Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patricko

Galeria

Polecane posty

BartexXx20    126

Dokładnie. Ja zostawiłem inne postacie na 2 przeglądarkach i po 15 minutach oba filmiki się zrobiły :)

Patricko    7531

Szkoda, że za każdym razem jest coś innego losowane. Jak wbilem drugi raz tytana to miałem inny opis i filmik trochę. No, ale... Who cares :) Filmik sobie zapisałem na pamiątkę.

kosciarz    504

Siedze w pracy i sie nudze, to wygenerowalem sobie ten filmik rowniez.

Wkleje go jutro, bo z pracy filmikow uploadowac nie bede;p

Generalnie bardzo mi sie podoba to w jaka strone zmierza Bungie.

Naprawde coraz bardziej, a ten link z generowaniem filmiku dla mnie bomba.

Ktos powie niby nic zwykle byle co, a ja powiem ze nigdy czegos takiego nie widzialem, zeby ktokolwiek cos takiego udostepnil dla graczy.

Jestem pod wrazeniem!

Edytowano przez kosciarz
  • Like 1

brzmiwtrzcinie    317

Wiem wiem, po prostu leciałem sobie i przyjmowałem dary losu, a przed szóstym niepotrzebnie sobie pomyślałem, że fajnie by było ubić cały team, no i jak widać na filmiku mój prawy kciuk zaczął coś odwalać i wszystko zepsuł :P

Patricko    7531

Pomimo, że gram praktycznie tylko tytanem i wielbię go ponad wszystkie inne klasy, tak twierdzę, że młotek jest zbyt przegięty w PVP.

Powinien dostać nerfa, przynajmniej na to, żeby gościa dało się rady normalnie ubić, tak jak Hunta z Golden Gunem.

Żeby ubić tytana na młotku to z takiego Felwintera muszę mu zapakować z minimum 3 strzały w twarz, co jest chore.

Dzień 31651651616156.....wciąż czekamy na tryb bez superów :(

EgZePL    22

Ogólnie trochę polecieli z tymi nowymi speckami :-) Co do tytana to się w pełni zgadzam, takie połączenie Golden guna z bladancerem, czyli ma długi czas działania, nie ma limitu na kille, można zabijać na odległość i jeszcze podbite staty defensywne.

A co do trybów, to mi super aż tak nie przeszkadzają, ale tryb bez shotgunow z chęcią przygarne :-P

Edytowano przez EgZePL

brzmiwtrzcinie    317

Mnie irytuje ten radar, po co taka głupota w multi, od Coda 4 się zaczęło, te minimapki i UAV, rozkminianie po odgłosach wystrzału czy krokach to pieśń przeszłości niestety, a takie bajery jak teraz są, zaliczane były niegdyś do niechlubnych wallhacków/ESP. Niby jest ten tryb inferno, ale pojawia się z rzadka. Generalnie z PvE w TTK jestem zadowolony, masa mniejszych i większych usprawnień (nowe strike'i są świetne), natomiast do PvP nie mogę się przekonać, jeszcze przed premierą podstawki liczyłem na substytut halo na ps4, ale to zupełnie inna bajka niestety.

Edytowano przez brzmiwtrzcinie

niklas    69

Generalnie w PvP to jestem sierota, ale jak jak gram z takimi samymi lamami jak ja to czasem coś wyjdzie :bunny:

Patricko    7531

Zrobiłem galerię z większości swoich screenshotów. Niestety gdzieś mi się zapodziały te z Alphy, ale może uda mi się je znaleźć gdzieś.

Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć to zapraszam do linka poniżej:

Galeria: http://imgur.com/gallery/Jz2Hq

• Like 2

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.