Skocz do zawartości
pablos_83

Lara Croft and the Temple of Osiris

Rekomendowane odpowiedzi

Fragment rozgrywki:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Ktoś ograł? Warto kupić w tej promocji? Jakieś DLC fajne zapowiedziane?

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że nie ma w tej grze platyny. Zawsze byłby to dodatkowy smaczek przedłużający zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przyjemne w co-op, czy warto za ~40E ? ja kupilem za 115 zl wiec raczej nie warto za taką cene. Mam problem ze zdobyciem trofeum "TOMB RAIDER: Complete all challenges", nie wiem dokładnie co nalezy zrobić żeby je zdobyć czy wystarczy mieć wszystkie groboce na złoty medal + ukończone 5 groboców dodatkowych oraz zdobyć wszystkie czerwony czaski czy nalezy wykonać wszystkie punkty w każdym grobocu jak ukończ w 5 minut, zepchnij X przeciwnikow itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nawet gierka, ale spadki animacji i wyjąca konsola mnie załamuje. Co? Znów problemy z ogarnięciem konsoli i optymalizacji? Boję się o uncharted 4, chyba trzeba będzie w zimny ręcznik owinąć konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co mnie w tej grze najbardziej zaskakuje to to, ze ukazala sie pod szyldem tomb raider. a z drugiej strony moze ta gra przeciera nowy szlak i mozna bedzie sie spodziewac w przyszlosci wyscigow gokartowych, tenisa i gier rpg firmowanych marka tomb raider hehe

 

poki co pogralem z godzinke z ziomkiem online ale gralem bez wiekszego przekonania.

 

hmmmm po sukcesie hitmana na mobile - SqrEnix juz oglosilo Tomb Raider na mobile.

Wiec tak mysle ze mozna spodziewac sie kompletnie od czapy gry z Lara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Temple of Osiris to żaden szok przecież, skoro to sequel świetnego, nomen omen, Guardian of Light. Nie widzę problemów w wydawaniu takich spin-offów, zwłaszcza że miodne to i wypchane zawartością. 

 

 

to co mnie w tej grze najbardziej zaskakuje to to, ze ukazala sie pod szyldem tomb raider.

Sęk w tym, że tego właśnie NIE wydano pod szyldem "Tomb Raider" :P.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Temple of Osiris to żaden szok przecież, skoro to sequel świetnego, nomen omen, Guardian of Light. Nie widzę problemów w wydawaniu takich spin-offów, zwłaszcza że miodne to i wypchane zwartością. 

 

Pelna zgoda to spin-off, jesli spin offy wychodza dobrze to czemu nie :)

 

Niemniej uwazam ze nie nalezy przesadzac, i doprowadzac do przesytu marką - z  tego co widze to poki co Tomb Raider jak i Larze to nie grozi.

Prosta zasada co za duzo to nie zdrowo.

 

Wszystkim grajacym zycze milej zabawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przyjemne szybkie, łyknąłem w jeden wieczorek. Ok gierka ale mało tu Tomb Raidera no i tak w sumie to Lara Croft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne szybkie, łyknąłem w jeden wieczorek. Ok gierka ale mało tu Tomb Raidera no i tak w sumie to Lara Croft :)

Ile u Cb trwa wieczorek ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczone, niestety nie gralem w coopie a czuc ze ta gra tylko by na tym zyskala. Pozycja dobra, spin-off dobry.

Jest strzelanie, sa elementy platformowe i sa elementy logiczne - a wiec wszystko to co bylo w glownym nurcie TR.

 

Gra jest przyjemna, grafika mila dla oka i roznorodna. Jesli ktos posiada bo byla w PS+ to moim zdaniem warto odpalic.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×