Skocz do zawartości
Patricko

Galeria

Rekomendowane odpowiedzi

@Alison Jeżeli się mija z celem to po co ten temat ?

Przeczytaj opis, a się dowiesz. Osobiście uważam również, że do czegoś więcej niż powiększania swojego ego. W samej grze oprócz przedmiotów (które prawie wszyscy mają ) zdarzają się ciekawe sytuacje, miejsca i sekrety którymi można się podzielić i zapewniam Cię, że będzie to o wiele ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tak sobie mysle, mysle i nie moge wymyslic czego mozna Ci tu zazdroscic, snajperki raczej nie bo wcale szału z nia nie ma, a umijętności tym bardziej, bo jeśli to nazywasz "czyszczeniem" to gratuluje dobrego samopoczucia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najwidoczniej wytykanie komuś palcem jest lepszym sposobem niż pogratulowanie. Jedynym powodem może być "Zazdrość". Zrobiłem screen z jaką bronią teraz biegam i do tego filmik. Brawa ! Oklaski na stojąco !

Chyba się z deczka pomyliłeś. To jest forum, a nie Twoja ściana fejmu na fejsie, gdzie każdy będzie pisał "wow ale jesteś super", "ślicznie wyszedłeś na tym zdjęciu ze snajperką :*) Ludzie maja odmienne opinie, a moją poznałeś. Zazdrosny? mam tą snajpe od dawna jak już pisałem (widocznie olaleś mój post) Zresztą wstawiaj sobie fotki gearu (IMO bez sensu) ile dusza zapragnie, tylko nie namawiaj innych do tego.

Btw: Następnym razem radzę nie odbierać wszystkiego tak osobiście.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslalem ze to ja lamię w PvP .. KillForFun przebiles mnie :D Serio nie ma sie czym chwalić .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wayne :biggrin: powoli trzeba zacząć coś nagrywać :laugh: na początek spacer :mellow:

Muzyka z Incepcji, dobrze słysze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamisz tak samo jak ja, serio nie ma sie czym podniecać - wroc jak bedziesz mial K/D 3 lub wyzej :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem niezła partię w pvp i dostałem egzotyk autorifle akurat biegałem z jakimś niebieskim galahadem i brakowało mi porządnej broni.

 

244pqn4.jpgta0e1l.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak daj znać jak ci się strzela z tego hard light bo jestem mega ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak daj znać jak ci się strzela z tego hard light bo jestem mega ciekawy

Mi nie przypasowala ta bron w ogole, straszny ma rozrzut bez tego perka na stabilnosc. A do niego mi daleko bo ulepszalem Surosa na maxa i teraz Ice Breakera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepszy zwiastun tej gry :P

Uwielbiam Honest Trailers .. jak zawsze celni w 100% w opisie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przypasowala ta bron w ogole, straszny ma rozrzut bez tego perka na stabilnosc. A do niego mi daleko bo ulepszalem Surosa na maxa i teraz Ice Breakera.

Dokładnie początkowy rozrzut jak diabli zobaczymy później jest spory upgrade do stabilności lub więcej ammo,więc stabilność do pvp a ammo do pve tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód, że Bungie ściemnia i leci na hypie :biggrin: Nie krytykuje bo lubię Destiny, stwierdzam fakt, który powinni szybciutko wyjaśnić

 

http://www.polygon.com/2014/10/9/6953617/destiny-iron-banner

Szkoda gadać.Kazda gra,która w dzisiejszych czasach wychodzi jest poprostu zepsuta :/ Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że Bungie firma z takim doświadczeniem zrobiła takiego bubla w postaci Iron Banner.

Amator by to lepiej zaprojektował, skalowanie postaci to błąd szkoda tylko że zaraz będzie połowa eventu a tu dalej dupa.

Natomiast to, że drużyna która przegrywa nie dostaje punktów to porażka, oni na serio myśleli że gracze będą czekać do końca skoro za wyjście nie ma żadnych kar???

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam fart co się nam dzisiaj przytrafił ze znajomym. Robiliśmy nightfalla i padłem zaraz po ubiciu tego żółtego fallena i już zaczęło się odliczanie i już pogodziłem się z robieniem od nowa, a tu niespodzianka :)

http://youtu.be/EWCQyvvGDBY

PS.

Do forumowych mędrców.

Tak, wiemy dlaczego nas zrespiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×