Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Do gry na serio najbardziej lubię tryby 3v3, można się tam najbardziej wykazać bo przy mniejszej ilości graczy więcej od nas zależy.

Mayhem to taka zabawa żeby się wyżyć, wolę mimo wszystko taktyczne podejście, patrzenie na timery heavy Ammo i dobre heady ze snajperki :P (btw snajperka z raidu daje radę).

Też nie kumam czemu po prostu nie zostawią wszystkich trybów dostępnych, na początku w ogóle byłą paranoja bo wyskakiwały bounty na niedostępne tryby gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 rusza nowy Iron Banner, a główne zmiany to:

- Buff do repy będzie aktywny cały czas, nie trzeba go już kupować.

- Po meczach mają dropic bronie i armor, który będzie Saladin akurat sprzedawać, wiec jak ktoś ma farta to nie będzie musiał kupować nawet, ciekawe jak z perkami.

- Kupować będziemy teraz za legendary marki, a nie za glimmer.

- Będą nowe daily bounty, które będą dawać marki, 3 bounty na dzień.

- Do tego kilka kosmetycznych zmian, jak emblemy, nowe sety (dość komiczne), itd.

16 października zaś rusza Trials of Osiris, a zmiany w nim to:

- Passage Coiny będą dropić nawet dla przegranych, żeby każdy mógł wrócić do gry.

- Po każdym wygranym meczu dostajemy drop, armor, itd. Im dłużej wygrywamy, tym lepszy loot. Nie trzeba już wracać na Reef, żeby kupić paczki, wszystko wpada samo.

- Będą osobne bounty, dzięki którym będzie można zdobyć sprzęt bez konieczności wygrywania 9 meczy i udania się do Lighthouse.

- Matchmaking będzie opierać się ilości naszych wygranych, czyli jak wygramy raz to połączy nas z ekipą co wygrała raz, a jak 8 razy to z ekipą co wygrała 8 razy. Jednak Bungie twierdzi, że wciąż priorytet ma jakość połączenia.

- Inne mniej ważne zmiany, jak np. inny dźwięk przy podnoszeniu kompana.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok od premiery Destiny i już wyplasowała nam się trójka najlepszych graczy PvP w Polsce, graty panowie :)

 

 

 

 

 

wZfJCMY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Homerun! Sleeper kontra Bolt Caster.

The fore is with you , young one.

 

@down Wiem ze nie on, dlatego napisalem young one;p

Twoja_STARA_Wie i young?;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych nowym Iron Bannerem chciałbym poinformować, że event ruszy najprawdopodobniej dopiero w okolicach godziny 21:00 naszego czasu. Dodatkowo w godzinach od 19:00 do 21:00 Bungie szykuje krótką konserwację, czyli wprowadzenie pewnie patcha 2.0.1 i nowych emot za kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych nowym Iron Bannerem chciałbym poinformować, że event ruszy najprawdopodobniej dopiero w okolicach godziny 21:00 naszego czasu. Dodatkowo w godzinach od 19:00 do 21:00 Bungie szykuje krótką konserwację, czyli wprowadzenie pewnie patcha 2.0.1 i nowych emot za kasę.

IB zacznie się zaraz po zainstalowaniu patcha. Można się już próbować logować koło 20 bo tak powinni skończyć update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miernota na tym IB... Jedyna nadzieja, że ten Pulse Rifle się do czegoś nada, bo staty też nie porażają, ale może ten Range da rady, bo Felwinter też na papierze nie wyglądał specjalnie.

Wczoraj wbiłem 3 Rangę i dostałem buty, ale nie wiem czy się cieszyć, bo przecież są strasznie lipne. Perki liche, staty liche, wygląd też jakiś taki niespecjalny.

No i jeszcze ten Sidearm :) Wygląda fajnie i jestem ciekaw czy na wyglądzie tylko się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się jeden taki dziś w IB. Jak widzicie palantów co oszukują to raport i śmiało wychodźcie bo szkoda czasu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się jeden taki dziś w IB. Jak widzicie palantów co oszukują to raport i śmiało wychodźcie bo szkoda czasu.

https://www.youtube.com/watch?v=zW35wgxQUPE

Wczoraj prawie co mecz sie ktos trafial,nie rozumiem ludzi co tak robia.Mam nadzieje,ze naprawia to szybko bo takie granie mija sie z celem.Wyobrazcie sobie jak trzech hunterow na ozyrysie bedzie w teamie i tego nie naprawia

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dlatego Osirisa nie ma w tym tygodniu, bo ten bug jest.

Powiedzieli, że Osiris nie wystartuje do momentu aż tego nie naprawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś coś poleciało z Iron Banner oprócz sprzętu który sprzedaje Lord Saladin?

Oprócz meczy potrzebnych do wbicia 5 rangi rozegrałem dodatkowo jakiś 15 meczy dla zabawy.

Łącznie dostałem 2x Nirwen's Mercy, 2x Sidearm, 3x Buty, 1x Warlock Bond.

Nie wiem czy to błąd i nie lecą inne rzeczy czy ja miałem takiego pecha.

 

Dobra, już się dowiedziałem że lecą tylko rzeczy dostępne do kupienia.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statki dropią jeszcze. Wczoraj znajomemu poleciał ten stary z poprzednich (autobus), a teraz dropi coś takiego:

 

28cq4ci.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma ekipy na Trialsy to niech się nie stresuje.

Dropy są bardzo średnie. Dobre bronie do PVP, ale nie tego się ludzie spodziewali, szczególnie za taką mękę. Z tego co czytałem, to Pulse Rifle z Trialsow jest gorszy od tego Iron Bannera. Więcej chyba nie trzeba pisać. Jak ktoś się spodziewał kosy to się zawiedzie, ale do tego Bungie akurat nas przyzwyczaili.

Jeśli to prawda to wg mnie bardzo dobrze, bo akurat dobić do latarni to trochę trzeba się namęczyć i mieć ekipę dobrą.

Armor tak samo słaby.

Tak naprawdę to jedyny item, który fajnie się prezentuje to...Ghost :)

BTW.

Jak ktoś i tak gra to uważajcie na DDoSerów. Podobno jest ich pełno i powodują, że albo caly team dostaje disconnected, albo wywala jedną osobę (praktycznie to samo).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trialsy jak Trialsy, mi sie dzisiaj za pierwszym razem udało 9:0 zrobić. 315 scouta dostałem i ten emblem tez jest fajny :) 

 

Ogolnie spoko bo mozna infusowac te bronie i moze predzej wbic to 320 ale po co to komu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczyna się kolejny Iron Banner. Tym razem będzie Hand Cannon oraz Machine Gun, ten drugi szczególnie mnie interesuje :)

No i tym razem IB będzie na Clashu, w końcu!

W końcu powrót do Destiny, przynajmniej na ten tydzień, już mi go brakowało.

Jednak tam gdzie Bungie tam jest space magic :D

Pewnie do pierwszego meczu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia.

 

Teraz dali clash - niech sie w nos pocaluja.

 

Have fun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi co jest grane z tym Osirisiem. Człowiek w miarę ogarnia grę zawsze dochodzimy do 5 walki i później takie ekipy dochodzą,że nas poprostu niszczą jak byśmy grali w Destiny pierwszy raz i strzelali z kapiszonów. To jakieś cybrogi czy co? Możee macie jakieś porady ewentualnie przeztrogi.

Gram tytanem 305 lighta. Red dead 291, Hawkmoom 297, Glasp of Malok 297 i wczoraj wylosowałem karabin z Osyrysa na 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×