Skocz do zawartości
Patricko

Titan

Rekomendowane odpowiedzi

Na PVP najlepsze są : Hawkmoon, Suros Regime czyli egzotyki. Ewentualnie Thorn, Vex Mythoclast. A jak masz na razie niebieski autorifle to na pvp skup się na czymś z duzym impactem i rate of fire. Jak chcesz to Ci moge pomóć zrobic Nightfalla dzisiaj to Ci moze poleci jakas bron fajna. Dodaj skomeros na PSN.

Dam znać jak dobiję do 27:) ale generalnie rozglądać się za auto, pulse czy scout?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odpuść sobie pulse na PvP. Jak masz skilla to hand canon lub scout a jak wolisz broń uniwersalną to oczywiście auto rifle. Z legend polecam Vanquishera od New Monarchy (prawdopodobnie najlepszy auto na Pvp z legendarnych).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był jeszcze Shadow Price do kupienia u vanguarda, ale po dlc już go nie ma. Vanquisher to chyba obecnie jedyny legendarny  autorifle z mniejszym rate of fire i  sensownym impactem. Reszta to rozpylacze  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odpuść sobie pulse na PvP. Jak masz skilla to hand canon lub scout a jak wolisz broń uniwersalną to oczywiście auto rifle. Z legend polecam Vanquishera od New Monarchy (prawdopodobnie najlepszy auto na Pvp z legendarnych).

Mam takie niebieskie auto które różni sie tylko słabszym stability, za to magazynek ma 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też może dać radę, ale to właśnie stabilność jest ważna żebyś mógł ja najwięcej kulek w głowę posłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat odnośnie zbroi. Co powinno być priorytetem? Jeśli wybiorę ekwipunek na 27 lvl to mam tylko intelect na 50%, ale defense na 1145. Jeśli załóżę słabszy, mam 26 lvl, 1115 defense i 100% intelect. Co wybrać?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat odnośnie zbroi. Co powinno być priorytetem? Jeśli wybiorę ekwipunek na 27 lvl to mam tylko intelect na 50%, ale defense na 1145. Jeśli załóżę słabszy, mam 26 lvl, 1115 defense i 100% intelect. Co wybrać? ;)

Zależy do czego to potrzebujesz. Jak do crucible to druga opcja bo level nie ma znaczenia. Jeżeli natomiast do PvE to raczej opcja pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pve ubieram zbroję od croty, do pvp zakładam zbroję kupiona u vendora (bonus do szybkości ładowania autorifle, bonus do szybkości mele, staty umożliwiające szybkie ladowanie supera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pve ubieram zbroję od croty, do pvp zakładam zbroję kupiona u vendora (bonus do szybkości ładowania autorifle, bonus do szybkości mele, staty umożliwiające szybkie ladowanie supera)

Zbroję od Croty?? To coś z tego raidu?:)

BTW: po zakupieniu dodatku pojawił mi się nowy handlarz z exoticami. Czy jest szansa też w grze gdzieś trafić na te rzadkie uzbrojenie? Dodatkowo kupować u niego można za specjalną walutę (nazwy nie pamiętam). Jak ją pozyskać? Po wielu wielu godzinach gry mam tylko 8 coinsow..

Na PVP najlepsze są : Hawkmoon, Suros Regime czyli egzotyki. Ewentualnie Thorn, Vex Mythoclast. A jak masz na razie niebieski autorifle to na pvp skup się na czymś z duzym impactem i rate of fire. Jak chcesz to Ci moge pomóć zrobic Nightfalla dzisiaj to Ci moze poleci jakas bron fajna. Dodaj skomeros na PSN.

Mam juz 27 lvl. Kiedy możemy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fredi_Bobik

Tak, to nagroda za raid

Jak chcesz strage coiny to musisz robić nightfalle i weekly (tu sc są gwarantowane)

A tak w ogóle dodaj mnie do znajomych, zawsze to jedna osoba więcej do wspólnego robienia weekly, daily itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

MaTeO_44

Spoko, dodajcie mnie - im więcej graczy tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×