Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam płynę z prądem i Thorn jest moim narzędziem zagłady, ale Hawkmoonem swego czasu również nie gardziłem. Do tego Matador 64 / Low-Grade Humility (oba z przegiętymi perkami) oraz wyrzutnia rakiet co ma proximity detonation i 3 rakiety w magazynku. Jak się bawić to się bawić. Jak ar-ki dominowały też dobrze mi szło, także mi tam bez specjalnej różnicy. Nie będę miał problemu z przestawieniem się z powrotem na coś w stylu Shingena + LMG zamiast wyrzutni.

 

IMO w dodatku wprowadzone zostają Rift i Mayhem, które odpowiednio w mojej opinii mogą zostać najlepszym i najgorszym trybem PvP w Destiny. Mayhem zapowiada się na  bezsensowny chaos bez krzty gun-skilla, który zdominują warlocki. A Rfit może być kosmicznie dobre, tak dawno nie grałem w dobre CTF (Unreal wróć!). Koszenie slam dunków to będzie miazga, mogliby zrobić różne animacje zależnie którą stroną się wpadnie na punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie trza napieprzac!

 

Mialem na rifcie 12000-2000 i rzeczywiscie ga zostala przerwana. Podoba mi sie to.

Przez to ludzie nie beda wychodzic, a tym samym nowi gracze dopiero siedzacy w queue nie wejda do takiej gry.

Duzy plus.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem, że to powiem, ale Bungie dało rady...

Zarówno mapy jak i balans broni w końcu powodują, że chce się grać ten tryb. Nie ma jakiegoś koksa jeśli chodzi o broń, zarówno auto rifle, hand cannony, scouty czy pulsy mają swoje plusy i minusy. Nie ma tak jak wcześniej, że Last Word ściągał z drugiego końca mapy. Teraz już na parę metrów jest bezużyteczny.

Hard Light obecnie daje rady, Suros również się spisuje. Innych jeszcze nie zdążyłem sprawdzić, ale i tak widać że nie ma jakiejś jednej dominującej broni i mam nadzieje, że po wyjściu dodatku tak zostanie.

Jeśli chodzi o Rift to bardzo fajny, acz jednak mocno nastawiony na grę zespołową. Samemu ze Sparkiem rzadko kiedy uda się dobiec do samego końca. Mimo wszystko bardzo przyjemnie się go gra. Jednak po jakimś czasie i tak wróciłem do Clasha, bo co TDM to TDM.

Na koniec mapy... Naprawdę świetne mapki. Kilka symetrycznych, na których super się gra, szczególnie ta na Wieży.

Inne mapki również są świetne, szczególnie Drifter, który przypomina mi stare Unrealowe mapy. Coś świetnego.

Również cholernie podobają mi się mapy na Marsie i Ziemi. Klimatyczne, dobrze zaprojektowane, aż gęba się cieszy.

Jeśli miałbym wybierać na siłę tą najsłabsza to Vertigo, jest nieco pokręcona na początku, a portale działają tylko w jedną stronę co może zmylić mocno.

Polecam testować, pvp wraca do formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

similar wrath to z dobrymi perkami potwor. Nic nie jest w stanie mnie zabić, żaden sorus ani HL.

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bron zabija, a czlowiek...just so you know;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i to bardzo. W ogole cos jest zje* ;p

Wydaje mi sie ze teraz dobiera rowniez po polaczeniu, jak w ToO.

Wielokrotnie trafialismy na Polakow oraz Niemcow wczoraj, pewnie dlatego zajmuje to tak dlugo.

Edit: Pogralem dzis na Control i szuka normalnie. Moze ludzie niechca grac na sparku;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kawalek gameplayu z medalem na koncu.

Zero skila, ale choc raz sie udalo!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie teraz bardzo dobrze gra, choc 99% gier i tak mam staty takie ze sie plakac chce.

Jednakze po pathu wrescie mozna grac bronia jaka sie lubi, a nie tak jak bylo do tej pory.

 

Patryk mamy nowy cel modlitwy : zeby taki balans broni utrzymal juz sie do konca zycia naszego albo jej!

 

Edit: Filmiki boskie, w ogole Ty wczoraj carowales cale party  i to nie tylko w tych dwoch grach, a w wiekszosci^^

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Destiny nie wytrzymałem :)

Na jaką broń teraz najlepiej polować do PvP, skończyłem grać przed pierwszym dodatkiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie każda daje rady tak naprawdę. Ja gram na shotguna + scout rifle. Wcześniej biegalem z Monte Carlo i tez super było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx, dzisiaj zobaczę co i jak bo podejrzewam że sporo się zmieniło, a wczoraj musiałem ściągnąć update 17GB, a już późno było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem nareszcie cały quest Crucible, łącznie potrzeba było wygrać jakieś 50 meczy, za cały trud dostałem rakietnicę z 150 ataku.

Następnie dostałem 5 bounty dla crucible i za to miałem dostać nagrodę na poziomie tej z Nightfall, dostałem 10 Strange Coin, miało być pięknie a wyszło jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem nareszcie cały quest Crucible, łącznie potrzeba było wygrać jakieś 50 meczy, za cały trud dostałem rakietnicę z 150 ataku.

Następnie dostałem 5 bounty dla crucible i za to miałem dostać nagrodę na poziomie tej z Nightfall, dostałem 10 Strange Coin, miało być pięknie a wyszło jak zwykle.

My coinow nie dostalismy, ale nagrody byly jeszcze nardziej zalosne, ja dostalem rakietnice..ktora poszla na dismantle, no coz 3 marki yay!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, spokojnie. Mi się wydaje, że te marne nagrody dostajemy bo to pierwsze questy na PvP i myślę, że nagrody będą coraz lepsze z każdym kolejnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe=] Robisz 6 questow ( i mean 6 weekly quest- po tym jak zrobisz caly chain quest)= zrobienie nightfall.

Wiec albo mozesz dostac ezgotyka albo nic, random is random.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayhem mayhem what you wana do, when it calls for you!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tryb jak ktoś ma do robienia questy na zabijanie umiejętnościami konkretnej subklasy. Stormcallerem wystarczyły dwa mecze żeby wbić 30 multikilli superem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayhem to najlepszy tryb PVP, dynamika, instant respawn i zabawy tyle, co w reszcie trybów ze świecą szukać.

Po raz kolejny nie rozumiem tępych łbów z Bungie, którzy usuwają ten tryb po tygodniu...

Zresztą patrząc na całokształt tej gry, to w ogóle na czele muszą stać jakieś totalne barany, co rusz to zła decyzja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×