki, wiec inne tytuły mają pierwszeństwo, mimo że mam parcie na tego finala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy względem wersji psp można grać normalnie czy trzeba grindować lv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta sama gra tylko na dużej konsoli z podbita rozdzialka. Dalej trzeba sie pocic i grindowac z tego co mi wiadomo.

Apropo Type0...czy kod na demo ffxv ma jakąś datę ważności ? Albo czy wiadomo do kiedy będzie można demko pobierać podczas zakupu gry ?

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 16 marca 2016

 

Grindowac nie trzeba na tym nowym poziomie trudnosci ktory dodali z mysla o tych remasterach, wystarczy raz przejsc na nim gre, a potem mozna zabrac sie za wyzszy difficulty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się...kupiłem Typ0 na Ps4 za 99zł. Używka i prawdopodobnie z wykorzystanym kodem na XV ale to się jeszcze zobaczy. Podobno nietrafiony prezent dla dziecka więc jest szansa że kod dalej aktywny.

Nawet jeżeli został wykorzystany to i tak wyrwałem gierkę za grosze w porównaniu z allegro :)

 

EDIT: Plus dla SE za umieszczenie w grze japońskich głosów. Bez porównania są lepsze od angielskich.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie o termin ważności demka XV można to jeszcze ściągnąć z Psn mając nówkę type -0 ? Mam do wzięcia za grosze folie i się zastanawiam gdzie haczyk , czy po prostu cena już tak spadła :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tydzień temu, mam demko i wszystko jest git możesz śmiało kupować po prostu cena spadła. I dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka chodzi za 100zł (wraz z demkiem) i to jest bardzo dobra cena za fajna, który jest naprawdę dobrą grą. Wielu bohaterów, świetna fabuła, ciekawa mechanika, jednym minusem jest grafika no ale czego oczekiwać od portu z psp. Demko XV to taka wisienka na torcie i jest tam więcej contentu niż w MGS:GZ. 

 

Ten komu brak jprg, a szczególnie fajnali ten powinien rzucić okiem na Type-0, bo gra jest warta przejścia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie zapomnaiłem napisać demko jest normalnie do pobrania także brać jak ktoś ma ochotę :) sam dopiero zaczne zabawe w type 0 i w XV dziś bo skończyłem zabawę w remaster X ( ciezka dla mnie była ta gra serio jak czytam o type 0 troche sie boje hehe ) bez problemu wszystko pobrałem i czeka :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę grindu i sobie poradzisz. Dam ci hinta, że w ostatnim dungeonie dobrze sprawują się postacie z broniami na dystans i dlatego warto im podnosić levele.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A popatrz od razu się skoncetrowałem właśnie na tych klasach ale to ze względu chyba na fakt że mam trochę problemy z kamerą , wiem że to spadek po "klawiszowym" drugim analogu z psp i staram się prawie jej niue ruszać .

Ogólnie gierka za tą cene co śmiga teraz jak najnardziej wporzo , dynamiczna walka dużo itemów skilli wszystko w tym charakterystycznym klimacie nawet mapa świata czyli prawie wszystko czego kczekiwałem . Nawet story ciekawe , pierwszy filmik przyznam szczerze dosyć mocny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie powlekło ale obejrzałem pare gameplayów, kolega mi zshareował gierę na ps4 i powiem szczerze że zajebiście mi się spodobało :)

No czuć starego fajnala .

Muzyka kozak walka daje radę 14 postaci ..... no i grafa o dziwo momentami piękna(bardziej design pewnie ale wg mnie jest bardzo spoko jak na grę z psp )

Żałuję że nie kupiłem jak za grosze była bo był wysyp jak ludzie dla demka kupowali .

Brakuje dobrego jrpg na ps4 i powiem szczerze że przymierzam się do kupna tym bardziej że wyszedł patch redukujący blur .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać i się nie zastanawiać. Najlepszy jrpg na ps4 i jeden z najlepszych finali wg. mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pieprzyć !!! Też mnie na to naszło, bo nie ma w co grać, a Zestiria mi lekko bokiem wychodzi, lepiej mnie zniechęćcie  do tego Finala  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najlepszy jrpg na Ps4 ponieważ generacja jeszcze trwa i coś tam na nieudaną generację sony wyjdzie. 

Imho....gra genialna, okrutna i prawdziwa o ile tak można powiedzieć o fantasy. Jestem w pełni w stanie uwierzyć że tak wyglądałaby wojna w świecie FF. Miałem,grałem godzinami,splatynowałem i grałem dalej. Bardzo fajny tytuł. Walka rodem z FFXII ale bardziej dopalona i rozwinięta.

 

Każdy znajdzie postać dla siebie więc jest to mega plus.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brac i sie nie zastanawiac.

 

Skonczylem przygode z gra, przeszedlem 2 razy zeby odblokowac ukryte zakonczenie i jestem w pelni usatysfakcjonowany ta produkcja, spedzilem z nia ok. 50 godzin (drugie przejscie zajelo mi jakies 5-10 godzin, gralem na easy uber koksami wiec 1 postacia prawie cala gre moglem przeleciec na szybko) oraz osiagnalem Agito.

Innymi slowy, wbilem platyne, w ogole nie planowalem ale okazalo sie ze brakowalo mi moze z 4 latwe trophy to postanowilem wbic, za dobrze sie z ta gra bawilem aby sobie odpuscic na takim etapie zrobienie 100%.

 

Poczatkowo mialem mieszane uczucia, glownie przez strukture gry, czuc ze pod handheld to bylo robione, po liftingu miejscami gra wyglada super, a miejscami nie, jednak najbardziej podzielone na sporo malych miejscowek misje bolaly, troche mnie to meczylo, ale o dziwo im dluzej gralem tym lepiej bylo, nowe ciosy, skille, magia, coraz ciekawsze interakcje na uczelni oraz ciagle rozwijajaca sie fabula z mocnym zakonczeniem jednak mnie do siebie przekonaly i przymruzylem oko na architekture misji, dawno sie tak dobrze nie bawilem z gra z serii FF, fajnie bylo polatac po mapie swiata statkiem, odwiedzic ukryte lokacje i porobic poboczne questy, czuc tutaj esencje dawniejszych FFow, nawet jesli w troche ubozszej formie, nadal jednak gra ma ta "iskre", w przeciwienstwie do ostatnich odslon z serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najlepszy jrpg na Ps4 ponieważ generacja jeszcze trwa i coś tam na nieudaną generację sony wyjdzie. 

Chodzilo mi o najlepszy jrpg jak dotad. Przeciez wyjdzie chocby Persona 5 :)

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym jednym aktywnym taskem to zj**ali sprawe :/ Niektóre wymagają wyjścia na mape świata co zrzera 6h, zrobisz pare i nie zostaje juz czasu na inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×