Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Hunter

39 postów w tym temacie

No, typowy noob pullujący moby :P

Och jaka zazdrosc;ppp

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, typowy noob pullujący moby :P

Ktoś je musi "pullnąć" aby Tytan przyjął je na klatę ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale, że za małe czy za duże? To jest skill na zwykłe moby, a nie na zabijanie elitek czy bossów :)

Jak lock czy titan walnie swoim skillem koło elity to też nie zabiera za wiele.

Poza tym pamiętajmy o różnicy levelów, sprzęcie, itd. Na pewno jak będziesz koks, to będziesz brał większość na parę strzałów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdaje sobie sprawę że to jest boss, ale po włożeniu pełnego comba miałem nadzieję że healthbar poruszy się chociaż o milimetr... Aczkolwiek mogę być lekko wyczulony po zawodzie jakim był GG w PVE. Poczekamy, zobaczymy - jak będzie pełna wersja to się okaże jak z tym jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pany, co tam? bo cos nam temat umarl. Jak wrazenia, jak na pvp sobie radzicie? Jaka subclassa gracie?:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W pvp jako tako bo uparłem się ma granie scout riflem ;) co do subclassy to za bladedancer'a wezme się dopiero po całkowitym rozwinieciu gunslingera - na razie gra się komfortowo wiec mnie nie kusi do szybszej zmiany;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też puki co chce odblokować wszystko u gunslinger, ale bladedancer już troszkę pograłem na pvp i jest ciekawie, aczkolwiek drażni mnie brak doublejump.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba brak Triple Jump:) Bo double jump jest, dodatkowo o zwiekszonej wysokosci skoku. Gunslinger ma Triple Jump'a.

Ja gram bladedancer'em, strasznie mi sie podoba. Rzeklbym zakochalem sie:P Troszke sie rozni od gunslingera jednak, inny styl gry.

A co do scout rifle to na pvp tez jest bardzo dobra bron, jak juz ogarniesz headshoty to nie ma lepszej:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzcie mi, zbieracie reputacje dla vanguard/crucible czy new monarchy, future war cult badz dark orbit  ? Co nalepiej zbierac hunterem >? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zbieram FWC, szczerze mowiac nie wiem co lepsze, podobal mi sie ich cloak xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hunter jest mega postacią potrafiąca napsuć krwi innym szczególnie ze zdolnością arc blade na PVP sprawdza się znakomicie na większą ilość przeciwników jedno uderzenie i śmierć do tego odblokowując "niewidzialność" zyskuje się dodatkowe plusy z grania tą klasą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arc Blade kompletnie niszczy na 3vs3, jak warlocka jeszcze jakoś ominiesz, tak hunterowego nożyka już nie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.