Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Warlock

73 postów w tym temacie

Powiem Wam,ze jak na razie na 11 lvl jak wizard albo acolite z mieczem siekierą to 1hit KO i leze....tez Wam tak Warlock pada czy to tylko moje niesamowite umiejetnosci? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tylko Twoje niesamowite umiejetnosci. Trzeba umiec dodgowac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No parę razy zaliczyłem zgona ale nie na 1 hit swoim Warlockiem, chyba musisz poćwiczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skacz po prostu jak poj**any w kolko albo chowaj sie za przeszkodami :D Warto tez czasami wskoczyc na jakas gorke lub wzgorze to moby Cie nie siegna.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najgorsze są te strzelajace. Mam 220defa a i tak muszę uciekać jak królik na koksie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest specyfika gry, nie ma szans na przyjęcie tuzina pocisków na mordę i dalszego biegania.

Kilka strzałów, chwila nieuwagi i gleba, ale to dobrze bo by wyszło z tego jakieś rambo :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Latanie w kółko i chowanie się za co popadnie, jak najbardziej pożądane. Headschoty w czasie latania - w cenie, tak żeby jak najszybciej oczyścić pole i zająć się mocarzami :)

Po takim 1 hicie to mi potrafiło spaść, ale do ok. 4-7%. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warlock jest mega przyjemny i w sumie ja biegam i wszystko biorę na klatę jak leci, ale mam mega zgrana ekipe i to może dlatego. Już zbieram Lighty pierwsze na 21lvl  brakuje mi +4 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz rozwinąć o co chodzi z Light'ami?

Też gram Warlockiem i wiedza zawsze się przyda.

Jeszcze jedno, level wbijałeś na misjach czy PvP, bo szybko dobiłeś do 20+.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 wbiłem wczoraj, robię na wszystkim jak leci +pvp + strajki+ dopiero ruszyłem story line

A co do Light'ów to: po wbiciu 20levela, znika ci cały pasek, level zostaje i musisz zbierać gear który posiada np. 50 Inta + 3 light. aby awansować na 21 level musisz załóżmy zdobyć 21 Lightów czyli: helmet 6+ Light, armor +5, spodnie +5 aż nie wbijesz wymaganej ilości punktów light'a :D wteyd zdobywasz następny ;D. nie wiem czy w miarę zrozumiale to napisałem bo robię strajka XD

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniej więcej, rozumiem że levele nie są permanentne i jeśli poziom Light spadnie tak samo poleci i mój level?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Właśnie dobiłem do 15 lvl i zmieniłem speca na sunsingera :)

najgorsze jest to, że trzeba nabijać wszystkie skile na nowo- macie jakieś sprawdzone metody na jak najszybsze wbicie skilli- na pvp ciezko grac bez granatów i skakania :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreenMan
NIe ma jakieś najlepszej metody po prostu graj :) 

jzipt4.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

up

zaczalem robic dalej Story i w miare szybko samo sie wbilo

siedze gram, glowa mnie juz boli od gapienia sie w tv, ale nie przestaje bo jeszcze tylko jeden lvl :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O fajnie wyglada ten Warlock Twoj :)

Ja dopiero od wczoraj Light zbieram i nie ogarniam jeszcze co jest co w tych Strikeach i ktore robic najlepiej.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wbiłem 23 póki co zaraz 24. Dołączyłem do Frakcji War Cult żeby farmić reputacje dla nich :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wien jak u was ale warlock niszczy w pvp. A teleportem doprowadzić mogę ludzi do szaleństwa..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up

Jeszcze nie mam teleportu, ale wiem że zastępuje on glide.

Jak potem z dostawaniem się na jakieś półki i ogólnie wyższe miejsca? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blink jest genialny, możesz biec w typa i pojawić się za nim :biggrin: do rozjechania go. Dostawanie się na poziom... trzeba pocwiczyć ale polega to na tym że, wyskakujesz w kierunku krawedzi raz i później szybko drugi raz wciskasz X i pojawiasz sie gdzie chcesz ;D

Hunter też ma Blinka

Edytowane przez Fuviks
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A do której frakcji farmicie reputacje najlepiej??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyfarmiłem reputację do Future War, ich sprzęt podnosi statystyki Discipline (szybszy cooldown granatów) i Intellect (szybsze ładownie super).

Melee lockiem mi się przydaje rzadko więc olałem Strength, ale wszystko zależy od stylu gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeby byc w stanie.uzywac blinka trzeba duzo cwiczyc. Na poczatiu on jest bardzo irytujacy, ale.jak juz sie go ogarnie i sie wie jak wskakiwsc i z jakiej odleglosci to jest epik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.