Skocz do zawartości
Patricko

Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

rtClyWf.jpg

 

Tutaj możecie rozmawiać na wszelakie tematy związane z Hunterem.
Buildy, itemy, questy, pvp, pve. Wszystko właśnie w tym temacie!
Wszyscy miłośnicy Hunterów, jednoczcie się! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj w ogóle jakiś miłośnik Huntera prócz mnie? Czy wszyscy lecą Warlockiem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wszyscy grają Warlockiem :). Podoba mi się ta klasa, jest fajna na bliski jak i daleki dystans. Nie mogę tylko się zdecydować z którą bronią łazić  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testuję wszystkie jakie wpadną w łapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloose Hunter for the life! uwielbiam hunta gram huntem i bede grac huntem inne postacie mnie nie interesuja, moze kiedys jak gra wyjdzie to zrobie "alta" ale to moze przy Destiny 2;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka porad dla poczatkujacych Huntow,
przekopiuje swojego posta z forum kosmicznych husarow bo moze sie komus przydac ;)

Golden Gun to podstawa. Tripple-kill w PvP mowi sam za siebie ;)
No i sciaganie snajperka ludzi w pojazdach albo przy dzialkach tez robi robote :)
Duzo skakac trzeba czasami, czesto zmieniac pozycje, najlepiej non stop byc w ruchu. Obecnie uzywam kombinacji scout rifle jakas zielona 62dmg do tego snajperka ktora dobieram w zaleznosci czy gram na sredni i bliski czy na dalszy dystans albo shotgun na bliski, tez jest taka opcja. Od czasu do czasu golden gun, duzo granatow czasem rzut nozem i to w zasadzie wystarcza na pvp moim zdaniem. na poczatku ostry wpierd, przynajmniej u mnie ale jak sie celuje w glowe to nie ma tematu ;) trzeba trenowac skilla, poznac mapy i sie nie zniechecac. Nie gralem jeszcze warlockiem i titanem ale hunt jest mega skillowy i trzeba sie duzo ruszac chyba ze przeciwnicy to nooby i staja w miejscu czekajac na heada... to wtedy mozna stac i tez jest fajnie

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunterem w

 

kilka porad dla poczatkujacych Huntow,
przekopiuje swojego posta z forum kosmicznych husarow bo moze sie komus przydac ;)

Golden Gun to podstawa. Tripple-kill w PvP mowi sam za siebie ;)
No i sciaganie snajperka ludzi w pojazdach albo przy dzialkach tez robi robote :)
Duzo skakac trzeba czasami, czesto zmieniac pozycje, najlepiej non stop byc w ruchu. Obecnie uzywam kombinacji scout rifle jakas zielona 62dmg do tego snajperka ktora dobieram w zaleznosci czy gram na sredni i bliski czy na dalszy dystans albo shotgun na bliski, tez jest taka opcja. Od czasu do czasu golden gun, duzo granatow czasem rzut nozem i to w zasadzie wystarcza na pvp moim zdaniem. na poczatku ostry wpierd, przynajmniej u mnie ale jak sie celuje w glowe to nie ma tematu ;) trzeba trenowac skilla, poznac mapy i sie nie zniechecac. Nie gralem jeszcze warlockiem i titanem ale hunt jest mega skillowy i trzeba sie duzo ruszac chyba ze przeciwnicy to nooby i staja w miejscu czekajac na heada... to wtedy mozna stac i tez jest fajnie

i nic wiecej nie potrzeba:) strasznie denerwujaca umiejetnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunterem w

 

i nic wiecej nie potrzeba:) strasznie denerwujaca umiejetnosc.

ja uzywam moze 1, max 2 razy w meczu, czasami wcale. uzywam glownie jak 2-3 typa przejmuja flage i rzadko wszystko wchodzi bo precyzja sie liczy a jak ktos z nich zobaczy ze odpalam goldenguna to odrazu towarzystwo sie rozchodzi i chowa :P zakladam ze umiejetnosci twojej klasy sa slabsze skoro tak nazekasz na golden guna?

