Skocz do zawartości
Patricko

Klucze, kody, itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Bungie jeszcze kodów nie daje, z tego co mówią i jak to wszystko wygląda, to kody będą dostępne dosłownie na "5 minut" przed startem bety.

Także spodziewałbym się ich z rozsyłania w nocy z 16 na 17, więc wtedy radziłbym być chętnym na forum, bo sam będę miał kilka kodów do rozdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie

czy jeśli mam preordera w pss i ściągnąłem już bete to kod będzie mi potrzebny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? ktoś się podzieli jednym kodem ze mna? :-). Jakas dobra dusza sie znajdzie to bardzo poprosze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy wlasnie dostalem kod od EURO RTV AGD, wiec zamiast brac sam sie chetnie podziele z wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki zobaczcie jaka kultura na amazon.uk ->

"Hello,
In case you haven't yet used the Destiny beta access code you received for pre-ordering the game from Amazon.co.uk, we wanted to remind you of the code and the instructions for redeeming it.
Here's your code, as well as full redemption instructions below it."

 

i pod spodem instrukcja po kolei co i jak robić na bungie.net.

 

Wg. mnie super sprawa i super traktowanie klienta! Polskie sklepy powinny się uczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kody beda dopiero 17.07 zagladnijcie wtedy tutaj. Teraz kazdy krzyczy ze chce kod. Ok rozumiem was, ale za 2 dni wasze posty zgina, bo juz beda 2 kolejne strony. Wstrzymajcie konie i poczekajmy do 17.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kody beda dopiero 17.07 zagladnijcie wtedy tutaj. Teraz kazdy krzyczy ze chce kod. Ok rozumiem was, ale za 2 dni wasze posty zgina, bo juz beda 2 kolejne strony. Wstrzymajcie konie i poczekajmy do 17.

 

Zamiast stękać i płakać o kod, wejdź na Amazon GB kup pre order (kasy nie pobiera), w kilka sekund po dostajesz kod na betę na maila (a z tego kodu po klepnięciu Bungie daje 3 kody :P) anulujesz pre order...

 

3 minuty roboty i masz 3 kody... A nie płacz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast stękać i płakać o kod, wejdź na Amazon GB kup pre order (kasy nie pobiera), w kilka sekund po dostajesz kod na betę na maila (a z tego kodu po klepnięciu Bungie daje 3 kody :P) anulujesz pre order...

3 minuty roboty i masz 3 kody... A nie płacz....

Tylko, że to wymaga podania nr karty, a rodzice nie chcą dać więc proszą o kody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast stękać i płakać o kod, wejdź na Amazon GB kup pre order (kasy nie pobiera), w kilka sekund po dostajesz kod na betę na maila (a z tego kodu po klepnięciu Bungie daje 3 kody :P) anulujesz pre order...

 

3 minuty roboty i masz 3 kody... A nie płacz....

Ja bede mial 9 kodow do rozdania, na tym forum pojda odemnie 3. I na bank nie dostana osoby ktore maja 2 posty na tym forum i pisza na priva, pewnie pisza do wszystkich nie tylko do mnie.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mial 9 kodow do rozdania, na tym forum pojda odemnie 3. I na bank nie dostana osoby ktore maja 2 posty na tym forum i pisza na priva, pewnie pisza do wszystkich nie tylko do mnie.

 

Ja też będę miał 1 lub 2... i co?? Tak samo!! Starzy bywalcy poproszą to dostaną, ale nobiska z kilkoma postami, stękający o kody powinni według mnie dostawać BANA :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakość ominąć w PS Store, przy zakupie przedpremierowym, dodanie do portfela wystarczającej ilości środków, by zrealizować zakup i dostać kod na betę? Mam na koncie sporo mniej niż 239zł i środków dodawać nie mam zamiaru... przez co nie mogę dokonać zamówienia.

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym. Na PS Store nie ma kodów, dostęp do bety jest automatyczny i nie wymaga podawania kodu. Pieniądze z preordera pobierane są dopiero na kilka dni przed premierą

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie musisz miec srodkow na koncie zeby zrobic preorder na PSS.

 

Swoja droga to Bungie mogloby zaczac wysylac te kody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że ktoś powinien napisać jakiś FAQ, bo tym pytaniom nie będzie końca.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że ktoś powinien napisać jakiś FAQ, bo tym pytaniom nie będzie końca.

Po co? Wszystko już zostało napisane po 100 razy, tylko leniom nie chce się przeglądać wcześniejszych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje były podawane już w tym temacie jak i innych związanych z Destiny. Wystarczy chcieć i poszukać. Przeklikać - zajmie to max 15 minut i wszystko się znajdzie -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie będę oryginalny i też poproszę o kod jeśli ktoś ma zbędny :). Chętnie z wami pogram w Destiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie będę oryginalny i też poproszę o kod jeśli ktoś ma zbędny :). Chętnie z wami pogram w Destiny

 

Jestem FANEM BANÓW dla gości żebrzących o kod z kilkoma postami :)

 

Dziękuję i myślę, że starsi bywalcy się ze mną zgodzą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post wyżej.

 

@up

Teraz mój post głupio wygląda :D

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×