ps. Jeszcze nie odblokawalem wszystkich skilli zwiazanych z GG i nie wykluczam ze pozniej moze byc faktycznie przesadzony :)

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem raz tak że kolo próbował uwalić mnie z golden gana 3 strzały spudłował miałem polewke bo odległość była niewielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dla Hunta zestaw scout rifle + shotgun + machinegun daje rade, jest to dosyć uniwersalne zestawienie, ze scouta można ściągać ludzi nawet z dużych odległosci na 3-4 strzaly, ciężko się tylko przestawić na początku z automatów (scout to jednostrzał) ale coś czuję ze jak poćwiczę będzie dobrze ;)

Reasumując decyzja podjęta, po premierze będę reprezentował szeregi hunterów ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz witaj w klubie czy cos tam;p Hunter powah!

 

All loot is hunter loot!

 

Ja osobiscie nie moge sie doczekac momentu gdy wbije 15 lvl i przeroluje sie na bladedancer`a;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najprzyjemniej biega z Auto Riflem, a snajpa jako broń dodatkowa...

 

c85862e8131bb63cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najprzyjemniej biega z Auto Riflem, a snajpa jako broń dodatkowa...

 

c85862e8131bb63cmed.jpg

no to mam pytanie. Nie moge za cholere dorwac tego Shingena, Czy jest rownie celny co Galahad i Cydonia ( tzn łatwy do opanowania podczas prowadzenia ognia ) i tak szybko strzelny jak Sahara? Slyszałem ze to ideal jesli chodzi o pvp, połączenie Cydonii i Sahary, złoty srodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam pytanie. Nie moge za cholere dorwac tego Shingena, Czy jest rownie celny co Galahad i Cydonia ( tzn łatwy do opanowania podczas prowadzenia ognia ) i tak szybko strzelny jak Sahara? Slyszałem ze to ideal jesli chodzi o pvp, połączenie Cydonii i Sahary, złoty srodek.

Nie, Cydonia jesli o to chodzi bije na glowe Shingena.

Ja mam trudnosci w gry fps z padem w reku , ucze sie dopiero.

Uzywalem wszystkich karabinkow w becie ( mialem szczescie na loocie;p) i Shingenem poprostu nie moglem za cholere nic zabic, rozrzut jak na mojego skila byl masakrycznie za duzy. 

Cydonia natomiast dla mnie jest idealna, nie wyobrazam sobie zebym mogl uzywac innej broni atm. 

 

ps. Mowie tylko o pvp, bo w pve to jeden pies tbh;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Cydonia jesli o to chodzi bije na glowe Shingena.

Ja mam trudnosci w gry fps z padem w reku , ucze sie dopiero.

Uzywalem wszystkich karabinkow w becie ( mialem szczescie na loocie;p) i Shingenem poprostu nie moglem za cholere nic zabic, rozrzut jak na mojego skila byl masakrycznie za duzy. 

Cydonia natomiast dla mnie jest idealna, nie wyobrazam sobie zebym mogl uzywac innej broni atm. 

 

ps. Mowie tylko o pvp, bo w pve to jeden pies tbh;p

Znowu ja mam odwrotne odczucia - lepiej mi się kosi Shingenem niż Cydonią, z którą goniłem w Alphie. A innych pukawek za bardzo nie sprawdzałem, bo ciężko mi się przestawić jak się do jednej już przyzwyczaję...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu większość ma shingena 62 ataku a ja mam 57???

 

Aby dobić do 62 musisz używać broni "zielonej" z możliwością rozwoju - kliknij trójkątem na niej i zobaczysz jak możesz ją rozwijać 

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge prosic nie zasmiecajmy tematu hunta ( tak tak wiem ze i tak tu nic nie ma;p) rozmowami o broni. Jest do tego fajny temat Ekwipunek !;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj tez.

W alphie hunter

W becie hunter

W destiny hunter

w destiny 2 hunter

hunter for the life!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bosko.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×